Повернутись назад

Оксана Мельник: бо обіцяла, тому і постриглась

Чим ти займаєшся

Я виховую своїх дітей в дорослих людей. Я займаюсь собою. Я люблю проводити час  з дітками, які стали мені рідними за довгі роки дружби.

Для чого ти постриглась?

Бо обіцяла.  Своїй подружці Іринці, у якої прогерія і якій 7 рочків, і вона особлива для мене. Ми домовились, що буду схожа на неї. А я роблю те, що обіцяла.

Окрім підтримки Ірі, нащо то потрібно було тобі?

Хотіла зрозуміти, як то боляче. Коли на тебе витріщаються. Бо я багато спробувала відчуттів на собі, але таке ще не переживала ніколи.

Як реагують інші?

Витріщаються і шукають на мені ще щось:  пірсинг, тату на всю спину, чи тунелі в вухах, бо коротка стрижка і звичайний одяг людям дивно виглядає. Я для себе можу побачити, як людина дивиться, наскільки довго, і перевести все в жарт. Але Іра не може, бо вона дитина…. Як переживаю ? Трохи дратує вже, але дуже добре розумію Ірині відчуття….

Що змінилось в твоєму житті після цього кроку?

Знайомі мені люди не оцінили мого вчинку. І я думаю, їм варто піти з мого життя. Але зз’явились нові друзі, які вражені вчинком, додаються щодня нові люди, моє власне враження змінилось до світу. Я побачила, наскільки люди обмежені в своїй волі. Вони створюють рамки і стереотипи, що для багатьох зовнішня краса НАЙважливіша. В душу ніхто не заглядає. Я здивована цими спостереженнями….

Що змінилось у Іри?

Зі слів мами, то Іра точно знає, що волосся не головне. Тому одне важливе питання в її житті знято. Вона тішиться, що ми з нею схожі, і розповідає іншим, що ми лисі. Каже, що до нового року я така гарна ходитиму. Я не проти.

Які цінності ти проживаєш?

Зараз найголовніше — внутрішня краса. Любов до себе. Начхати на думку інших. Хто не зрозумів — його проблеми.

Що ти ще виборюєш?

Вільність вчинків. Любов до себе. Свободу вибору. Прийняття вибору.  Підтримку .

Про що ти мрієш?

Я мрію про усміхнених від щастя людей. Я мрію про вільних вибором своїх дітей. Я мрію про каву в ліжко, щоранку. І дочитаних книжок.

Опиши свій тиждень

Мій тиждень починається з понеділка, де є кава ранком, пробіжка, вигул собаки. Сніданок діти готують собі самі. Робочі дні – то, зазвичай, з дітьми. Тому маю мікс роботи і дітей в моєму житті. Підлаштовуюсь під свою діяльність, сон дітей, розваги і роботу, а ще встигаю зустрічатись з подругою.

Що ще незвичного нам, але притаманного тобі, ти зробила останнім часом?

Поки що це стрижка. Але, мені здається, робота-діти — то не всі можуть. Бо батьки зазвичай кудись дітей відправляють: чи то табір, чи то бабусі. А ми завжди разом.

Що ти побажаєш іншим?

Бути щирими до себе, до своїх бажань, до своїх мрій. Хочете? То робіть, купуйте, їжте, обіймайте, цілуйте, стрижіть, фарбуйте і не зупиняйтесь. Життя одне і воно ВАШЕ. Прожити варто кожну хвилину власного життя.

І ще, поважайте вибір інших, приймайте людей такими, які вони є. Банально, але істина.

Хто може запросити тебе на побачення?

Мене може запросити людина, яка, в першу чергу, зрозуміє мене в даний момент: для чого я так виглядаю і що собою несу. І та людина, що має трішки спільних цінносте зі мною. А далі комунікацію ми налагодимо.

Фото: Олена Дьоміна