Чим ви займаєтесь?

Зараз я телеведучий на каналі М1, дуже багато пілотів робимо; працюю ведучим на радіо “Європа+”, резидентом клубу “DeLuxe”, займаюсь івентами в Києві. Фотосесії, портали для весільних агентств, спорт, англійська мова, собаки і все таке інше.

k.stanislavskiy05

 

Що вам подобається в вашій роботі найбільше?

Ви знаєте, я дуже вдячний Богу, що це моя професія, і що я цим займаюсь. Мені це дуже подобається. Я несу світло людям, це дуже важливо. Я міг би будь-чим займатись, але саме це надихає мене, надихає людей, і моє хоббі приносить мені користь, користь людям і світу.

Ви амбітна людина?

Думаю, так, але в міру. Кожна людина – це свій організм, і він має свої цілі. Не можна сказати, що ти дуже крутий, тому що є хтось крутіший за тебе. Не можна сказати, що ти дуже бідний, тому що є хтось бідніший. Це насправді так. Кожному своє. Береш свій тягар – і несеш, але якщо він тобі не тяжкий.

k.stanislavskiy01

А жінка має бути амбітною?

Амбіції – це мета. І для жінки то добре!

Ми всі дуже екстравагантні, чопорні в їжі, в одязі. Але душа , те, чим наповнюєшся окрім їжі, дуже важливо. “Амбітна пані” – то дуже гарний проект. Тому що якщо ви надихатимете жінок, вони надихатимуть сім’ю, їх діти будуть товаришувати з вашими дітьми. Все дуже взіємозвязано.

Про що ви мрієте?

Велика-велика сім’я. Хоча для чоловіка першим має бути робота, по канонам. Але для мене сім’я теж стоїть на першому місці.
Знаєте, як кажуть: “Не пробуй, їж”. Я хочу “з’їсти”, зробити проект, який буде надихати не тільки Україну, а й весь світ. То є моя друга мрія.
А третя мрія – подорожувати.

Ви відкривали Churchill-inn. Найбільша ваша емоція від відкиття

За 10 років я бідкрив більше ніж 200 закладів, провів більше ніж 1000 вечірок і свят. Але Churchill-inn це щось окреме.
Власники закладу – як батьки. Я таких людей, як вони, не бачив ніколи. Вони завжди відповідають за свої слова, завжди відповідають на дзвінки, чесні, дуже охайні, з “родзинкою” люди. Вони дуже справжні. Їх діти – це їх копія і їх інвестиція. І Churchill-inn – це є вони. Все, що є тут – справжнє: музика, що має бути на екрані, живі квіти. В цьому закладі є віра. тут не відчувається об’ємів і є freedom.
На відкритті люди навіть не хотіли розходитись по домівкам. Ми тут, в цьму маленькому залі, поставили сцену. Справжню сцену, уявляєте собі? Це було, як про жінку, ВРОДЛИВО! Було дуже гарно! Ми зробили спеціальне світло, створили атмосферу, запросили київську вокал-діву. Пили каву, я читав вірші, ми тут танцювали макарену, проводили майстер-класи.
Churchill-inn – заклад майбутнього Вінниці. І Києву ще далеко до нього.

У вас дуже багато напрямків роботи. Як ви все встигаєте? Тайм-менеджмент у вас якийсь є?

Я планує весь свій час. люди мають планувати і мандівки, і відпочинок. Це не менш важливо, ніж робота.

Спілкувалась: Марина Прісняк
Фотографувала: Таня Петрова
Бесіда проходила в ресторанній залі Churchill-inn