ОЛЕКСАНДР СТОЙКА

Дуже багато вкладаю в зростання своєї майстерності, як стоматолога. Постійно навчаюсь на різних семінарах, конгресах, майстер-класах як в Україні, так і закордоном. Велику роль окрім професійності лікаря ще грає якісне і сучасне обладнання. Найчастіше саме обладнання дає можливість ту чи іншу лікарську дію зробити краще для пацієнта.

ОЛЬГА РОЩУК

Міф: Немає необхідності лікувати молочні зуби, адже вони все-одно випадуть. Це є невірним. Більш того, то згубно шкідливо для дітей, чиї батьки зазнали такої дезінформації. Молочні зуби — це платформа, на якій відбувається майбутня закладка постійної кісткової тканини. Якщо у дитини не вирішені проблеми з тимчасовими зубами, то вони практично завжди переходять у доросле життя.

ОЛЕКСІЙ ВРУБЛЕВСЬКИЙ

Моя мета — потоваришувати зі своїм маленьким пацієнтом. Пояснити, для чого використовуватимуться певні маніпуляції і чим спричинена необхідність виникнення нових відчуттів. Перший страх зустрічі з лікарем пов’язаний не стільки з болісними відчуттями, скільки з розповсюдженими стереотипами та нерозумінням чогось незвичного.

ГАЛИНА ПОБЕРЕЖНА

Каріозні зуби, захворювання пародонту, які тривалий час не лікувалися є вогнищами стоматогенної інфекції, які з часом можуть викликати особливий тип реакції організму – гострий або хронічний сепсис, що обумовлює розвиток ревматизму, нефриту, міокардиту, ревматоїдного артриту, тощо. Тому регулярне відвідування стоматологічного кабінету допоможе вам зберегти ваше здоров’я.

ЮЛІЯ ФЕДОРЕНКО-ОРЛОВА

На мою думку, майбутнє без стоматологічного болю уже «не за горами». Рік за роком наша велика професійна команда спеціалістів доводить, що сьогодні ми можемо вирішити будь-яку стоматологічну проблему, починаючи від фундаментального періо-лікування за сучасними європейськими протоколами, швидко та безболісно.

ОЛЕКСІЙ ГАЛАКТІОНОВ

Лікує дітей та дорослих, а не зуби. Основна концепція роботи — комплексний персоналізований підхід, спрямований на вирішення стоматологічної проблеми клієнта, а не банальна постановка пломб, чи виготовлення коронок.

ЯНА ЛУКІЯНЧУК

У своїй практиці вона щодня лікує або переліковує від 3 до 6,а іноді 10 кореневих каналів.Працюючи зі збільшенням(операційний мікроскоп), має можливість при лікуванні врахувати усі особливості анатомії зуба, максимально видалити уражені карієсом тканини і зберегти здорові.

ВІКТОРІЯ ТЕПЛІЦЬКА

Буде боляче. Цей міф породжує страх. Люди починають боятись стоматологів, і тому роками не йдуть лікуватися, а від того в них починаються серйозні проблеми з зубами. Справді, робота стоматолога пов’язана з болем, але це все вирішується за допомогою сучасних анестетиків. Ними можна зробити якісне знеболення, і пацієнти взагалі нічого не відчувають.

ІРИНА БИЧОК

Молочні зуби не потрібно лікувати, бо вони випадуть. І в цей момент не помічяють самі, що в дітей псуються постійні 6, бо вони прорізаються першими з постійних і попередньо ще не випадає молочний. Той зуб, який в постійному прикусі 6 в дітей, виростає в шестирічному віці в кінцізубного ряду, бо там для нього з’являється місце за рахунок росту щелепи. І ТУТ ТАК:»ЗУБ НЕ ВИПАДАВ -ЗНАЧИТЬ ВІН МОЛОЧНИЙ..ЗНАЧИТЬ ВИПАДЕ……А ЦЕ ВЖЕ ПОСТІЙНА 6″ Поширено це між дітей , яких батьки нехтують профоглядами.

АНАСТАСІЯ МЕЛЕШКО

Вона намагається знайти методи і можливості надати якісну стоматологічну допомогу діткам різного віку, при цьому не викликавши негативних емоцій і асоціацій. Тому до кожної дитини шукає індивідуальний підхід, зацікавлює мультиками, заохочує подарунками.

Матеріал підготований в рамках спецпроекту з БФ «Майбутнє без болю» 
Мета фонду: сформувати обізнане та відповідальне відношення до свого стоматологічного здоров`я та забезпечити якісне, безкоштовне стоматологічне лікування соціально-незахищених українських дітей.