Інструктор Ваджра йоги

Він навчає інших удосконалювати себе. За власною авторською методикою організовує розвивальні заняття з ваджра йоги для дітей, тренує професійних спортсменів, проводить сертифікаційне навчання тренерів і організовує сімейні заходи.

ДЛЯ КОГО?
Я веду заняття для дітей від 7 років. Так само займаюся з підлітками. Маю сімейні заняття, є тренером спортсменів і навчаю тренерів. Свої заняття я проводжу в Києві та в онлайн режимі. Є групові та індивідуальні формати. Скажу, що індивідуальний – найсильніший, так як там можна працювати з чіткими цілями і запитами, і вибудовувати стратегії і методики.

ДЛЯ ЧОГО?
В першу чергу, йога змінює стан. Розум стає спокійним, тіло розслабленим, а психіка – стійкою. З таких станів ми можемо подивитися на ситуації зі сторони, можемо міняти свої звички, шаблони, патерни.
Йога з коректним підходом до хребта вчить бережно ставитися до тіла і спрямовувати енергію в потрібне русло. Взагалі вважаю, якщо людина буде займатися йогою, то вона буде робити все, чим займається, краще відсотків на 20.

http://kidsyoga.com.ua
http://couch.vajrayogakids.com/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001210752243
https://www.youtube.com/channel/UCsVV-WhS7LWaVTv4RKGp_mQ
0967908764