Катерина Віржевська

Найважливішими людьми для мене є моя сім’я- чоловік та донечка Маша.
За освітою я психолог, працюю у сфері фармацевтики. Окрім роботи та сім’ї багато часу присвячую благодійним проектам. Пишаюсь тим, що донька дуже активно залучена до цього процесу.

Вважаю, що сучасна мама – яскрава, любляча, самодостатня жінка, яка знає, що щастя приходить до тих, хто світлий душею та думками.

Сучасна мама- приклад поєднання життєрадісності, цілеспрямованості, успішності та чуйності.
Запорукою успіху такої жінки є гармонія у собі. Адже щаслива мама- щаслива дитина!-A

Юлія Гавриш

Я мама своєї радості та щастя – сина Костянтина. Він навчається в сьомому ліцеї. Я особисто дуже активна людина з чіткою громадською позицією. Вважаю, що не можна бути пасивним, а потрібно своїми руками змінювати ситуацію в країні, тому пішла в політику. Політика — це великі можливості для всіх. Якщо закони правильно написанні і вони виконуються на всіх рівнях, то тоді держава буде процвітати. А син дуже хоче бути архітектором, він займається конструюванням.

Сучасна мама – це поєднання мудрості, сили, краси та ніжності. Це жінки, які активно приймають участь у всіх сферах життя. Головне — добробут у своїй родині, а далі має бути бажання та натхнення займатись роботою та улюбленими заняттями.-A

Галина Лісовська

Наша сім’я — це тато, донечка і я. Ми завжди тримаємось одне одного. І хоч зараз такий час, що багато уваги приділяємо роботі, але не забуваємо, що наша родина – це найголовніше. На вихідних завжди разом відпочиваємо або їздимо до рідних. Майже весь час проводимо на свіжому повітрі, аби донька була здоровою та гарно розвивалась. У садочку ми відвідуємо заняття з танців та англійської мови. І вже бачимо, що скоро донька буде нас із татом навчати)))

Сучасна мама, в першу чергу, має бути люблячою та активною, аби встигати за всіма сучасними змінами. Зараз багато часу діти приділяють різним гаджетам, ми це не можемо заборонити, але все має бути в міру.-A

Аліна Кобець

Наша родина дружня та міцна – я, наш тато Тарас та дітки Павлусик та Соломійка. У вихованні дітей ми намагаємося дотримуватись традицій минулих поколінь, але й не забувати про корективи сьогодення. У нас є безліч сімейних традицій. Однією із них є літературні вечори, під час яких ми читаємо поезії, ділимось думками, шукаємо відповіді на різноманітні запитання.

Сучасна мама – це жінка, яка має бути успішною у всьому: кар’єрі та сім’ї, займатись громадською діяльністю та присвятити себе родині. Сім’я – це найбільш дорогоцінний скарб, який необхідно оберігати й шанувати. Адже в гармонійній сім’ї виростають сильні особистості, що мають лідерські якості й стають успішними. Я пишаюсь своєю сім’єю і дякую Богу за те, що вони поруч.-A

Олена Cуходоєва

У мене є моє найбільше щастя— донька Даніела. Наш тато гарна людина, але так склались обставини, що ми не разом. За освітою я журналіст і юрист із дуже великим досвідом роботи, але водночас я мама. Я жінка та ідеалістка, досі шукаю свого принца, на якого змогла б покласти частину своїх обов’язків. Але інколи замки руйнуються і той, хто здавався надійним плечем, на жаль, не стає ним. За мною й досі плаче Тоскана, але я все-одно вірю в краще і знаю, що рано чи пізно в нашій сім’ї з’явиться людина, яка буде для нас підтримкою та опорою.

Сучасна мама – берегиня, яка має дбати про сім’ю, будинок, про дітей, виховувати їх та давати їм саме найкраще. З повагою відноситись до свого чоловіка, любити та турбуватись про нього. Не хочеться, щоб матері були універсальними солдатами, вони мають залишатись жінками. -A

Ірина Ватаманюк

Наша сім’я -то мій чоловік, я та донька. На даний момент живемо в Чернівцях. Усі свята ми завжди проводимо на Вінниччині у великому колі наших рідних та близьких, а кожне літо – у подорожі на море.
Хочемо аби Яночка знайшла себе в житті, щоби мала багато гарних можливостей у реалізації себе та побільше подорожей.
Найщасливіший момент у житті – це та ніч, навіть ранок, коли з’явилась донька. Навіть раніше, момент, коли на повторному УЗД сказали, що буде дівчинка. Я одразу зрозуміла, що я вже мама.

Сучасна мама має встигати все: і займатись дітьми, роботою, і всією сім’єю.-A

Марина Соломаха

Ми сім’я юристів. У нас двоє дітей: син та донька. Мій чоловік – це моя любов, опора та натхнення. Ми з ним познайомились ще в технікумі на юридичному факультеті, потім разом вступили до Юридичної академії, а незабаром вже і працювали разом. Моя мрія збулась, оскільки я завжди хотіла саме двох діток. Так як ми багато працюємо, то вихідні завжди присвячуємо дітям. Ходимо у розважальні центри, зоопарки, на природу.

