Інструктор з Кундаліні Йоги, інструктор з дитячої йоги

ПОСЛУГИ:
Індивідуальні та групові заняття з кундаліні-йоги, підбір індивідуальної практики, нумерологія, заняття з дитячої йоги, ретритні програми.

ВАЖЛИВЕ:
Йога для мене це спосіб більш гармонійного та наповненного життя у єдності з собою та світом. Я вірю в унікальність і безмежний потенціал кожної людини. І кундаліні-йога — це дивовижна технологія, що відкриває доступ до внутрішніх сил і ресурсів, щоб найкращим чином втілити цей потенціал у світі. Практикую кундаліні-йогу з 2013 року. Веду регулярні дорослі та дитячі групи з 2018 року. Є інструктором практик уважності та усвідомленості (Mindfulness) для дітей. В практиці мені близький більш м’який медитативний підхід, спрямований на проживання Присутності в тому, що ми робимо на заняттях, а врешті решт і в кожному моменті свого життя.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007710697839

0976821836

_____________________

Cпецпроект Ретритного центру Pirogovo: ми бережно вивчаємо свою аудиторію, розвиваємо заходами простір та гостей, і виявили потребу в одному місці зібрати дані про тренерів/менторів/коучів/психологів, до яких можна звернутись людям.

Ретритний Центр в Вінниці  створений для відновлення та розвитку. Тут знаходять енергію, ресурси, натхнення, підтримуюче оточення і себе.

– Що таке ретрит?
– Ретрит (англ. retreat [ri’tri ː t] – «самота», «відхід від суспільства») – англійське слово, яке увійшло в нашу мову, як міжнародне позначення часу, присвяченого духовній практиці, період особистого чи групового усамітнення для духовної чи психологічної роботи над собою.

067 430 4893
Pirogovo. Ретритний центр | 4-й пров.Комарова, 2а, м.Вінниця