Ірина Борзова  – активна волонтерка,  молодий політик,  бізнес-леді, голова громадської організації «Всеукраїнське Об’єднання Розвиток.Розвиток», президент «Благодійного фонду Ірини Борзової»,  чемпіонка світу з сучасних танців 2012 «Belly Dance Freestyle Solo» та молода людина року Вінниччини в номінації «Ініціатива року». Відома такими проектами, я «Defile по-життю”, «Крок до мрії», «Студентська весна», «Долоні дитини візьми в свої руки», «Європа починається з мене» та ін..

 

Якими реалізованими проектами пишаєшся, що бережеш в родині та власних звичках?

Займаюсь підприємницькою діяльністю, громадською та благодійною.

Головні проекти в моєму житті я вже реалізувала – це наші діти. Ними я і пишаюсь . Виховую з чоловіком трьох дітей та з віком і прожитими роками зрозуміла, що щастя любить тишу….. А в професійні діяльності в мене все ще попереду, багато планів та цілей. Я пам’ятаю минуле, але живу теперішнім часом  та майбутнім! У всі проекти, реалізовані мною,  я вклала свою душу та час. А от чим можу пишатись- це те, що в рамках проектів я познайомилися з багатьма цікавими людьми, співпрацювала з людьми, у яких можу багато чому повчитись, та отримала великий досвід.

Розкажи про проект “Жінки Вінниччини”: яка його мета та з чого почалась ідея.  Сучасна жінка – яка вона: характер, звички, цінності…

Метою проекту  «Жінка Вінниччини»  є відзначення жінок з різних галузей  , які  досягли видатних результатів у професійній чи соціальній діяльності та  зробили вагомий внесок у розвиток міста та області!!! Саме жінки роблять дивовижні вчинки , змінюють світ на краще ! У жінок вражаюча сила духу. Вони не бояться ризикувати, виходити за рамки життєвих обставин і випереджати свій час. В наш час  сучасна жінка – це любляча дружина, дбайлива мати , ділова, успішна, впевнена в собі особистість. Сьогодні представниці прекрасної половини людства так само, як і багато років тому, талановиті, винахідливі і розумні. Різниця в тому, що зараз вони це знають і не приховують, а навпаки, пишаються цим своїм достоїнством. Реалізація проекту спрямована на поширення позитивних прикладів щодо ролі жінки у вирішенні соціально важливих проблем області, а також на підтримку актуальних соціальних практик , що сприяють розвитку благодійного руху на Вінниччині.  Ми хочемо познайомити вінничан з жінками, які реалізували себе, як особистість не лише у материнстві та сімейному житті, а також у професійній та громадсько-політичній діяльності.

Організатори проекту “Жінки Вінниччини”: Благодійний фонд Ірини Борзової, ГО “Всеукраїнське об’єднання Розвиток.Розвиток ” та Благодійний фонд Людмили Станіславенко | http://borzova.com.ua
За підтримки: Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА.

 

Які умови участі  у конкурсі та як будуть обирати Жінку Вінниччини?

На мою думку умови унікальні)))Колектив, підприємство, громадськість або фізична особа  з міста та області  могли  номінувати  жінку на участь у проекті  , яка на їх думку зробила вагомий внесок  у певній галузі та є прикладом для громадськості!  Тобто, люба людина могла рекомендувати саме ту жінку, яку поважає та  любить))) Голосування відбуватиметься на незалежному порталі  з 15 березня -1 квітня , за результатами якого буде визначено лауреатки проекту , які  будуть запрошені на офіційне відзначення 3 квітня у театр ім. Садовського!І не важливо скільки людей проголосує – 50 , 100 або тисячі. Адже погодьтесь , це буде об’єктивніше,  ніж оцінка конкурсної комісії з дуже поважних людей у складі 10 чоловік)  «Жінка Вінниччини» – це не конкурс, а прояв поваги та любові, до тої, яка надихає!!!!!

Чим, на твою думку, є особливими вінничанки?

Кожна жінка особлива)  Вінничанки – вони гарні, розумні,  а головне рідні))

 

Ти робиш велику кількість соціальних та благодійних проектів. Звідки черпаєш натхнення? Як борешся, коли не виходить або перегораєш?

Енергію черпаю з життя, з почутих історій, з кохання та почуттів , а також   з самої ж роботи.   Мої ідеї, робота  та бажання допомогти, а також бути корисною , а головне – відсутність вільного часу  переростають в енергію, яку вже не зупинити))) Вона рухається , як коллайдер  і не має жодного шансу  перегоріти! Мені здається, якщо  людина хоче чогось досягти, реалізувати себе, як особистість – то  в першу чергу потрібно багато працювати, аналізувати свої помилки , постійно вчитись та розвиватись. От знаєте, коли я перегораю? Коли  не роблю  ніяких дій, а просто говорю та й говорю)))  Впевнена в тому, що тільки справи, а не слова говорять за нас . Та все вийде: головне – планувати та реалізовувати свої цілі. Як кажуть , дорогу здолає той , хто йде !

Відпочинок: з чого складається та чи містить робочі моменти?

Коли ти плідно працюєш ,  а також багатодітна мама,  то будь який відпочинок це вже класно))) У повсякденному  житті люблю  займатись  спортом , можу побігати з донькою коло дому, ходжу в спортзал, займаюсь йогою. На сьогоднішній  день  я вчу танцювати людей з обмеженими можливостями і  наші зайняття приносять мені   велике задоволення та відчуття польоту )))  Для відновлення сил мені потрібно не багато – чашка кави, книга , свіже повітря , спілкування з рідними та друзями.

Але основний планований відпочинок  я проводжу тільки з родиною.  Ми дуже любимо подорожувати, відкривати нові міста , дихати свіжим гірським повітрям  та плавати у морі ! Також для нашої родини любо душевно  провести   вільний час на дачі, поплавати на човні, скуштувати найсмачніший шашлик,  який готує мій чоловік  та поспілкуватися до вечора з друзями на літній веранді.  Мені  здається, насправді, що межа між відпочинком та роботою дуже хитка.  Впевнена , хто вміє добре працювати, той вміє гарно відпочивати!

Ініціатива: коли потрібна, а коли може заважати?

Ініціатива похвальна, коли ти знаєш  як та можеш їі реалізувати  сам. А якщо людина  ініціативна, але  не дієва, – значить вона  безвідповідальна , що  з часом  породжує непотрібність та роздратування  від самої ініціативи.

 

В чому вимірюється успіх?

У щасті…..

 

Часто приходиться вибирати: між роботою та сім”єю, відомою компанією та власним проектом… Як слід робити такий вибір?

Не потрібно обирати – потрібно навчитись поєднувати  те, що для тебе важливо, та тих, кого ти любиш.

Спілкувалась: Марина Прісняк
Фото: Олена Сивіцька