Інна Цимбалюк розповідає, чому варто безмежно любити свого чоловіка, як бути засновницею та власницею центру святкових подій «5 зірок» і чому відкрила дитячу кімнату «Ігрова хатина».

Я вдячна тобі за те, що ти розумієш ритм, в якому я працюю. Тому що не всі будуть терпіти, коли твоя дружина на роботі в п’ятницю, суботу, неділю і всі свята. Не всі приймають, що в неробочий час потрібно проводити зустрічі з нареченими. А це, як правило, відбувається після 18-19.00. Ти до цього дуже з розумінням відносишся. Коли потрібно, посидиш з дітьми, підстрахуєш з нянею.
Я хочу подякувати тобі за синів і твою роль, як батька. Ти прекрасний тато. Я захоплююсь, як ти безтурботно граєшся з дітьми і розчиняєшся в них.
Я вдячна тобі за те, що з тих пір, як ми одружились (4,5 роки тому), ти став моєю підтримкою і опорою. Завжди віриш у будь-який проект, який я починаю. Ти бачиш, що мені це подобається і щиро захоплюєшся результатами, яких я досягаю. Ти інвестуєш гроші в це.
Я вдячна за те, що що б я не запропонувала, у тебе немає ніколи по відношенню до мене слова «Ні». Я вдячна тобі за те, що ти не маєш ні краплини сумніву в мені! Ти на все погоджуєшся, якщо я в це вірю і цього хочу. І знаєш, що в мене все вийде.

 

Розкажи про ваші відносини. Як проводите час разом?

Нас колись порівняли як «Інь і Янь». І я з цим погоджуюсь. Ми дуже різні. Якщо я енергійна, мотора, запальна, постійно в русі. ( інколи мені здається, що пів міста знаю). То він у мене дуже камерний. В нього є компанія друзів ще з дитинства. І він дуже обережно пускає людей в своє життя, оберігаючи своє, приватне. Якщо я обожнюю свята сімейного типу з великою кількістю запрошених, то для нього це «розтяжка». Наскільки ми різні, настільки ми доповнюємо один одного. Коли потрібно чоловіка промотивувати, підтримати в якихось рішеннях з приводу його сфери діяльності, я трішечки додаю йому своєї енергії. А він мені, в свою чергу, розважливості і збалансованості. Я дуже швидко запалююсь, а він мене в цей час може спокійно і грамотно вислухати і допомогти прийняти правильне рішення.
Скажу чесно: ми весь час шукаємо наш баланс. Це така робота, яка ведеться постійно. У нас, напевно, секрет в тому, що навіть після мілких непорозумінь, кожен, залишаючись при своїй думці, робить крок назустріч.
У нас в сім’ї лідируючою думкою є думка чоловіка. Він прислуховується, але рішення приймає самостійно.

Як ти вмовляєш чоловіка на те, на що він не одразу згоден?

Це ціла культура. Відчути його гарний настрій і чесно сказати про те, що ти хочеш. Попросити про те, зробивши оченята, як у котика в мультику «Шрек». Пам’ятаєте?! ) У 80% він завжди йде мені назустріч. А решта 20% – можливо, я прогадала з моментом. Тоді це питання відкладається на кращий період.

Чи має жінка бути ЙОГО?

Однозначно жінка має бути Його. Інакше втрачається сутність самої жінки. В неї немає тої людини, для якого є Вона. Мені здається, тоді жінка не розкрита. Можна бути успішною в бізнесі, в материнстві, в суспільному житті. Але якщо жінка не Його, то частина жіночності просто втрачається або не розкривається повністю.

Розкажи про діяльність, яку ти ведеш в місті.

Як центр святкових подій ми відкрились 19 вересня 2010 року. В минулому я менеджер з реклами, працювала в великому автосалоні міста. Досить часто виникала необхідність в організації презентацій. До цього залучала різних підрядників, користувалась послугами інших івент-компаній. Та найчастіше я не дуже була задоволена рівнем наданих послуг. Завжди були якісь деталі, які мені хотілось допрацювати. Ще тоді я почала замислювався, що не ту спеціальність обрала. Згодом, розуміючи свої організаторські і контролюючі функції, збагнула, що з таким самим успіхом я могла б то робити сама. А головне сама думка почала мене заряджати! Якось так запалилась тією ідеєю, що поїхала навчатись в Київ, на курси, повністю міняючи свою кваліфікацію. Їздила на навчання до відомих ведучих, церемоній-мейстерів, в школу івент-підготовки. Моя ідея полягала в тому, щоб поєднати всі відомі види відпочинку і святкувань. Тому що у нас в місті дуже мало комплексних агенцій. Або вони займаються сугубо дитячою анімацією, або орієнтуються на дорослу аудиторію та працюють в режимі презентацій і відкриттів, тобто зосереджені на бізнес клієнта. Я ж мала за бажання та зі свого бачення центр, в якому б родини залишалися з нами від свята до свята, поєднуючи як сімейні свята, так і корпоративні. На мою думку, це досить вдало в нас виходить. Ми на ринку івент послуг уже 8 років!! Аж не віриться.. Як один день..
«5 зірок» дійсно в тренді останні 4 роки. Це час, коли ми маємо певний імідж та потужні відомі корпоративні клієнти.

Розкажи про твій новий проект.

Недавно в ТРК «Поділля City ми відкрили дитячу кімнату «Ігрова хатина»- місце, де можна провести гарно час з дитиною і камерно відсвяткувати День Народження для діток від 2 до 5 рочків.. Це кімната про якісний час разом. «Ігрова хатина» об’єднує. Тому що те, що закладаємо в маленькому віці, те й отримуємо в майбутньому. Мої діти там ростуть, особливо менший.
Також ми надаємо можливість бронювати зал «Ігрової Хатини» для проведення дитині День народження. Розважальна програма за нами, від замовника – настрій, запрошення друзів свого малюка, вибір персонажів та тортика:)
Враховуємо також те, що діткам окрім розваг , потрібно підкріпитись, тому розглядаємо не лише здачу кімнати для проведення свята а й надаємо рекомендацію щодо закладу, який може організувати на День народження святковий стіл. Тут у нас є свої традиції: кожен іменинник отримує палароїдне фото, яке кріпимо на дереві щастя. Вони самостійно їх підписують. У нас проводяться майстер-класи. -A

093-368-60-61, 098-469-80-95

Фото Олена Дьоміна
Місце зйомки: Johnny Raw