Під палючим сонцем, в затінку дерев, в компанії креативних людей, спільно з командою тих, хто любить справу, якою займається, АМБІТНА ПАНІ реалізувала проект АМБІТНА МАМА. Матусі з донечками, в неймовірних сукнях з ду-у-уже красивими макіяжами.

Насправді, такі проекти потрібні для того, щоб бути з дітьми. Щоб вдягатись з дочками однаково, щоб робити найсправжнісінькі дорослі макіяжі і зачіски, щоб отак, посеред природи і міста, сидіти в урочистій сукні на білому стільці за великим дерев’яним столом з душевним декором. Щоб позувати, посміхатись фотографам, бути розслабленими і вчитись змінювати емоції для кожного кадру. А потім мати світлини, які нагадуватимуть, як 23 липня 2017 року ви були разом.

Команда проекту:
мейк та зачіска: Ксения Ревуженко (Ksenia Revuzhenko) та Krasa Studio
сукні: Юленька Цюпий , салон “Юленька”
фотограф: Evgeniya Trach
декор: Студия декора и сладостей “Брусника”
квіти: Диана Козлова (Diana Kozlova)
ідея: Юлия Мельник
бекстейдж: Вика Щеголькова
відеозйомка та підтримка: Вадим Пошелюзный
фея з турботи: Дина Панасюк
атмосфера: Амбітна пані
подарунки дітям: круасани з фруктовим соусом від Canape

Для запису на наступний проект, телефонуйте: 097 486 4848 ( Юлия Мельник )

P.S. Кожен такий проект багатий спогадами з бекстейджу і своїми історіями, які так приємно згадувати і навіть можна розповісти дітям :-).
Надихатись лаку і записувати при цьому інтерв’ю поталанило Діні Панасюк та Ксенії Ревуженко. Найсмачніші бутерброди на природі робила Віка Щеголькова. Талановита Євгенія Трач так віддано фотографувала наших красунь, що навіть спалила плечі. Вадим Пошелюзний не лише знімав відео про наш проект, а ще й лазив по деревам, аби вловити найсмачніші кадри і допомогти з декором. Юлій Цюпій, як ніжна дружина, взяла на проект із собою чоловіка: для допомоги, натхнення, так, аби бути поруч.
Сестрички-Брусніка, Аня Волкова і Світлана Апалькова, прокинулись рано-вранці, аби забезпечити нам вишуканий аристократичний декор посеред природи.
Та найбільше і найпалкіше все організовувала і за все хвилювалась ідейниця проекту – Юлія Мельник. Тиждень снів про проект, декілька скинутих кілограмів, сотні хвилин розмов і шаленний результат: щасливі обличчя матусь з дітьми на фото.

Будьте собою і проводьте час з АМБІТНА ПАНІ.

Фото: Віка Щеголькова і Діна Панасюк