Ця жінка не схожа ні на кого, окрім як на саму себе. Заручившись підтримкою дорогих для неї людей, не боїться ні помилятися, адже на власному досвіді виходить якісніше, ні створювати те, чого ще немає. Упевнена, що в роботі головне – процес, а вже він забезпечує результат.
Віта Блажей, власниця та ідейниця шоуруму молодих українських дизайнерів MyLook_ua.

ТРЦ “Мегамолл”, 2-ий ярус, біля дит.кімнати
0679436096 | instagram.com/mylook_ua

Яку ідею ти втілила в життя?

Я відкрила у Вінниці один з перших українських шоурумів. MyLook_ua – це магазин молодих українських дизайнерів і брендів. Тих, яких ніхто не бачив, доки я їх не віднайшла для себе. Два-три роки тому довго виношувала ідею такого магазину. Чекала, доки хтось відкриє щось схоже, аби я могла там одягатись. А коли побачила, що ніхто не береться за такий бізнес, започаткувала його сама.

Коли щось не виходить за планом, маєш інший сценарій для дій? Як часто ти робиш зрізи діяльності?

Насправді, у мене ніколи нічого не виходить із першого разу. Навіть заміж вийшла з другого разу. Та я з упертих: невдачі стимулюють діяти по-іншому, доки не вийде. А ще я з тих людей, які не вміють недочитувати книгу, недослуховувати музику, недодивлятися кіно. Усе, за що берусь, маю довести до успішного кінця. Тому я більше про процес. А коли він приносить задоволення, результат також буде.

Яка кількість брендів зараз представлена в магазині?

Можливість показати себе ми даємо усім дизайнерам. За два роки контактували з-понад сотнею виробників. Але одночасно співпрацюємо в основному з 20-30 дизайнерами, моделі яких є в магазині.

На які заходи ти принципово не ходиш і з якої причини?

Я не ходжу на бізнес-тренінги, зовсім цього не сприймаю. Бізнес можна зробити тільки тоді, коли відчуваєш його душею і коли щось робиш, бо розумієш, що воно твоє. Не вірю, що можна створити щось варте уваги, орієнтуючись на гроші. Працювати слід інтуїтивно, емоційно, ламаючи всі стереотипи.

Як ти змінилася з появою шоуруму MyLook?

Я взагалі не змінилася, окрім того, що стала відчувати брак часу: раніше була більш спокійною, зараз же все кудись біжу, кудись поспішаю.

Куди, як правило, поспішає власниця MyLook?

Живемо дуже швидко, і хочеться все встигнути. Маю багато творчих знайомих. Вони проводять велику кількість заходів, які хочеться відвідати, аби відчути вплив на себе. Дуже часто поспішаю з кимось на чай. Помітила, що останнім часом поспішаю з кимось ще й пообідати.

Ти вмієш бути справжньою собою. Як тобі це вдається?

Моя сім’я, чоловік і діти, дали мені відчуття того, що я не зобов’язана щось робити, аби комусь щось довести. Рідні вірять у мене таку, якою я є. Тому можу собі дозволити не подобатися комусь, бо точно знаю, що подобаюся найважливішим людям у моєму житті. А реакція інших мені байдужа.

Який парфум ти носиш?
Парфум наношу під стиль одягу, але найулюбленіший – Chanel Mademoiselle.
Який твій комфортний колір лаку та помади?
Не люблю яскравого ані лаку, ані помади. Якщо манікюр? то французький. Щодо помади – то це прозорий блиск для губ.
Улюблена річ в гардеробі?
В цьому сезоні у мене явний фаворит – сумка-рюкзак.
Що ніколи не має робити жінка?
Не змивати макіяж на ніч. Все інше можна і треба робити згідно власних бажань.
Яка риса характеру тебе відрізняє від інших жінок?
Я люблю процес більше за результат.

Фото: Таня Петрова