Чим ти займаєшся?

Я втілюю ідеї та допомогаю людям знаходити в собі творчість і розкриватися за її допомогою.

В чому твоя головна амбіція?

Те, заради чого я це все роблю, – це моє задоволення і зростання. І бажання нести щось світле в світ.

Ствердження

Думаю, що це мої вистави. Тому, що коли в перші ж дні люди розкуповують майже половину квитків, – це величезна довіра і досягнення! Я це дуже ціную і цим пишаюся. І вдяча всім глядачам «Території Театральної Творчості». А ще, наприклад, коли в суботу зранку збирається повна група учнів, які ще сонні, але з бажанням прийшли на заняття. Якщо ще про нагороди, то маю відзнаку «Жінка Вінничини – 2018» в категорії «Культура». Радію, що можу принести свій внесок в розвиток рідного міста!

За що тебе знають?

За театралку, за любов до осені, за оптимізм, а ще, певно, за фото шпагатів

Що нове мають про тебе знати

Зараз більше викладаю саме ораторське мистецтво та психологію виступу, а ще дуже полюбила зелений колір.

Чому тобі можна довіряти? 

Вмію відчувати людей і бачити чудове в них, допоможу зрозуміти, яку грань краще підсвітити і знайти свій темпо-ритм. А взагалі в моїй роботі є своя циклічність: спершу (здебільшого) люди потрапляють на вистави, а тоді вже хочуть самі відвідувати проекти або довірити своїх дітей. Думаю, значить їм відгукується моя енергетика і те, що я роблю. Всі професійні якості важливі, але буває, що «не лежить» і все тут, а буває, що тягне саме туди і до тієї людини. Вірю, що притягую своїх людей.

Наведи приклади амбіційних проектів

Найбільш амбіційні проекти – це прем’єра кожної вистави. І з кожним разом все ваще, але і цікавіше. Бо щоразу планка в глядача після попередньої вистави піднімається. Та я щаслива, що творю саме за покликом душі, а не щоб комусь щось довести. Це важливо.

В чому твоя справжність?

Моя справжність – це про мої імпульси, про дозвол собі вчитися і помилятися, помічати дрібниці і мріяти про глобальне, бачити прекрасне в буденному, не боятися експерементувати і втілювати свої ідеї в життя, виражати свій внутрішній світ.

Твій вдалий кейс і рецепт

Люблю всі свої проекти! Коли виникає творчий імпульс, я одразу роблю анонс, забиваю дату і оренду. І все, нема куди відступати. Треба втілювати. Натхення приходить за роботою.

Історія провалу і головні висновки

Мій особистий провал – це два мої емоційні вигорання. Для мене ті моменти – це про дисбаланс хочу/треба і про особисті кордони. Останнім часом звертаю на це більше уваги і все йде добре. Тому що жоден успіх тобі не в задоволення, якщо ти без настрою, сил та енергії.

Твої принципи

Прислухатися до себе, ідея має першочергово запалювати тебе зсередини, інакше як ти запалиш інших? Чесно говорити «так» і «ні», бо це коштовності зі скриньки твого «Я», брати на себе відповідальність за свої дії та слова, мріяти голосно і жити з пристрастю!

Інструменти з розвитку, які використовуєш

Самоаналіз, книги, спілкування з людьми-професіоналами, які горять своєю справою. А ще треба плекати в собі «священну допитливість, як писав Енштейн, ось цю жагу до нової якісної інформації, знань, вражень.

Як знаходиш час для себе і що робиш?

Здебільшого планую цей вільний час, вже знаючи свої темпо-ритми. Сон, танці, музика, душевне спілкування, смачна їжа, подорожі. І все ж час від часу спонтанності

Улюблені Книга/Фільм/Подкаст

Книги Вербера, фільм «Мемуари гейші»

Твоє улюблене місце

Там, де затишно, смачно, багато світла і є зелень та квіти. Та все-таки головне: з ким.

Що зробити, коли все надоїло?

Зупинитися. Зробити щось таке, чого від себе не очікуєш! А потім поділитися про це з особливою для тебе людиною.

Як похвалити себе?

Знаходиш час для себе, годуєш себе чимось смачним, купуєш, що дуже хочеться… Я завжди за дії.

В чому полягає твоя експертиза

Заняття з акторської та ораторської майстерності (і діти, і дорослі), психологія виступу (дорослі). Як групові, так і індивідуальні Заняття.

Чим нехтують жінки і як можна це виправити?

Намагаються вгодити всім, а не собі в першу чергу. А ми ж можемо ощасливити когось, якщо самі щасливі. Час для себе і ресурсу, маленькі щоденні задоволення, хоббі, від якого ти гориш.


https://instagram.com/anna_varanitsa https://www.facebook.com/annavaranitsa