Розкажи про проект, яка його мета  і особливість

В нашому місті проект проходитиме вчетверте.  Ми маємо три сезони випускниць.  1,5 роки тому я почала організовувати тренінги для жінок. Я зрозуміла, що їм то потрібно і цікаво. Жінки хочуть розвиватись.

Я зрозуміла, що треба все структурувати, проводити програмно і проектно. 4 місяці по крупинкам я писала проект, збираючи відгуки і побажання, цікавих тренерів і людей. Рівно рік тому у нас народився і стартував перший сезон «Перенародження за 21 день».

Мета проекту – донести до жінки те, що в ній уже все закладено від самого початку і  з народження – вона щаслива, здорова, насичена і наповнена всім.  Але, інколи жінка забуває про це в силу різних побутових ситуацій, роботи, взаємовідносин.  Мені хочеться цим проектом дати можливість жінці відчувати себе такою, якою вона є від Бога.  Такою справжньою, якою вона є від природи.  Не змінюватись. Нікого не хочемо повчати чи переробляти, наповнювати чи ще щось робити. Ні. Хочемо, щоб жінка просто була собою.  І любила себе такою, якою її створила природа. І вміти відчувати себе.

Чому 21 день?

21 день в психології – це найкращий період для засвоєння звички.  У нас – це процес любові до себе. Після випуску проекту жінка йде в життя з іншими почуттями до себе, до людей, до сім’ї. А тому після проекту по-іншому складається її доля.

 

Яку у тебе з’являлась ідея проекту?

Проект народився вночі. Я спала.  Якоїсь ночі я проснулась і почала писати: що я могла б дати жінці? … Я запрошу тренера з «1+1», акторська майстерність, щось малювати треба, що ще жінка хоче:  шити, вишивати, щось робити руками, щось про дітей… я була в потоці.

Перша людина, з якою я поділилась проектом – це моя матуся, яку я дуже люблю. Це моя порадниця, подруга. Вона вислухала мене і мене підтримала.  А тому я зрозуміла що у мене все вийде.

Це не була нудна робота. Тут є і релакс, і чайні церемонії, і гостьові візити один до одного.  Це дуже велика енергетика, коли 15 осіб разом йдуть до однієї мети, ділячись переживаннями, мріями, працюючи над собою разом.

Чому бігають мурашки по тілу?

Коли ви відчуваєте, що у вас мурашки побігли – це говорить про справжність і те, що почуте відгукується в вашій душі.  Це значить, що з Всесвітом ви йдете в одному потоці.  В цей час частинка душі співрозмовника торкається вашої душі, і відбувається такий собі «спалах струму», який і викликає оці мурашечки по тілу.

 

Чи є моменти в проекті, які кардинально міняють жінку

Так, є. На презентації проекту 18 червня учасниці попередніх сезонів розкажуть, що сталось з ними і яка у них склалась доля після проекту через місяць.  Деякі кардинально міняють роботу, тому що під час проекту починають розуміти своє призначення в житті.  Також у нас була історія, коли в проект прийшла жінка, яка розлучалась з чоловіком. Після «Перенародження за 21 день» цей чоловік подарував мені величезний букет квітів і сказав, що саме проект врятував його сім’ю і вони з дружиною не розлучились.  Не розрушили, а допомогли скласти.

Деякі розповідають про те, що по закінченню проекту у них налагоджуються відносини з дітьми.  А це стається тому, що мама починає себе любити, наповнювати себе світлом, любов’ю, радістю, натхненням. Вона така приходить в дім, і діткам це передається.

Коли багато солодкого – стає притомно.  Яка в проекті є «сіль»?

Коли торкаються теми батьків, коли жінка працює зі своїм родом і «дістає» з дитинства якісь ситуації, починаються сльози. Інколи психологи забирають таких жінок на особисті зустрічі, тому що підіймається така ситуація, така історія, яка зараз блокує відносини, радість, яка заважає у побудові щасливою власної сім’ї.

Часом є ситуації, коли проблема пропрацьовується наодинці, а є випадки, коли запитання розбираються в групі…

Знаю, що проектом зацікавився  «Новий канал». Розкажи про це

Ми отримали пропозицію від «Нового каналу» відзняти наш проект. Наразі над цим працюємо, адже не дуже хочеться «Перенародження за 21 день» перетворювати в шоу.  То для нас велика і важлива пропозиція, а тому я працюю, як мудро поєднати і проект, і шоу.

 

Як писали проект, з точки зору маркетингу і стратегічного планування

Я закінчила Вінницький Торгівельний університет, розуміюсь на тому, що таке бізнес, як створювати його, та проект писала не як бізнес.

Це відгук моєї душі, це творчість,  це схоже на роботу художника. Я малювала проект ручкою, зосереджуючись на тому, що йшло від душі.  Ще я робила опитування серед жінок, чого їм хочеться.

Як реагують чоловіки на пере народження дружин?

Дякують і мені дарують квіти) Часом телефонують чоловіки і запитують, коли буде проект, щоб профінансувати кохану дружину і подарувати їй участь в проекті.  Чоловіки помічають, як змінюється жінка. Тому що починає ставитись до свого чоловіка більш з повагою. Ми ретельно пропрацьовуємо лінію відносин з усіх боків: хто я у відносинах, чи правильно я будую ці відносини, може, я дуже багато хочу, а сама для цього нічого не роблю,  може, нічого не вкладаю у відносини взагалі… І коли це все жінка відчуває і починає розуміти і працювати у відносинах, все змінюється.

Родзинка першого проекту – не змовляючись, усі жінки почали ходити в сукнях і знаходити час на себе.

 

«Мурашки і енергетика, про які говорили, були. Не раз на собі я то відчувала. Це потрібно для жінок. Мінімум по тій причині, щоб жити по-новому. А не так, як нас колись вчили.» Таня Фіник, PR-менеджер «Дитяча Планета»

«В цей проект приходять жінки, щоб змінитись не заради когось, а для себе.  У нас, жінок, на першому місці завжди – робота. Дім, кухня, прання, прибирання, сім’я. І вже десь потім – я.  Все – одноманітно. А тут, в проекті, ти виділяєш час, якого так не вистачає, собі.  Це круто» Алла Юзвишина, директор піцерії Piccolino

«Я уже заздрю тим жінкам, які прийдуть в цей проект, які дійсно приходять за пере народженням.»Валерія Проніна,  директор вінницького парку «Дитяча Планета»

«Ці мурашки, які я відчуваю від Ірини – це натхнення, це потужний потік енергії . Я прожила перший проект «Перенародження», в четвертому проекті буду його тренером. Це життя в житті.»Анна Джуринська, тренер проекту «Перенародження за 21 день», художниця

«Вірю в цей проект. Хочу такий проект для чоловіків. »Андрій Степаненко, ідейник і власник сімейної перукарні Family Style

 

Текст: Марина Прісняк
Тепла локація: фудкорт «Дитяча Планета»
Дякуємо Аллі Юзвишиній і піцерії Piccolino за смачну каву
Фото: Олександра Новікова