Початок професії: задум Всесвіту. Я художник сюрреаліст, не можу існувати без пензля і фарб.
Я 100% творча особистість, в моєму житті є і були  фортепіано, фотографія, писати музику, складати мемуари … і ніколи не могла зупинитися на одному.
А візаж – це як психологічний ребус: малюєш людину,  витягуючи суть .. і ніколи не знаєш, який буде образ. Ідеальна творча реалізація.

Досвід: Навчалася в художній школі. Потім курси візажиста. Далі – робота на телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» (ВДТ), де я була гримером сім чудесних років. Це колосальний досвід, безліч цікавих людей, знаменитих особистостей … Паралельно займалася фотографією. Внаслідок я відкрила свій улюблений Beauty Bar. Це місце душі і краси.

Безпека та стійкість: всі інструменти стерилізуються. Стійкість перевірена мільйон разів – дівчата з макіяжем ходять по два дня:  хтось їде на конгрес чи  зустрічі з послами, хтось у відрядження , а хтось просто після свята хоче бути знову красивою.  Ось це – ознака якісної косметики.

Запис: Я не веду записи на пів року вперед. Пропоную зручні умови : якщо вам терміново потрібен макіяж, знайдемо для вас час!

Ціна: 350 грн за будь-який | близько години (рекордний повний макіяж був 20 хвилин)

Бренди: терпіти не можу фейки. Працюю тільки з якісними матеріалами, з брендами, які на 100% себе виправдовують. Ізраїльські марки (в Ізраїлі високі держ.стандарти і у них немає ніякої шкідливої ​​хімії 100%) Sacara, GiGi, H & B, B & C, Loreen . Є американські бренди внутрішнього ринку і так само люкс бренди.

Ексклюзивність:  перший і єдиний  ТМ BEAUTY BAR. Тільки у нас представлені  ексклюзивні  бренди Ізраїлю і Америки. Ми не стрижемо брови. Я навчалася і навчаюся не тільки в Україні, але і в Ізраїлі.

Підготовка до макіяжу: хоч в піжамі приходьте.

Порада:  найперше – дивіться на роботи візажиста, чи імпонує вам техніка і сама людина.  Друге – якщо ви вибрали на зображенні макіяж, це не означає, що він вам підійде. То як мережі –  очікування і реальність J . Третє – у кожного своє бачення краси і мірило правильності:  комусь підійде макіяж на «рубі роуз» за мінімальну ціну, хтось піде до візажиста тільки через ім’я, а хтось буде шукати візажиста до душі . І це все буде правильно.

Важливо визначити дівчатам, чого вони самі хочуть.

Цікаве:  я візажист більше 10 років. Займаюся тільки тим, що мене цікавить – творчістю.
Beauty Bar – це зареєстрована торгова марка.
Найяскравішими з відомих особистостей, яких я гримувала:
троє наших президентів  – Ющенко, Янукович і Порошенко,
чудова актриса театру і кіно Ада Роговцева,
польський кінорежисер Кшиштов Занусі,
різних гримувала виконавців, вже й не згадаю .
була особистими гримером деяких депутатів.

У мене гарна багаторічна візажні історія, яку може колись детально розповім)


ТМ BEAUTY BAR, ТРК «Магігранд»
0985999580, 0935999580
Працюють  щодня з 10.00-21.00

Фото надані Анастасією Корнійчук