Фотограф: Лєна Дьоміна.
Локація: ресторан NUMO.
Підтимує в векторі усвідомлення: ретритний центр PIROGOVO.
Організатор: видання “Амбітна пані”.

у тебе все почнеться з квітня.
і у мене. тому що вирішила повернути амбітні бранчі.
це пудрові зустрічі про рефлексію і навчання. коли будемо розповідати про себе і роздивлятись, як то роблять інші.
про потрібні слова. про значення, яких досягаєш. про твою репутацію.
про тебе. і нас, які поруч.

Мені дуже подобаються поєднання: жіночі історії, живі квіти, бранч в красивому ресторані і фото, які залишаються після. Від таких зустрічей завжди є нові знайомства, абсолютна рефлексія і нова сторона мене.
Марина Прісняк,
репутаційна маркетолог Prisnyak.Agency та орагнізатор амбітних бранчів
~~~~~
Я була рада знов вийти у Світ) Люблю ті бранчі, які рідні. А його влаштувала моя рідна людина і від того довіряю простору і відкриваюсь.
Дорохіна Інна,
коуч-тренер з особистістного і командного розвитку, працюю з успішними особистостями та командами бізнесу, щоб зробити їх ефективними.

~~~~~
Рада була бути присутня на бранчі, приємно спілкувались, весняна жіночна атмосфера, красиві квіти та нові знайомства з жінками , які “не сидять на місці” та постійним займаються саморозвитком.
Дякую за приємно проведений час.
Діана Гайдук,
Лікар-дерматолог, дерматоонколог, трихолог , 7 років досвіду.
~~~~~
Я була дуже рада побачитися зі знайомими та познайомитися із новими красунями.
Мій інсайт – це створити жіночий захід для розкриття жіночності.
Завдяки цьому заходу зрозуміла, наскільки важливо просто так без певної цілі бути у такому колі. Це один із методів натхнення та наповнення кожної жінки.
Галина Воробйова,
Арт-косметолог,так яка вміло поєднує косметологію(зовнішня краса) та арт-терапію(внутрішня краса) у себе в роботі.
~~~~~
Я была рада встрече на бранче. Такая приятная, тёплая и уютная атмосфера присутствовала. И такие ценные знакомства. Особенно интересно было услышать маленькие истории разных женщин – это вдохновляет.
Ира Мелащенко,
создала команду специалистов, с которыми занимаемся продвижением в соцсетях (SMM). Оформляем страницы, разрабатываем сайты, настраиваем рекламу в Фейсбук и Инстаграмм.
~~~~~
Пригадалась наша тепла яскрава зустріч, посмішки, щирі слова та обійми, інсайти від власних відповідей на запитання та від відповідей інших.
Цінні контакти, поради, обмін, а в результаті – натхнення, плани, мрії, чудовий настрій і бажання жити, світити, радіти і творити
Наталя Демчук,
автор та організатор власних проектів (“Живи”, “З любов’ю до України – місцями сили рідної землі”,”Сімейні Робінзонади”, ведуча Походів Тиші Великими Валами).
~~~~~
Дуже дякую Марині Прісняк за відновлення традиції бранчів – скучила за живим спілкуванням в гарній локації з амбітними та чарівними панянками. Живі квіти, келих улюбленого напою, цінні думки учасниць, невипадкові питання та власні усвідомлення. Чекаю продовження!
Ілона Зварич,
косметилогиня без ін’єкцій
~~~~~
Дякую кожній за теплу зустріч на бранчі!
Все було чудово. Такі заходи дуже потрібні для енергообміну)
Кожна з вас особлива, цікава, красива, ресурсна)
Аліна Дика,
сімейна фотографиня з Вінниці.
Маю творчий псевдонім #дикафотографиня 
Буду рада бачити кожну на фотосесіях, де розкрию вас нову
~~~~~
Счастлива была быть на бранче среди таких амбициозных, наполненных и ресурсных женщин. Это круто, когда можно лично познакомиться с интересными людьми, обменяться контактами. Такие мероприятия вдохновляют и непременно дарят отличное настроение.
Благодарна всем присутсвовашим за то, что поделились своим внутренним солнцем.
Отдельная благодарность Марине за придумку и организацию такого формата мероприятий:heartbeat: и Елене Деминой за то, что нашла время и возможность пофоткать.
Ольга Гуд,
графический дизайнер. Тот самый, который помогает бизнесам эффективнее продавать, а личным брендам быть ярче и запоминаться. Я специализируюсь на разработке логотипов, фирменного стиля, упаковки и рекламы.

Наступний бранч буде вечірнім та винним.
Орієнтовно – 28 квітня.
Попередня реєстрація: https://forms.gle/NpADAGzcrWeBFxJq6