Вікторія особисто мені нагадала всім відому «залізну леді» Маргарет Тетчер: справедлива, виважена, цілеспрямована, оптимістично налаштована. Одразу розумієш, скільки за цим всім стоїть праці, особливо над самою собою! Вона знає, чого хоче, та якою бачить систему навчання сучасного покоління і ділиться з нами своєю концепцією, філософією, баченням. Це жінка, в якої можна багато чого навчитися…

Вікторія Гоголь – засновниця та директор Мережі навчальних центрів Школи «Гарант».

Розкажіть про Школу «Гарант»: концепцію, філософію і де представлені географічно.

Школа «Гарант» була спершу створена, як школа інформаційних технологій. Але час та попит диктує зміни, тому згодом до переліку курсів ми додали англійську мову, яку викладаємо учням з використанням сучасних новітніх технологій. Використання інтерактивних та мультимедійних дошок та спеціального програмного забезпечення під підручники Кембріджа та Оксфорда роблять нашу англійську мову для наших учнів дуже цікавою, динамічною та ефективною у вивченні. Згодом ми додали до курсів ще один цікавий напрямок, який має назву «Ментальна арифметика». Цей  курс розвиває інтелектуальні здібності дитини за допомогою китайської та японської системи Соробан (система усного рахунку). Не залишені без уваги у нас і юні дошколярики. Наші курси підготовки до школи та спец.курси «Читання» та «Табличка множення» дають можливість дошколярикам та їх батькам впевнено прямувати до найкращих шкіл нашого міста. Отож, ми – та високотехнічна сучасна школа, яка вийшла на ринок з неординарними пропозиціями та яка задовольняє потреби  сучасних високотехнічних дітей! Географічно нам  би хотілося бути скрізь, де ми потрібні! На даний час працює 10 відділень нашої школи як у м. Вінниця, так і по деяких районних центрах нашої області. Цілком можливо, що в майбутньому наша мережа буде розширюватися.

У вас таке бачення, така концепція, ваш особистий стержень… Які люди мають у вас працювати, щоб доносити цю концепцію?

Людина, яка приходить на роботу в нашу школу, має бути, в першу чергу, максимально позитивною! Адже діти хочуть тут відчувати свято та мати друзів, тренерів, які є їхніми однодумцями, а не сувору вчительку, яка буде ними командувати! По-друге, ця людина має постійно розвиватися, адже і я, і моя школа не стоїмо на місці, в нас відбувається постійний розвиток, і тому треба йти в ногу з часом разом з нами. Також потрібно сприймати дітей, як дорослих людей, як особистостей, з якими можна по-дорослому домовлятися. Ще ця людина має правильно сприймати критику, не сприймаючи її на особистий рахунок, адже тільки так вона зможе біля мене чогось навчитися.

Є компанії, які масштабують себе, в них вектор направлений на відкриття себе максимально скрізь, а є компанії, яким треба небагато, але максимально якісно локально, де вони вже є. Ви до яких відноситеся?

Ми грамотно поєднуємо! Напевно, вектор масштабування більш притаманний чоловікам, а я, навіть не зважаючи на свій дещо чоловічий підхід до роботи, все-таки є жінкою. А жінка ж, поки не приведе до ладу одне місце, не буде братися за інше! Тому я безумовно за якість. Звісно, спілкуючись з батьками, я розумію, де нас територіально не вистачає, і якщо фінансово ми матимемо можливість відкритися ще десь у нових місцях, то це чудово. Отож, ми масштабуємося, але виважено, бо ж спершу – якість!

Які ваші особисті інструменти для розвитку? Як ви себе аналізуєте і мотивуєте?

Я дуже багато років ходжу до бізнес-клубу. Була у його витоків формування. Зараз йому вже 8 років, тому можу сказати, що для клубу однодумців це вже певний термін. Люди тут об’єднані словом “бізнес”, при чому види бізнесу різноманітні. Тут я маю змогу дивитися, як розвиваються вони, а вони – як розвиваюся я.  І тут відбувається обмін досвідом та панує неймовірна атмосфера включеності один в одного, небайдужості та бажання бути корисним! Також, моїми інструментами розвитку є просто нереальна кількість вебінарів, книжок по бізнесу та тренінгів. Ще мені допомагає те, що я маю чудову економічну освіту менеджера-управлінця-маркетолога. Отож, мої інструменти – це самоосвіта та також можливість спілкування з однодумцями. Цікавим мотиватором є бажання заробляти та бажання віддавати, тобто вкладати, створюючи при цьому певні блага для інших, адже без цього ніколи не буде нормального розвитку та руху вперед!

Максимальні кількість дітей в групі?

Кількість учнів у групі – вісім. Але, зазвичай, в аудиторіях робочих місць 12. Це тому, що іноді батьки просяться відвідати заняття та подивитися, як вони проходять. Ми це дозволяємо, але обмежуємо час – 15 хвилин, щоб не «сковувати» інших дітей. Крім того, ми маємо такі вільні місця для діток, які хочуть зазирнути на наші пробні заняття та відчути атмосферу уроку, щоб зрозуміти як ми працюємо та вже з батьками прийняти позитивне рішення щодо навчання.

Розкажіть про ваш літній табір при школі.

Наш літній табір – це живий організм, який розвивається та вдосконалюється щороку разом з нами. Дітям пропонується протягом дня величезна кількість майстер-класів, екскурсій по місту, зустрічі з психологом, звісно, заняття з інформаційних технології та англійської мови. Якщо раніше ми проводили табір тільки до обіду, то в цьому році він проводитиметься в нас вже цілий день! Крім того, ми добавили в програму цікаві заняття з курсу «Моя майбутня професія» та курсу «Школа Леді та Джентельменів». В цьому році, також, встановимо правило «Зона без гаджетів». Учні приходитимуть в табір та здаватимуть свої телефони, щоб максимально заглибитися в наші чудові навчально-розвиваючі заходи та забиратимуть їх, коли будуть йти додому після табору. Табір буде діяти, як завжди, за адресою нашого центрального офісу по Келецькій, 126а. Тут дуже зручне місце розташування, адже поруч і чудовий стадіон, і лісосмуга. Наш табір – це море справжніх емоції! Це тому в нас є учні, які відвідують наші табори з року в рік стабільно в червні, та в серпні. Це для них ми щороку вдосконалюємо нашу програму, це вони заставляють нас рухатися вперед. Мабуть, нам і самим це подобається 😉 ?

http://garant-school.com.ua/   |   (067) 440-55-46

Який парфум ви носите?
Chanel Chance
Ваш комфортний колір лаку та помади?
Помада – коралова, коралово-теракотова
Манікюр – френч кораловий, коралово-теракотовий, або класичний білий
Улюблена річ в гардеробі?
Плаття всякі і різні – вони роблять жінку Жінкою!
Що ніколи не повинна робити жінка?
Жінка ніколи не повинна здаватися, не має права втрачати надію на краще та не може перестати слідкувати за собою!
Які риси характеру вас відрізняють від інших жінок?
Не думаю, що я маю якісь особливі риси характеру. Можливо тут варто говорити, про те, що якісь риси є більш помітними в мені… Я справжній трудоголік, а ще в мені багато цілеспрямованості, справедливості та оптимізму!

Фото: Таня Петрова