Розкажіть, в чому ідея вашого закладу?

Арт-простір MILK – це нове місце у Вінниці для творчості та втілення сміливих ідей. Це коворкінг-центр, де можна працювати у комфортних умовах, проводити конференції, тренінги та робочі зустрічі. Це вільний простір де є все для цікавого дозвілля та розваг: кіноклуб, ігрові вечірки, концерти.

Все почалося з інтер’єрної фотостудії, яка буквально за рік стала найпопулярнішою у Вінниці, завдяки тому, що тут ми намагалися дійсно дослухатися до потреб наших клієнтів. Це втілювалося у цікавих локаціях та найкращому обладнанні. Фактично всі доходи студії за перший рік вкладалися у її розвиток. Ми не стояли на місці і завдяки нашим клієнтам, які часто ставали нашими друзями, зародилася ідея Арт-простору.

Тобто створити Арт-простір  запропонували  клієнти?      

Це наслідок спілкування з нашими гостями. Наші клієнти – це не лише фотографи, але і ті, хто фотографується. Часто це представники творчих професій – дизайнери, журналісти, фрілансери, підприємці.

Ми знаємо їх особисто: хто вони, які в них сім’ї, чим вони цікавляться, які ідеї генерують. На жаль, творчі люди часто не знайомі одне з одним, в силу того, що працюють в зовсім різних сферах. У нас виникла ідея поєднання зусиль різних людей для їх взаємодії.

Це ідея нетворкінгу – створення мережі людей, які зможуть допомагати одне одному бути ефективнішими.

Одна з проблем України, причина, чому ми розвиваємося повільніше ніж західні країни, у тому, що поняття кооперації у нас проблематичне. Люди не вміють співпрацювати. Для того, щоб сама економіка розвивалася, щоб проекти створювалися, потрібна просто здатність людей взаємодіяти. А для того, щоб вони взаємодіяли, їм потрібно знайомитись між собою.

В нашому місті не вистачає майданчиків, де люди можуть просто дізнатися щось цікаве, презентувати свої проекти, втілити щось нове.

Для цього працює Арт-простір MILK – ми готові до нових ідей, до чогось незвичного, до чогось цікавого, до того, що потрібно людям.

https://www.facebook.com/milk.art.space

http://milkstudio.vn.ua/events

 

Фото надані арнт-простором MILK.