Вони знають, як бути здоровими і красивими. А від того кожен, хто звертається до них, отримує професійну консультацію та допомогу.
Ірина Макарчук та Ольга Петреску, власниці центру «Beautycom»: про створення бізнесу і послуги, які можна отримати в салоні.

м.Вінниця, вул.600-річчя, 68 | facebook.com/beautycom.vinnitsia
0432 43 78 95, 096 981 8188

Ірина Макарчук, співвласниця центру «Beautycom», дерматовенеролог, трихолог, косметолог; асистент кафедри гістології ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

Що отримує жінка, яка звертається в «Beautycom»?

Професіоналізм лікарів та спеціалістів, які надають послуги. У нас працюють лише висококваліфіковані спеціалісти з медичною освітою.
Якість і безпечність препаратів та професійної косметики, з якою ми працюємо. Уся продукція сертифікована та дозволена до використання на території України.
Консультація має величезне значення, тому що кожна людина – це індивідуальність. І те, що робить подруга, не завжди потрібно вам. За допомогою неінвазивних методів обстеження ви можете отримати відповіді на усі ваші запитання, що стосуються наших спеціальностей.
Нашими клієнтами є не лише жінки, а й діти та чоловіки. Для дітей ми обладнали дитячу кімнату, адже доки дорослі на процедурі, малеча може під наглядом побавитись.

Принципові позиції у роботі.

Я ніколи не призначаю людині того, що їй не потрібно. Ми маємо бути максимально чесними як з самими собою, так і з клієнтами. І ще, це безпека надання послуг та постійний саморозвиток. Сама постійно навчаюсь, і вже (так сталось) навчаю інших колег, тому що без розвитку немає ні руху, ні якості, ні безпеки послуг. Я ніколи не давала реклами на свої послуги і завжди вважала, що найкращою рекламою є задоволена, щаслива, здорова людина, яка тебе усім рекомендує.

Чи завжди правий клієнт?

«Клієнт завжди правий» – це стереотип в сфері сервісу та послуг. Для нас естетична медицина і косметологія – це лікарська діяльність в першу чергу. В цьому плані є правила та обмеження, яких потрібно дотримуватись.

Як ви прийшли до даного напрямку?

«Крізь терні до зірок»… Аби досягти того, що маю на сьогодні, довелося пройти важкий шлях, багато працювати та навчатись. Моєю мрією було займатись пластичною хірургією, але для жінки це досить важка спеціальність. І це я зрозуміла вже після четвертого курсу медичного університету, так як мала унікальну можливість пройти практику у кращих спеціалістів Чехії, а через рік у Канаді. Тоді й зрозуміла, що хочу займатись естетичною медициною, робити жінок і чоловіків привабливішими, але без використання при цьому агресивних методів. Повернувшись в Україну, хотілось реалізувати вивчене і намріяне. Я вірила в українську медицину, хоча на той час це було досить важко. Великим кроком була праця дерматокосметологом в одній з вінницьких клінік. Маю дві вищі освіти, більше 200 сертифікатів, кожен з яких – це окрема цеглинка, вкладена в мене, як спеціаліста. Рік назад ми з колегою відкрили центр, в якому є можливість реалізовувати усі знання та навички, набуті за роки.

Як балансуєте між особистим життям і роботою?

Кожен день можу говорити чоловіку «Дякую» за підтримку та розуміння. Я настільки «трудоголік», що не вміла знайти баланс між особистим та роботою, а він навчив мене це робити. Життєво необхідно комбінувати роботу, сім’ю, відпочинок. Без відпочинку не можна працювати якісно. Нашим хобі є подорожування, кожна наступна подорож – це маленьке життя! З часом розумієш, що все ж таки сім’я має бути на першому місці. З усмішкою згадую, що колись було навпаки. Але хочу зауважити, що обожнюю те, чим займаюсь, і для мене наш колектив є другою сім’єю.

————————————————————————————————-

 

Ольга Петреску, співвласниця центру «Beautycom», косметолог, спеціаліст естетичної медицини по обличчю й тілу

Як ви стали співвласницею «Beautycom»?

Мене, як будь-яку жінку, завжди приваблювало все, що стосувалося краси та догляду за зовнішністю. Тому саме косметологія стала тією справою, якій я присвячую багато часу. Відкриття власного центру було мрією, яку ми з Іриною виношували багато років, але все ніяк не наважувалися втілити. В минулому році перед нами виникло питання зміни приміщення, в якому працювали. Це стало гарним кроком до здійснення нашої мрії.

За що ви любите «Beautycom»?

Люблю за те, що відношусь до нього, як до другого свого дитя! Кожний куточок ми створювали разом з Іриною, обговорювали з любов’ю, з метою створення атмосфери тепла і затишку. Робота в клініці приносить неабияке задоволення. Завжди дуже приємно бачити обличчя доглянутих, задоволених твоєю працею пацієнтів. Клініка – це моє життя. І я сповна насолоджуюсь цим.

Як косметологічні процедури впливають на емоційний та психологічний стан клієнтів? що змінюється?

Всім відомо, що косметичні і естетичні процедури, окрім естетичного задоволення, впливають також на емоційний та психологічний стан клієнта. Йдучи до косметолога, кожен з нас сподівається отримати високоякісну професійну допомогу (як медичну, так і психологічну). Ми втілюємо це завдяки теплим розмовам на різні теми, ретельно та грамотно підібраному лікуванні, аби результат перевершив очікування. Тому дуже важливо ретельно підбирати фахівця і клініку.

Без чого ви, як косметолог не можете обійтись?

Косметологія – це чарівний світ з безліччю різноманітних інновацій, технологій та ідей. Сучасна жінка має дуже багато можливостей довго залишатись молодою та привабливою. Для цього потрібно любити себе, доглядати за обличчям та слідкувати за харчуванням. Адже наш вигляд – це наш бренд. Багато людей дивуються, коли дізнаються мій вік і дають мені на 7-8 років менше. Це результат нашої з Іриною роботи, тому нам довіряють клієнти свої обличчя.
Як косметолог, я не можу обійтись без натхнення, оскільки почуваюсь трішки художником, який створює красу і малює посмішки на обличчях жінок

Які правила найчастіше порушують жінки?

Щоб мати доглянуте обличчя, потрібний щоденний догляд за шкірою. І це праця!!! Слід правильно підбирати косметику, не забувати про очищення, тонізування шкіри, нанесення крему. В весняно-літній період обов’язковим є нанесення засобів із сонцезахисним фактором та зволоження, а в зимовий період – захист та живлення. Це не всі жінки роблять, не знаючи, як то важливо!

Як балансуєте між особистим життям і роботою?

Робота займає багато часу. Я фактично живу на роботі, часто працюю у вихідні. Тому доводиться балансувати. Рідні з розумінням ставляться до усього, що я роблю, і всіляко підтримують. Завдяки цьому я завжди знаходжу час і на сімейні вечері, і на відвідування змагань з хокею сина, і на особисте.