До Дня Матері вона організувала зворушливвий концерт, в якому діти з великої сцени трепетно і в саме серце скажуть мамам, як вони їх люблять. Видання “Амбітна пані” стало медіа-партнером заходу.  Тому ми розпитали матусь та їх дітей про головні почуття і підтримку. Ось що у нас вийшло…

Big Vocal Show Mother’s Heart. Vocal Studio by Natalia Lores.

“Організувати BIG VOCAL SHOW MOTHERS HEART – моя мрія!
Я б не виховала ні одного лідера, без допомоги батьків”, – Наталія Лорес, організаторка концерту і соціальної цінності Дня Матері.

… важливі слова для двох.

Рябець Оксана та Софія
Вже  4  роки Софія займається в Vocal Studio by Natalia Lores.
Мама: Моя підтримка заключається в тому, що ми завжди беремо участь в усіх концертах та конкурсах, що нам пропонуються. І разом з сім’єю відвідуємо кожний захід. Після кожного концерту або ж конкурсу ми йдемо відпочивати у наш улюблений заклад та проговорюємо всі позитивні та негативні моменти на цих заходах. Коли  виграла конкурс чи задоволена концертом, я мотивую свою доньку, щоб вона завжди йшла вперед та підкорювала все нові й нові вершини. А коли ж моя донька засмучена, я говорю з нею та підтримую її, щоб вона ніколи не здавалась, а робила роботу над помилками і продовжувала йти до своєї мети.
Донька: Мені дуже подобається, що моя мама завжди мене підтримує на усіх концертах та конкурсах і після кожного заходу ми відвідуємо моє улюблене кафе та замовляємо мої улюблені страви. А також  який би результат конкурсу не був, я завжди відчуваю, що для своєї сім’ї я найкраща. Мама постійно мене мотивує продовжувати те, що я роблю,  і ніколи не здаватись.

Годз Ірина та Ніколь
Займається вокалом дитина 3 роки
Мама: кожен концерт – це нова сходинка, яку ми проходимо разом із донечкою. Це досвід, який несе нас у майбутнє!
Дитина: моя мама додає мені впевненості у собі. Я завжди відчуваю підтримку своєї матусі.

Гуйван Ірина та Аліна
Аліна займається вокалом у студії Наталії Лорес 2,5 роки .
Мама : Я завжди підтримую свою донечку у всіх її починаннях, поразках та перемогах. Ходжу на усі її виступи, навіть якщо вони відбуваються у інших містах. Аліна дуже хвилюється перед своїми виступами, а я всіляко допомагаю їй з цим впоратись. Хоча, напевно, я ще більше за неї хвилююсь, але намагаюсь цього не показувати. Ми святкуємо кожен Алінин виступ, незалежно був він переможним чи ні .
Дочка : Я люблю свою маму за її доброту, турботу, підтримку і любов. Мені подобається, що вона завжди ходить на мої концерти і я відчуваю її підтримку, навіть на репетиціях. Моя мама завжди підтримує і допомагає мені займатися тим, що мені подобається .

Лупашко Інна та Оксана
Все життя полюбляю співати, але що б гарно звучати, вирішила знайти вокальну студію, і це була Vocal Studio by Natalia Lores, де я займаюся чотири роки.
Мама: Хоч моя донька вже й доросла, але в неї перед виступом теж з’являється хвилювання. Я намагаюсь її відволікти від негативних думок, розповідаючи жартівливі історії зі свого життя проте, як я шалено хвилювалась перед певною подією. І, посміявшись, разом всі страхи зчезають.
Донька: Мама – це моя підтримка та опора, і мені завжди потрібна її порада перед важливими подіями в моєму житті. Мені завжди заспокоюють її теплі слова та розповіді про те, як вона теж хвилювалася і як долала їх. За це я їй дуже вдячна.

Мельник Анастасія та Аріна

Аріні Мельник 4 роки, вона вихованиця Vocal Studio by Natalia Lores.
Аріша росте в творчій родині. Тому не дивно, що з малих літ ми намагались записати її у всілякі гуртки, щоб дати їй можливість проявити себе. Зрозуміти краще, що їй подобається, а що ні. Тонка душевна натура, артистичність, емоційність – від мами. Сміливість і здатність відкриватися людям – від батька. У студії Vocal Studio by Natalia Lores Арінка займається зовсім недовго – півроку. Але вже за цей час вона здобула багато навичок: сучасні техніки співу, робота з мікрофоном, запис у студії звукозапису і. звичайно ж, її перший концерт, який ми чекаємо з нетерпінням.
Я намагаюся вселити в свою доньку впевненість в собі. Не хочу, щоб чужа думка могла збити її зі шляху.

