Повернутись назад

Lena Shiyan

Ця тендітна і замріяна вінниччанка уквітчує сукні та спідниці ніжними вишиванками, від краси змушує тремтіти голос та тіло. Мама та жінка, натхненна своєю працею та родино, сильна та мудра, але дуже жіночна.

Lena Shiyan — дизайнер одягу та прикрас. Цьогоріч буде брати учать другий раз у Вінницьких днях моди. У сезоні осінь-зима 2016-2017 презентуватиме колекцію «В тобі…». Це 2 лінія одягу, в якій дуже багато ручної роботи: казкові прикраси, оздоблення речей вишивкою стрічками та аплікаціями.
Колекція складатиметься з 3-х блоків. Перший — для міської панянки. Але тої, яка не забуває як це бути жінкою попри купу справ та шалений життєвий ритм. Тому, Lena Shiyan міксує непоєднувані елементи.
2 — й блок — елегантний та теплий. Переважна більшість пальто, які доповнюють неймовірні квіти. Насправді, Lena Shiyan переконана,що квітів багато не буває навіть у холодний сезон. Її колекція «В тобі…» продемонструє, які квіти варто носити взимку.
3 — й блок одягу в колекції предапарте — буде особливий. А саме, представник сильної статі буде розкривати за що так сильно люблять та цінують чоловіки жінок.
Насправді, Шиян приготувала багато родзинок у своїй колекції і ви зможете насолодитись ними в суботу, 22 жовтня о 15.00 в ТРЦ Мегамол, в «Люди Fusion Place».

Дякуемо за чудовi знiмки Владимир Слободянюк
Текст: Анна Нінова