Початок професії:  завжди слідкувала за останніми тенденціями в моді  та за відомими стилістами і візажистами. Постійно фарбувала подруг на різні заходи . Потім зрозуміла, що все ж таки це та справа, яка приносить мені велике задоволення.

Досвід: у 2014 закінчила базове навчання по макіяжу у Вінниці. Почала працювати з дому та на виїзд. Постійно удосконалювала свої знання на майстер-класах. Підвищувала кваліфікацію у Львові в Хахули Ольги, в Одесі у Марії Калашніковоі, в Вінниці у Юлії Ворон.

Зараз маю свою студію, де залюбки приймаю своїх клієнтів . Проводжу навчання з курсу «Візажист базовий», який націлений на тих, хто хоче працювати візажистом.  Також запровадила курс «Сам собі візажист» для дівчат, які б хотіли б навчитись професійно фарбуватись для себе.

Безпека: строго слідкую за дезинфекцією своїх інструментів ( кисті, пінцети).  Обов’язковою умовою є миття кистей шампунем та очищення спиртовим розчином.

Запис: проводиться заздалегідь . Але можна записатись і у день макіяжу при наявності вільного місця.

Ціна: Вечірній 400грн., весільний 800грн. | 75 хв.

Бренди: Kiko Milano,  Nyx, Anastasia Beverlly Hills, the Balm, VG, Olgastudio cosmetics, Tarte, Missha, Inglot, Sinart,  Berissom,  Paese.

Ексклюзивність: завжди прислухаюсь до побажань клієнтів.

Підготовка:  якщо дівчата приходять із залишком макіяжу, ми наносимо косметику для демакіяжу.

Порада: мати впевненість в собі. Кожна жінка індивідуальна , кожна жінка особистість. Макіяж – це лише косметика, що підкреслює природню красу кожної жінки.

Цікаве: люблю свою роботу, шаленію від створення креативних образів, обожнюю спостерігати за емоціями клієнтів «До» та «Після» макіяжу, коли у них з`являється впевненість в собі та блиск в очах. Завжди стараюсь бути з клієнтами в стосунках, як подруги, щоб вони могли мені довіритись та розслабитись в очікуванні результату і не відчували дискомфорту.


Вул.Матроса Кошки 7а каб.307, .0979810873
Працюю з Пн. по Нд. за попереднім записом .

 

Фото надані Іриною Насадюк