Заходячи в «Дитячу планету», ловлю себе на тому, що на обличчі виникає одразу легка посмішка, адже це справжній простір, сповнений безліччю цікавинок для дозвілля, сміхом дітей та задоволеними батьками, які привели своє чадо весело провести час, та й самі не проти відчути себе знову дітьми…
«Дитяча планета» – єдиний батутний парк в місті площею понад 800м2… Про батути, користь від них, а також про те, що у розваг нема вікових обмежень .

Батути – це і розвага, і користь. 10 хвилин стрибків спалює близько 100-150 ккал, що по навантаженню можна прирівняти до 30 хвилин бігу!  А ще, окрім того, що це класний відпочинок, стрибки на батуті, окрім тонусу м’язів, нормалізації кровообігу, покращення процесів обміну та роботи серцево-легеневої системи, укріплюють вестибулярний апарат, розвивають координацію, моторику, що безцінно для здоров’я та всебічного розвитку. Особливо це корисно для маленьких діток.
«В «Дитячій планеті» є спеціальні тренування, які проводяться по вівторкам і четвергам о 18.00. Приходити можуть всі бажаючі! Та інколи, коли бачу, що дитина здібна і просить їй щось показати і навчити, то завжди це роблю», – розповідає інструктор Андрій Кобчик. – «Приходять і діти з 6-8 років, і дорослі також. А взагалі скажу, що головне – це просто бажання і виділити для цього час, щоб повеселитись і ще чомусь навчитися. Тому вікових обмежень нема.»

Прийти погоцати на батутах, пірнути у басейн з кульками, стрибнути в поролонову яму і щодуху кидатись м›якими кубиками. То таке невгамовне щастя – робити майже все, що забажається. І найсвятковіше провести День Народження!
Як в дитинстві, так і в дорослому житті завжди є місце «Дитячій Планеті».

Фото: Таня Петрова