Привіт, я Ірина Дядікова, майстер авторських іграшок. Більше десяти років створюю інтерьєрних ляльок, птахів та ведмедиків Тедді. У ведмедиків Тедді закохана давно, тому із радістю долучилась до організації святкування дня народження цього милого ведмежати, яке ми з Катею Калашніковою вже вдруге влаштовуємо у рідній Вінниці. Адже місто повинно знати своїх ведмедів, які задумали зробити добру справу.

В історії багато прикладів, коли ведмедиків використовують для привертання уваги до соціальних проектів, подій і місій. Вони є провідниками , носіями добрих ідей, допомагають достукатись до сердець.

Чудові ведмедики Kumanokoido, створені із африканських тканин дизайнерами Junichi Nakane та Saki Yahagi Oki з метою збору коштів для будівництва колодязів із питною водою у поселеннях Малі та Буркіна Фасо. Органічні ведмедики Bear for Humanity, світлого кольору, створені із натуральних тканин,- кожного разу, коли один такий ведмедик продається, другий їде у благодійні організації, що опікуються дітьми. Плюшевий ведмедик Олівер, персонаж із дитячої книжки теж допомогає робити добрі справи, кошти від його продажу надходять до особливого фонду, який надає гранди на лікування, коли випадок відхиляють страхові компанії.

І відомий “Плюшевий десант” -акція протесту проти порушення прав людини в Республіці Білорусь, яку провели громадяни Швеції 4 червня 2012 року -над Мінськом були скинуті з літаків плюшеві ведмедики на мініатюрних парашутах . Кожний ведмедик тримав у руках табличку із написом, що підтримує білорусів.

Тому, коли ми почули про унікальну концепцію соціального інклюзивного ресторану Коцюбинський 220, вирішили, що це найкраще місце для проявлення творчої енергії , яку несуть ведмедики, зроблені власноруч. Гостинність і щирість простору, що нас приймав, не в стінах, а в душі і серці людини, що горить ідеєю його створення – Олени Павлової. А енергія творення притягує собі подібну.

#михмих_вечірка зібрала під одним дахом прекрасних жінок і особливих ведмедиків, бо з кожним пов’язана особлива історія. Ведмежий дресс-код таких подій – це непохитне правило.
Тому ведмедиця, яку я шила, ретельно готувалась до появи на світ . Вона сама обрала собі тканину, досить нестандартну для пошиття Тедді – жовтий оксамит. Ця тканина про сонячні промені, осінь, гарбузи, облепиховий чай, пристрасть, особливу потребу у дружньому колі, підтримку і душевність.
Тедді встигла попозувати і для світлин і для скетчів, завела друзів і спробувала огірки з медом. Гадаю, тепло цієї зустрічі залишиться і в людях і в просторі. Щирість емоцій -то головна коштовність того вечора, вдячна за них всім, хто долучився. Ведмедики здатні на багато більше, ніж ми звикли вважати.