Мама: Вперше дізнавшись про концерт і свій сольний виступ, Аріна трохи захвилювалася, але лише трішки. Я
сказала їй тоді: «Ти будеш краща за всіх! Ми виберемо тобі найкрасивіше плаття з туфельками на
підборах і ти будеш виступати як ота тьотя на екрані (показуючи їй на Британську виконавицю Адель).
Арішка розтанула у посмішці і більше жодного разу не засумнівалася в собі.
Аріша – це весь мій всесвіт! У неї все вийде!

Пастух Галина та Єва
Єві 7 років. Талановита, креативна, творча, розумна,
комунікабельна, здібна, старанна, всебічно розвинута дівчинка, яка знає чого хоче. Ставе собі цілі і досягає їх. Вокалом займається з 4-ох з половиною років. У Vocal Studio by Natalia Lores 3 роки.
Мама: Єва розвивається у різних творчих напрямках. Все почалося з 2-ох місячного віку з «Раннього плавання для немовлят», а далі все більше проявів нових талантів, виявлення нових здібностей, нових бажань. Я намагаюся підтримувати свою доньку у всіх її творчих починаннях та захопленнях. Навіть коли постало питання вибору між роботою та розвитком дітей, звичайно, ж я обрала займатися дітьми. Як тільки в Єви з’являється прояв нових творчих здібностей, я обовязково підтримую її у цьому і намагаюся допомогти розвинути її нове захоплення. Для цього шукаю їй відповідного кваліфікованого викладача чи гурток.
Одним з перших проявів її талантів став саме вокал. Вона співала
усюди: вдома, в садочку, на вулиці, в громадських місцях. Тому я почала шукати для неї відповідні заняття. З 4.5 років вона займалася на групових заняттях з вокалу, а вже через рік ми знайшли чудову Vocal Studio by Natalia Lores з індивідуальними заняттями з вокалу.
Щодня у будні дні моя донька відвідує по кілька гуртків чи занять. На
які я її заводжу, чекаю, а потім забираю. Саме в цьому й проявляється моя підтримка, адже я завжди є поруч: чи то просто заняття, чи запис нової пісні, чи підготовка до змагань, чи виступ. Своєю підтримкою я допомагаю їй зробити перші кроки, вперше досягти чогось, повірити у себе.
Для того, щоб дитина відпочивала від своєї щоденної праці і мала
бажання рухатися вперед, займатися на всі 100%, час від часу ми
влаштовуємо відпочинок від усіх занять. Для цього їдемо у нове для нас місце, щоб змінити картинку, набратися сил, енергії і просто
«переключитися».
До виступів і змагань ми з Євою зазвичай готуємося разом. Разом
обираємо відповідний одяг, взуття, аксесуари, уявляємо майбутню зачіску та макіяж. Під час виступів хвилююся не менше, ніж вона, хоча й намагаюся це приховати. Коли бачу її невпевненість у собі чи страх, пробую перевести тему, згадати чи зробити щось приємне, щоб змінити дану ситуацію. Цим самим підняти настрій і забути про всі страхи. Також часто їй повторюю, що люблю її просто так і що вона для мене найкраща. І зовсім не важливо чи займе вона 1-ше місце, чи не займе взагалі. Головне, щоб вона отримала задоволення
від свого виступу, перебування на сцені, атмосфери, яка панує у залі,
отримала певний досвід, стала впевненішою у собі, змогла викластися на всі 100%.
Звичайно, на змаганнях бувають як перемоги так і не зовсім очікувані результати. Під час поразок намагаюсь підштовхнути Єву до того, щоб вона провела аналіз, зробила певні висновки, чому так сталося. І завжди повторюю, що це аж ніяк не привід «опускати руки».
У випадку перемоги ми звичайно радіємо разом. Влаштовуємо
невеличке святкування чи купуємо заохочувальний подарунок. Коли Єва перемагає, це всеодно не є для неї приводом розслаблятися, а навпаки вона ще з більшим бажанням, наполегливістю і з новими силами рухається вперед.
Донька: я люблю найбільше в мамі те, що вона дуже красива,
ще вона смачно готує і вона дуже добра. Мама підтримує мене тим, що завжди поруч. А ще мене любить, вірить у мене, так мені стає легше виступати.

