-Як у тебе зявився Тедді і що від того змінилось в твому житті
-Мій Тедді тільки має з’явитись на світ 4 грудня цього року) І це моя величезна мрія, тому я дуже чекаю цього дня. І відчуваю, що цей ведмедик точно принесе багато радості і відкриє нові можливості для мене на шляху реалізації моїх мрій і бажань.


-В які моменти ти береш до рук Тедді і для чого то робиш? Що відчуваєш?
-Я взагалі дуже люблю ведмедиків, всіх іграшкових ведмедиків усіх порід. Будь-який з моїх домашніх ведмедиків дарує мені відчуття тепла і затишку, а ще величезної любові до світу. Ведмедик як частина щасливого дитинства, яка завжди зі мною у дорослому житті

-Розкажи про #михмих_вечірка : що сподобалось, а що здивувало?
-Вечірка сподобалась своєю атмосферою любові, тепла, творчої енергії, тим, що так багато дорослих цікавих жінок не бояться виявляти свою любов до ведмедиків.

-Чим ти займаєшся? Розкажи трохи про себе
-Я -психолог, гештальт-терапевт і арт-терапевт, а крім того я -Фея радості. У своій роботі я допомогаю людям побачити, який цей світ є надзивичайно складний, але дуже цікавий і як багато в ньому того, що може дарувати нам радість. І як можно комфортно почувати себе у світі, де всі дуже різні і при цьому не втрачати своє власне персонеліті.