Після зйомки вона подарувала кожній квіти. І це був той момент тонкого компліменту і несподіванки, від якого жінки танули в посмішках і вдячності. Бо що може бути кращим для жінок за осінні квіти, сплетені в елегантні букети, від вшуканої юристки і сильної жінки.

Чим мене звабив цей проект?
А краще – захопив!
Жінка творець нового життя, а жіноча енергія здатна творити чудеса, вона багато в чому сильніша чоловічої.
Варто лише згадати нашу витривалість, сміливість мріяти і втілювати неймовірні, іноді – шалені фантазії. Чоловіки можуть позаздрити силі нашої енергії.
Проте чи може жінка ділитись з всесвітом красою, енергією, коли вона сама згасає?… звісно, що – ні.
Секрети збереження жіночої енергії з прадавніх часів зберігались і передавались від матері до доньки.
Ритуали, медитації, практики живлення…
Все заради збереження балансу між слабкістю і стихією, між почуттями і вчинками
Кожна жінка має віднайти свій шлях до відновлення жіночої енергії. В когось це насолода від нових подорожей, в інших,  радість від нової зачіски.
Я ж активно спілкуюсь і обмінююсь з іншими жінками, в тому числі, у таких проектах, зливаюсь з природою, частіше займаюсь творчими справами, дарую маленькі радощі собі і іншим, як от квіти красивим і мудрим жінкам цього проекту.
Захопилась цими жінками… Вони сміливі, бо підкреслюють свою красу без ризику розпорошити, зберігають свою енергію і таємницю, щоб потім зарядити і розчинитись наповненими у життєвому просторі)))


Квіти дарувала Оксана Присяжна, юристка з багаторічним професійним досвідом і просто жінка, мама, донька.
Я та жінка, яка розуміє силу жіночої енергії і краси. Саме та, яка відчула на собі, що значить коли жінка морально виснажена, пережила кризу поступового згасання але знайшла свої власні способи живлення.

Зараз я підтримую і є учасницею різних, як юридичних, так і соціальних та жіночих проектів.
0935333600, 0963747201

 #РізніБоЖінки 

Фотограф Ірина Шевченко