Коуч-тренер з особистісного індивідуального та командного розвитку

ПОСЛУГИ:
Індивідуальні коуч-сесії, тренінги у коуч-стилі для команд по налагодженню внутрішньої комунікації та командної роботи, коуч-ігри для друзів, ретритні коуч та мікс програми.

ВАЖЛИВЕ:
Я живу життя у стилі коучинг. Люблю співпрацювати в команді з іншими тренерами доя досягнення найкращих результатів у розвитку особистості клієнта. Створюю авторські проекти, ретрити, як у місті, так і виїздні.

https://www.facebook.com/inna.dorokhina
0674304893

_____________________

Cпецпроект Ретритного центру Pirogovo: ми бережно вивчаємо свою аудиторію, розвиваємо заходами простір та гостей, і виявили потребу в одному місці зібрати дані про тренерів/менторів/коучів/психологів, до яких можна звернутись людям.

Ретритний Центр в Вінниці  створений для відновлення та розвитку. Тут знаходять енергію, ресурси, натхнення, підтримуюче оточення і себе.

– Що таке ретрит?
– Ретрит (англ. retreat [ri’tri ː t] – «самота», «відхід від суспільства») – англійське слово, яке увійшло в нашу мову, як міжнародне позначення часу, присвяченого духовній практиці, період особистого чи групового усамітнення для духовної чи психологічної роботи над собою.

067 430 4893
Pirogovo. Ретритний центр | 4-й пров.Комарова, 2а, м.Вінниця