ми придумали, як зробити так, щоб в твоєму житті стало більше часу для себе.
це буде досить інтимний бережливий проєкт. скоріше, спосіб мислення.
як вимкнути телефон.
повністю стерти макіяж.
зняти: втому, ритм і одяг.

ТИ БУДЕШ В ЦЬОМУ ПРОЕКТІ ОДНА.
ЦЕ ТВІЙ ДІАЛОГ!

ми зробимо все навпаки. зупинемось. зідзвонимось. влаштуємо тобі зустріч з коучем, в якій приємно будеш себе досліджувати. потім у тебе буде спа-ритуал. знаєш, отой справжній, після якого ти пошкодуєш, що раніше таке собі не дозволяла. тут, коли ти будеш без макіяжу і міського одягу, ми проведемо тобі легку фотосесію. щоб ти побачила себе без косметики і в момент, коли маєш час для себе.

ЗАБРОНЮВАТИ

і, головне:
це не публічний фотопроект. це буде тонке поєднання розмови з коучем, спа-ритуал, зафільмовані в фото моменти і головні думки після.
ми дуже хочемо, щоб після цих годин ти знала, що для відновлення тобі потрібні коуч (для думок) і спа (для тіла).
це декілька годин, які ти придбаєш для себе, щоб відчути своє тіло. і ціле життя, щоб цей навик закріпити і удосконалити.

цей проект стає реальним завдяки колаборації 4-х жінок, які вміють сповільнюватись.

ще думаєш, як знайти
на себе час? придбай!


ОКСАНА ПРИСЯЖНА, про участь в проєкті «ДІАЛОГИ»
— Що нового вам відкрив проект
— Нову себе, сміливу, без макіяжу внутрішнього і зовнішнього, без корекцій і кордонів, готову йти за покликом свого серця, в гармонії зі своїм настроєм, глибиною своєї душі до омріяного та дивовижного, в оспівуванні своєї особливості. І нехай Всесвіт завмирає в очікуванні.

— Враження, яке здивувало
— Насоджуватися своєю власною компанією можна, варто і, як виявилось, корисно. Приємні враження можна отримувати і від себе. А час, проведений з собою, інколи може надихнути і змотивувати.

— Що хотілось би інакше
— Більше часу і простору. До кедрової бочки — масажу і стрейчінгу. А взагалі, враження — чудові, спогади — приємні і дуже надихаючі.