19 листопада 2015 р в НСК «Олімпійський» відбувся IV форум розвитку громадянського суспільства «Змінити себе, щоб змінити країну».
Захід зібрав громадських активістів, благодійників, волонтерів, представників бізнес-компаній та донорських організацій, очільників держави та представників органів місцевого самоврядування, аби обговорити найактуальніші питання розвитку громадянського суспільства й країни загалом. Метою цьогорічного форуму є формування в українських організацій громадянського суспільства технічних, організаційних, адаптивних спроможностей і спроможностей впливати задля досягнення змін на краще в суспільстві.

То дуже гарно разом відвідувати навчальні зустрічі, форуми та майстер-класи. Безмежно горда тим, що на цей Форум ми поїхали разом з координатором проектів журналу “Амбітна пані” Оксаною Мельник, що вперше на такий захід до нас приєдналась авторка теплих ессе Марія Гораш, що пам”ятні світлини для нас створювала стажер журналу Марія Григорук. А ще на Форумі ми зустріли наших авторок Валентину Ткачук та Діану Подолянчук.

Ми разом пишемо, мріємо, розвиваємось, змінюємо себе, і тим самим змінюємо країну! І щасливі від того, що розфарбовуємо життя в ті кольори, які пасують нашому уявленню про комфорт, щастя і натхнення. А тому, уже традиційно до наших поїздок, за атмосферою ми пішли до київських вулиць, заглядаючи на архітектурні пам”ятки, будівлі, розмішуючи каву новими враженнями та розмовами про отримані емоції.

Фото: Марія Григорук