Арт-терапевт, художниця

ПОСЛУГИ:
Ресурсні картини, партнер-Янгол, віра в себе

ВАЖЛИВЕ:
Марія Дитинюк – арт-терапевт, тренер, художниця – автор книги і арт-терапевтичного набору «Как увидеть в своём партнёре Ангела?”или”Как перестать пилить мужа?» -автор колоди метафоричних карт «Ангелы в нашей жизни» – автор і куратор проєктів по створенню ресурсних картин успішними Вінничанами, дітьми, закоханими парами, сім’ями с дітками, жінками. -учасник благодійних он-лайн конференцій “Алгоритми сімейного щастя” и “Быть семьёй – это счастье”, “Пробуждение женственности” -тренер фестивалей “Арт-практик”, “Живи” -організатор і тренер мовчазних ретритів -розвиває авторське направлення батік-терапія (малювання на тканині). “Віце-Місіс Вінниця 2018”, Місіс “Добре серце”, Жінка Вінничани”, участница шоу “Україна має талант”. Автор мурала 100м.кв. “Кохання-зростання” в центрі Вінниці.

https://instagram.com/mariia_dytyniuk
0938179305

_____________________

Cпецпроект Ретритного центру Pirogovo: ми бережно вивчаємо свою аудиторію, розвиваємо заходами простір та гостей, і виявили потребу в одному місці зібрати дані про тренерів/менторів/коучів/психологів, до яких можна звернутись людям.

Відео з Марією Дитинюк на каналі Ретритного: Як пізнати себе через арт-практики

Ретритний Центр в Вінниці  створений для відновлення та розвитку. Тут знаходять енергію, ресурси, натхнення, підтримуюче оточення і себе.

– Що таке ретрит?
– Ретрит (англ. retreat [ri’tri ː t] – «самота», «відхід від суспільства») – англійське слово, яке увійшло в нашу мову, як міжнародне позначення часу, присвяченого духовній практиці, період особистого чи групового усамітнення для духовної чи психологічної роботи над собою.

067 430 4893
Pirogovo. Ретритний центр | 4-й пров.Комарова, 2а, м.Вінниця