Сучасна мама – це така мама, яка має бути надійним другом для своїх дітей. При такій позиції діти більше розповідають і діляться своїми думками. Головне, щоб дитина не закривалась, а була більш відкритою з рідними людьми. При цьому авторитет батьків довіряють, має зберігатись.-A

Зоряна Качур

Чоловік Олександр – моє перше кохання ще зі школи. Ми вже 16 років разом – це більша частина мого життя. З великого кохання народилась донечка Вікторія, яка дійсно увесь час нас радує своїми перемогами. Нещодавно здобула: «МІНІ МІС ВІННИЦЯ 2016» наймолодшої категорії та 1-ше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «УКРАЇНА ЄДНАЄ СВІТ» Київ 2017. Саме доня надихнула мене створити Школу формування особистості «НАЩАДОК» для дітей шкільного віку. Родина у нас невелика, проте сімейні традиції ми цінуємо понад усе. З Олександром ми завжди разом – як в житті, так і на роботі. Наше кохання – це основа життя!
Сучасна мама – це еталон краси, мудрості та успішності. Вона має навчатись упродовж всього життя та йти в ногу з швидкоплинним часом та технологіями. Мами повинні бути зв’язковою ланкою між сучасністю буття та традиціями роду і країни, знаннями наших предків. -A

Мар’яна Сабадаш

У мене двоє дітей: Влад і Єва. Я працюю в сфері краси. Діти займаються танцями, гімнастикою, футболом. Ми маємо дуже спортивну сім’ю. У наш час гаджетів я намагаюсь присвоїти дітям любов до спорту й до здорового способу життя. Адже якщо з дитинства не закласти ці основи, то вже в дорослому житті набути правильні звички набагато важче.

Сучасна мама — це жінка, яка має встигати все. У мене дуже великий кар’єрний досвід, більше 15 років. Але коли стало питання про народження дитини, то я все залишила та пішла в декретну відпустку. Вісім років я знаходилась у декреті за двома дітьми. Я багато років приділила лише дітям і вважаю, що в період, коли вони маленькі, по можливості, потрібно дати їм максимум уваги. Багатьом здається, що декрет- то дуже приємно та легко, але можу точно сказати, що працювати набагато легше-A

Наташа Верестун

Наша сім’я складається з трьох людей: я, чоловік і наша маленька донечка. Я науковець, кандидат екологічних наук, захистила дисертацію з екологічної культури. Працюю в Державній екологічній академії післядипломної освіти при МЕНПС. Чоловік приватний підприємець, займається бджільництвом. Наша донечка з 1 року відвідувала різні розвиваючі гуртки. Ми давали їй право вибору, чим вона хоче займатися і що їй подобається.

Бути сучасною мамою важко і цікаво водночас. На сьогоднішній день потрібно вміти орієнтуватися в усіх життєвих галузях, аби виховати свою дитину розумною, культурною, комунікабельною, а найголовніше, мудрою людиною. Тому потрібно знати все, від різних фірм одягу та іграшок до навіть відеоблогерів, що вони показують і чи корисно це дивитися нашим дітям. -A

Юлія Гаврилова

Мене звати Юлія, я власниця мережі магазинів шкіргалантереї «Вags by Juliya», успішна вінничанка, яка має власний бізнес. Мій ритм життя дуже швидкий і багато часу займає саме робота. Я щаслива жінка, так як маю чудову доньку Софійку 7 років. Важко займатись роботою, різними проектами і присвячувати себе сім’ї. Донці приділяю весь вільний час. В нашій родині дуже цінуються сімейні традиції, ми завжди разом.

Я вважаю, це така мама, яка нічого не боїться, яка адекатно сприймає це життя і рухається в ногу з прогресом. Сучасна мама встигає все і всюди – пограти з дитиною, приготувати поїсти , порадувати чоловіка. Для цього у неї є різні гаджети і пристосування. Сучасна мама не боїться використовувати будь-які нанотехнології. Вона виховує дитину і не забуває про своє власне життя. -A

Леся Семенюк

Наша сім’я – це я, мій чоловік та доня Ілона. Я працюю в Вінницькій міській раді і не завжди вистачає часу, аби проводити його з сім’єю. Тому вихідні проводимо разом. Дуже любимо пікніки на природі. Кожного року напередодні дня народження ми завжди влаштовуємо сімейну фотосесію.
Ми мріємо, аби наша донька реалізувалась, аби в неї не було труднощів, і щоб та справа, якою вона буде займатись в майбутньому, приносила їй задоволення та надихала її. Щоб реалізувала всі свої мрії.

Сучасна мама – успішна, впевнена в собі і щаслива мама, яка йде в ногу з сучасними тенденціями і в одязі, і в макіяжі, і в захопленнях дітей. Але, найголовніше, залишається людиною і є вірним другом своїм дітям.-A

Команда проекту:
мейк та зачіска: Krasa Studio | 098 092 3939
сукні: салон «Юленька» | 068 519 5007
фотограф: Evgeniya Trach | 096 983 4535
декор: «Брусника» | 093 997 6227
квіти: Диана Козлова | 096 627 1365
організатор проекту: Юлія Мельник | 097 486 4848
бекстейдж: Віка Щеголькова | 096 649 2449
відеозйомка: Вадим Пошелюзный | 063 997 0973
фея з турботи: Дина Панасюк
атмосфера: Амбітна пані | 067 74 05 764
подарунки дітям: круасани з фруктовим соусом від Canape
Для запису на проект, телефонуйте: 097 486 4848