Повернутись назад

PANNA boutiqueу

Послідовна і чесна у баченні жінки: вона вміло підкресліє в вінниччанках красу і знає, чим довонити образ, аби пані виглядала розкішно.

Незабаром у нашому місті відбудеться наймаштабніше фешн дійство — Вінницькі дні моди сезону осінь-зима 2016 — 2017. Захід впродовж 10 років демонструє таланти та актуальні тенденції широкому загалу. 22-23 жовтня в ТРЦ МЕГАМОЛЛ всі поціновувачі її величності Моди зможуть насолодитись дійством сповна, адже буде презентовано 10 колекцій, як провідних дизайнерів так і фешн бутіків. Вже третій сезон поспіль нас приємно радує своєю вишуканістю та новизною PANNA boutique. Ніна Семикоз — його власниця, презентує італійську лінію одягу. Принципово працює з найкращими виробниками, цінує якість, вишуканість та практичність, адже переконана — клієнтам найкраще!


«Вогні міста» — під такою назвою на цьогорічних днях моди бутік PANNA презентує колекцію сезону осінь-зима 2016-2017. Ця лінія одягу — вільна, витончена та яскрава.
Велике місто має своєрідну магію та наповнене своїми особливостями. Колекція PANNA boutique створить атмосферу, яка допоможе нам сповна насолодитись нічним небом, шепотом автотрас, ароматом запашної кави в затишних кафе та мільйонами нічних вогників котрі манять та заворожують.
Колекція надзвичайно цікава кольоровою, трендовою гамою, одними із фішок стали: сієна та індіго.
«Вогні міста» — це одяг як для щоденного так і вихідного дня. В колекції буде представлений трикотаж в цікавому поєднанні з шкірою. Використані матеріали різнофактурні, деякі комплекти будуть з цікавим тисненням.
Сукні, костюми, верхній одяг у цікавих інтерпретаціях порадує справжніх модниць.
Від себе додам, коли заходиш в PANNA boutiqueу тебе змінюється настрій. Його власниця Ніна Семикоз — фахівець своєї справи, вона знає в чому Ви будете виглядати неперевершено. Я переконалась на собі.
Завітайте на показ від PANNA boutique м. Вінниця, вул.Зодчих, 2, ТРК «Поділля City», який відбудеться 22 жовтня в Мегамолі в розважальному комплексі «Люди Fusion Place» о 17.00.

Дякуємо за чудову фотозйомку Володимиру Слободянюку та Олександрі Новіковій.
Текст: Анна Нінова