Ми часто говоримо про успіх, хочемо бути щасливими, виховуємо дітей на власних прикладах або мріях з дитинства. А от вона, тихо спостерігаючи за усім цим, взяла і зробила проект: масштабний, голосний, корисний і той, який принесе результати. Анна Нінова започаткувала у Вінниці курс успішності “Я лідер” для дітей та підлітків, насичений реальними історіями підприємців, інтерв”ю та бесідами з відомими людьми, життєвими ситуаціями. Редакція “Амбітна пані” рада бути партнером цього курсу, також безмежно тішимось, що наш друг Школа англійської мови FLASH теж доєдналась до ініціативи.

Я виросла в простій сім”ї. Мама — економіст, батько — скульптор, майстер з металу художніх робіт. Завжди мене цікавило питання, чому одні люди успішні та щасливі, а інші ні…..Що є в успішних людях….чим вони відрізняються від інших. Робота журналістом та телеведучою дозволила познайомитись з великою кількістю різних людей. Найбільше захоплювала тема освіти та моди.

Працюючи з освітянами, познайомилась з Інною Яворською, яка допомогла розкрити внутрішні ресурси та направила на ту справу, якою я займаюсь. Реальну реалізацію та кайф від роботи почала отримувати саме працюючи з дітьми. Я до цього йшла 28 років. Не було тієї людини, яка б допомогла збагнути, що моє, а що ні. Тому, відкриваючи центр розвитку особистості, я обрала основним напрямом розвиток емоційного інтелекту. Бо нас навчають всього, тільки не навчають слухати в першу чергу себе, свої серце, бути в гармонії з собою. Коли ти розумієш свої внутрішні ресурси, ти знаєш, чого хочеш, на що можеш опиратись та як досягти бажаного. Знайти свою роботу, свою людину, своїх друзів, проживаєш своє життя, яке наповнене щастям.

Успіх людини залежить на 80% від емоційного інтелекту і лише на 20 від розумових здібностей. Але нас цього не навчали та і не навчають. Адже суспільству потрібні зручні люди, які не слухають себе, вони чують вказівки системи.

Ідея Курсу успішності Я ЛІДЕР прийшла вночі. Не спалось, думала про своїх улюблених горобчиків, діток. Головна думка, яка мене турбувала – що повинні вивчати діти зараз для того, аби не шукати себе все життя? Які знання їм дійсно потрібні? Назва прийшла одразу – Я ЛІДЕР….Через тиждень ми зібрались з викладачами центру «ХАРИЗМА» і обговорювали, як краще реалізувати дану ідею.

Коли щось значиме відбувається в житті, світ починає притягувати потрібних людей. Випадково в кав’ярні розповіла про ідею знайомому, який зацікавився даним напрямом та запропонував розпочати з Вінниці та продовжити проект по всій Україні.

Якими звичками пишаюсь? )) не знаю…..певно, єдина звичка – це у всьому бачити позитив, отримувати від життя задоволення, не спілкуватись з людьми, які не приємні, бути чесною з собою та людьми. Ходити в спортзал за будь-яких умов)) раз на тиждень проводити час з друзями…..

Як бути сильною, коли хочеться бути слабкою? Треба бути такою, як відчуваєш в той чи інший момент, інтуїцію не обманеш)

А от ранок у мене починається о 9 чи 10 годині з чашки чаю з лимоном, потім спортзал….але головне – це зробити зачіску!!! Зачіска та сукня – це настій на цілий день)

Курс успішності “Я ЛІДЕР” ( для дітей 9-16 років), розрахований на три місяці, близько 50 годин.
Деталі за телефоном 098-888-31-55
м. Вінниця, вул. Коцюбинського, 43, Володарка, зал №27