Дар’я Виштак

Навчається в коледжі за спеціальністю «Англійська мова та література».
Щиро дякую усім тим, хто мене оточує, і в кого я навчаюсь життю. Моїм вчителям в коледжі та в АІСТі, батькам і всім творчим і цікавим людям, з ким моє життя наповнене.
Я добра,розуміюча, цілеспрямована, дружелюбна, наполеглива, амбітна, симпатична, люблю гумор і гарне спілкування. Люблю читати цікаві книги, плавати, здійснювати велопробіги, брати участь у творчих проектах, спілкуватися з цікавими думаючими людьми, подорожувати. Займаюся фітнесом, вмію вишивати картини бісером. Мрію навчитися грати на гітарі та танцювати якийсь відомий танок, розвивати себе і далі в якості моделі.
Сімейні вечори у нас, як правило, – це вечеря, перегляд шоу чи концерту, спілкування та плани на майбутнє, і багато домашнього завдання.
Сила дівчини в її мудрості, доброзичливості, жіночності та вмінні любити.

Фото: Юлія Євдокименко

 

Оля та Катя Дорохіни

Про донечок розповідає мама, Інна Дорохіна: «Вони є для мене найголовнішою точкою відправлення моїх задумів сьогодні.
Я вважаю, що дітям потрібно давати час, аби вони зрозуміли самих себе і те, що їм цікаво у житті.
Ми не чекаємо хвороби, щоб залишитись вдома і виспатись, і часто робимо те, що полюбляємо найбільше.
Вечірній час – то святість родинного спілкування! Ми збираємося за великим столом для вечері та обговорення дня, майбутніх планів. Але це дуже просто, по-сімейному, без офіційності. Найголовніше, що ми перемикаємось на одну хвилю. Водночас сумуємо і скаржимось про негаразди, або просто досхочу голосно сміємось. Так ми допомагаємо один одному відчути свою потрібність.
Доні – вони особливі. Чарівні, вразливі і сильні, дуже відповідальні і капризні. Але знають напевне чого хочуть! І сила їх у підтримці одна одної, сім,ї та самих себе.»

Фото: Вадим Пошелюзний

 

Софія Скрипник

Софія народилась в грудні 2010 року. Незважаючи на те, що побачила світ взимку, вона дуже сонячна дитина. Любить малювати і танцювати. Цілеспрямована, тому завжди добивається поставлених цілей. Улюблена пора року – зима. Обожнює вечори, тому що можна посидіти перед каміном. Софія любить людей, співчуває оточуючим. Вона лідер, який легко вміє згуртувати і організувати людей.
Впевнена, що коли виросте, стане мудрою жінкою.

Фото: Юлія Євдокименко

 

Марія Лебідь

Захоплююсь сучасними та бальними танцями, люблю малювати і фотографуватись.
Моя мрія – стати стоматологом. Мама говорить, що перш за все потрібно вирости хорошою людиною.
Нас четверо в сім’ї: мама, тато, братик і я. Мама мій кращий друг, вона завжди прийде на допомогу і підкаже, як правильно вчинити. Папа – дуже відповідальний і виконавчий, і, не зважаючи на його зайнятість, завжди готовий приділити нам увагу. А в мене є братик Вадим. Він мій захисник і найкращий брат у світі. З ним мені не буває сумно.
В теплу пору року ми всією родиною любимо ходити до озера , жарити шашлик, та грати в м’яча. А от холодними зимовими вечорами граємо в різні настільні ігри.
Моя сила в щирості, цілеспрямованості, красі та доброті.

Фото: Вадим Пошелюзний

 

Валерія Добровольська

Розповім вам про мою доню. Валерії 7 років. Мені пощастило стати мамою цієї неймовірної дівчинки.
Вона завжди весела,енергійна,відкрита до пізнання всього нового,сповнена позитивними емоціями. У школі відвідує гуртки з танців, малювання, вивчає ангійську і займається йогою. Та вихідні ми проводимо разом. Особливо любимо подорожувати, відкривати для себе щось нове. Якщо залишаємось у місті, то ходимо в кінотеатри, в лялькові театри, в музей науки, у гості до своїх друзів, без яких вона не уявляє себе. Доні дуже подобається читати книги Астрід Лінгрен. Тому, коли холодно чи дощ, ми читаємо і малюємо.
У школі Валерія зажди показує себе як старанну ученицю. Я завжди чую похвали від вчителів. І від цього стає дуже приємно. Я дуже пишаюсь своєю донечкою, безмежно її люблю. Бажаю рухатись завжди вперед, розвиватись, а я буду її завжди підтримувати.

Фото: Вадим Пошелюзний