Бабінчук Руслана та Діана
Діанка займається 2,5 роки у студії Vocal Studio by Natalia Lores.
Мама: Я дуже вірю в свою дитину і завжди впевнена, що в неї все вийде. Разом з чоловіком ми виховуємо наших дітей дуже самостійними та незалежними, розвиваємо їхні здібності і прислухаємося до того, що вони самі хочують.
Діанка захотіла піти на вокал, тому що їй подобалося співати. Я бачила в цьому величезний плюс, адже потрібно бути впевненою, щоб вийти на сцену і співати. Звичайно, інколи їй буває страшно, особливо перед виступом. Вона може сказати “Мама, я боюся”. На що я їй відповідаю “Який сенс боятися? Що тобі це дасть? В тебе все обов’язково вийде, ми з папою у тебе віримо! Ти в нас найрозумніша, найгарніша дівчинка! А на виступі не бійся і зроби так, щоб ти отримала задоволення від свого виступу, кайфанула, покорила сцену!” Діанка вже виступала у Києві, зайняла 2 місце. Спробувала себе також у онлайн виступі і отримала почесне 1 місце. Також ми старанно готуємся до концерту, підбираємо одяг, макіяж, зачіску. Дитині це дуже подобається. Недавно дочка казала, що на наступний виступ хоче випрямити волосся, бо минулого разу в неї було накручене.
Після виступу завжди даруємо квіти, їй так приємно! Діанка відчуває себе зіркою. Минулого разу на виступі в залі були батьки, дідусі та бабусі, то в Діанки було аж 3 букета квітів. Ну і, звичайно, похід в ресторан ніхто не відміняв. Перемога дитини – це і є перемога батьків. В дитину потрібно вкладати і розвивати, коли вона ще маленька. Це надважливо розвивати здібності.
Дуже дякуємо Наталі Григорівній за віру в нашу дитину, за допомогу і за ідеальну організацію. Це все разом вражає і реально приємно працювати з професіоналом своєї справи. На минулому концерті все було ідеально: від кожного номера, відеозйомки, фотозони, нагородження і до подарунків кожній дитині. Діані дуже сподобались заколки, носить з величезним задоволенням. Дякуємо!

Діана: люблю в мамі:
1) Те, що вона завжди думає позитивно.
2) Те, що вона завжди мене підтримує.
3) Те, що ми з нею багато проводимо час цікаво на вихідні дні.

Бияк Марина та Аріана
Донечка займається вокалом в Vocal Studio by Natalia Lores 3 місяці.
Мама: Мою донечку Аріанку нереально не підтримувати в її бажаннях та починаннях. На заняття з вокалу вона біжить з таким захватом, що це не може не тішити…
Вона обожнює свого викладача Анастасію Дідусенко, яка являється класним наставником.
На кожному заняті Арінка викладається на всі 100 %, і в неї росте величезне бажання стати суперовою вокалісткою. І я бачу потенціал в цій маленькій крихітці!
Коли появляється страх перед виступом у донечки, ми обов’язково обговорюємо всі переживання, які її хвилюють.
Після проведенної бесіди та підтримки я бачу, коли настає момент виступу – Арінка відпускає всі страхи та віддається на всю своєму слухачу.
Я пишаюся своєю донечкою і впевнена, що вона досягне великих успіхів в музиці.
Доня: Я любою свою маму за те, що вона завжди поряд. Моя мамуся найкраща, її любов та піклування завжди робить мене щасливою.

Ямковенко Анна та Єва
Єва в студії Natali Lores займається вокалом майже 4 роки.
Мама : Я дуже пишаюся досягненнями своєї донечки . Завжди прислухаюся до її бажань і з великим хвилюванням та радістю слідкую за її виступами!
Донька : в мамі люблю, що вона в мене дуже добра і щира! Вона завжди каже, що я найкраща і в мене все вийде.

Замурій Аліна та Анастасія
Моя донька займається в “Vocal Studio by Natalia Lores” протягом 1-го року.
Мама: Я завжди підтримую свою донечку, щоб вона відчувала, що я поруч. Навчаю її адекватно реагувати на перемоги та поразки,
усвідомлювати їх та долати. Допомагаю цінувати дочці в собі творчу особистість, однак пояснюю їй, що її поведінка не має виходити за межі пристойного.
Донька: Мама – людина, яка ніколи не зрадить, завжди простить, зрозуміє і вселить надію в те, що я досягну бажаного успіху. Дякую
своїй матусі, що вона завжди поруч в хвилюючий для мене момент.

Когут Ірина і донечка Арінка
Моя донечка Арінка дуже активна, енергійна, дружелюбна і надзвичайно ініціативна дівчинка. Вона допитлива і любить пізнавати щось нове. Їй цікаво відвідувати танці, плавання, малювання, уроки англійської мови і вокал. З нетерпінням чекає на заняття з вокалу, а особливо зустрічі зі своїм тренером Наталею Лорес. Займається в вокальній студії вже два роки, почала ходити на заняття з 5 років. На уроках у Н.Г. цікаво і пізнавально:
– Працюють над постановкою дихання;
– Ритмікою;
– Відпрацьовують різноманітні вокальні техніки;
– Залучають акторську майстерність;
– Працюють над дикцією.

Мама: Для мене, як для мами, дуже важливо дати їй можливість спробувати себе у всьому, що її цікавить і захоплює. А також підтримувати у всіх її перемогах, досягненнях. Часом і в тому, що дається їй важко чи засмучує. Теплих обіймів, ласкавого погляду їй завжди вистачає, але ж, звичайно, у нас є власні «секретики», які спрацьовують завжди.
Доня: Мені дуже важко відповісти, що я люблю в мамі, тому що просто її люблю. Весь її вільний час зайнятий мною та моїми заняттями. Мама завжди поруч, підтримує всі мої ідеї і навіть забаганки.

Миленька-Пелішенко Олена та Пелішенко Марія
Машуля займається в Vocal Studio by Natalia Lores всього рік. Але вже показує гарні результаті, про що свідчить зайняте третє місце на міжнародному Чеському конкурсі “Весняна мелодія”.
Мама: Жодна людина не є ідеальною. І для досягнення будь-яких вершин потрібно зіштовхнутись з труднощами. Звісно, маленька дитина не може їх подолати самостійно і потребує допомоги. Що і намагаємось зробити ми: мама, тато, бабуся та дідусь. Так як ми живемо за містом, діставатись на репетиції/тренування достатньо важко. І, маючи таку дружню сім”ю та взаємопідтримку, Маша майже не пропускає заняття. Тобто, кожен з родини готовий подати руку допомоги. Крім того, усі знають, що в солодощах міститься гормон радості і тому, коли моя дівчинка нервує чи боїться, я лікую її найсмачнішими ліками, тим самим покращуючи настрій та самовіддачу вокалу.
Доня: мамина підтримка неймовірна і дуже важлива для мене. Я б не мала усього цього, якби не вона. І так, я знаю про смачні ліки, і інколи цим користуюсь. Тільки тссс, це буде наш секрет.

Цюрпіта Наталія та Кіра
Займаємося в студії близько 6-ти місяців.
Мама: завжди говорю, що моя дитина найкраща і у неї все вийде.
Донька: моя мама завжди поруч, допомагає і підтримує в усіх починаннях. Своїм прикладом надає впевненості в усьому.

Сандуляк Олена та Анна
Анна займається вже майже 4 роки вокалом в Vocal Studio dy Natalia Lores, це одне з найулюбленіших занять моєї доньки .
Мама: ми завжди разом готуємося до виступу, створюємо сценічний образ, зачіску. Це додає їй впевненості на сцені, хоч спершу вона має подобатися собі і отримувати задоволення від свого виступу. Я її завжди на це налаштовую. А після виступу завжди заохочувальний приз – це якась іграшка чи похід в кафе.
Аня : я отримую задоволення від виступу і знаю, що мама завжди поруч і підтримає мене в різних ситуаціях.

Чопік Наталя та Іван
Вані 11 років, займається вокалом у студії 4 роки.
Мама: Коли дитина ступає на сцену – серце завмирає до останнього слова у пісні. Старанно приховуєш свої хвилювання від сина. Адже він оптиміст по життю. І завжди радіє будь-якому результату, тому що – це великий досвід, це – робота над помилками. Можливо, щось недопрацював, не виклався на всі 100%. Я завжди його підтримую, у всьому, він пробує себе у різних напрямках, щось подобається, щось кидає на півшляху, але він шукає себе в музиці і насолоджується нею.
Син: Перед виступом мама мене завжди обіймає і цілує, вона вірить у мене і радіє за мої успіхи чи поразки. Ми завжди проговорюємо мій виступ до і після. Вона і привела мене до студії, щоб приготувати папі сюрприз на день народження, з того все і почалось. То був наш найбільший секрет. З того часу я займаюсь вокалом у студії і, напевно, якогось разу пішов би, але мама повірила в мене, підтримала мене і я співаю далі. Люблю її за те, що вона просто моя мама.

Халізова Юлія та Євгеній
Син займається вокалом 3 роки у Vocal Studio by Natalia Lores.
Мама : Я, як мама, даю можливість своєму сину бути собою, завжди прислухаюсь до його думки та ніколи не порівнюю його з іншими дітьми.
Дитина: Люблю, коли ми з моєю мамою обговорюємо пісні та створюємо сценічні образи разом.


Усі фото надані батьками дітей та розміщені за їх згоди.
Партнери проекту: