Дружина та мама доні, менеджер з продажів і та, яка мріє про власний бізнес. Ія Каменярська. Про те, чим займається.

ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Організація фотопроектів: як прийшла ідея?

Ідея прийшла досить давно. Я займалася іншою діяльністю , одягом з Польщі Pepco. А потім вирішила спробувати себе в фото , бо дуже це люблю: в них розкривається  чарівність однієї миті.

Вирішила спробувати, і вийшло.  Мене завжди підтримував на  будь-яких стартах мій чоловік і друзі. Вдячна рідним за підтримку – це основа.

Як записатись в твої проекти і як відслідковувати їх?

За номером 0966927050, я також є в вайбері. І через соціальні мережі.

Що за проект ти робиш 21 липня?

21 липня буде другий реліз дитячого  фотопроекту «Діти – квіти життя» .

Перша зйомка відбулась легко і красиво, в дуже теплій та затишній атмосфері.  Готуємо рекламний реліз, прем’єра якого відбудеться у Білому списку Вінниці. Мені приємно, що усі батьки дали згоду на публікацію фото їх дітей у моїх проектах та на сторінках в мережі. То говорить про довіру, а це дуже важливо.

В чому ідейність та особливість твоїх проектів?

Мені надважливо до кожного гостя ставитися як до себе. А ще – я залишаюсь мамою навіть в проекті: допомагаю підібрати сукні, зробити макіяж, навіть роззути діток, як до прикладу в минулій зйомці, коли робили фото босоніж.

Мені подобається з ними бути собою, на що бачу, як розкриваються діти і їх мами.  Від того настрій на майданчику стає солодким, як капкейки, які в подарунок нам спекла одна із гостей.

Розкажи про своїх героїв та найяскравіші моменти зйомок?

Діти дуже різні: за характером, темпераментом, деякі мають вроджені чи набути вади. Але до всіх них ставлюся з любов‘ю.  Бачу правду в такій відомій фразі, що «Немає  дітей чужих чи своїх: вони всі наші!».

Зі зйомок пам’ятаю яскраву веселу маленьку дівчинку, якій 3 рочки. Для того, щоб познімати цю красуню, вся команда танцювала і ловила момент, як зробити вдалий кадр, бо крихітка – справжній маленький енергетик, не здатний всидіти на місці. У нас вийшло тисяча неймовірних знімків.

Ця маленька чарівна непосидюча дівчинка принесла усім море енергії і задоволення .

Ти маєш команду, чи любиш експериментувати з людьми?

Зйомки для нас проводила Саша Новікова. Це дуже чуйні і талановита дівчинка. Для чудових кадрів вона з легкістю стрибає, бігає за дітьми і лежить в траві. І то потім видно в роботах: діти розкіті, щасливі, а фото – щирі і з потрібних ракурсів.

Зараз, на жаль, Олександра виїхала закордон до чоловіка. Надіюся ти швидко повернешся! І наша співпраця продовжиться із новими силами і поглядами.

Це твоя основна діяльність?

Поки це, скоріш за все, захоплення і віддушина. Я працюю менеджером. А у вільний час створюю фотопроекти.

Як поєднуєш роботу і сім’ю?

Так як сім‘я мене підтримує,  я планую час для сім’ї, і час для роботи.  Ще трохи часу виділяю для проекту. І тому все складається легко.

Що в житті ти вимірюєш?

Основа в житті – це сім‘я і стосунки в ній. Як то кажуть, на першому місці  має бути Бог, а все решту буде по своїх місцях.

З ким боролась? (хто був проти того, щоб ти створювала заходи, і як то подолала)

Було все. І найбільше мама відмовляла, запитуючи нащо воно мені: “Хто ж то платитиме такі великі гроші; Воно не піде! То ж так дорого”. Але попри все я долала і продовжую долати усі перепони, бо мені подобається робити проекти.Інколи навіть думаю, що це і є моє покликання.

Я дуже хочу, щоб всі були щасливі. Фото з моїх проектів це показують. І, як мама доні, хочу працювати з маленькими принцесами.

ПРО ОСОБИСТЕ

Як це: бути дружиною? Що у відносинах розвиваєш, а що бережеш?

Дружина-це людина, яка підтримає свого чоловіка в усьому. Це людина, яка допомагає чоловікові взлетіти, завжди вірить в його успіх. Вважаю, що тільки так чоловік стає тим самим «принцом на коні»,  про якого ми всі мріємо з дитинства.

Дружина може чоловіка або підняти, або загубити. Інших варіантів немає.
Основне – стосунки, тому бережу і поважаю свого чоловіка. І люблю його всім серцем.

Розкажи про своє материнство

Мама – це людина, яка в будь-який момент буде супроводжувати, навчати, сварити  (як каже Карпачов , це невід’ємна складова виховання).  Це людина,  до якої звернешся , і вона зажди підтримає в будь-який момент.

Завжди, щоб мати одне, ми від іншого відмовляємось. Від чого ти колись відмовилась?

Колись давно я дуже хотіла жити закордоном,  здавалося, що там все по іншому. Мені навіть вдалось пожити в іншій країні певний час. Та чоловік вирішив повернутись в Україну.  І тільки зараз я розумію, що вдячна йому за це: тут, вдома, я почуваюся впевнено і спокійно.

Звідки береш натхнення?

Від чоловіка та доні.
Поцілунок чоловіка щоранку – то стимул робити ще більше, ще краще, інакше і з повною силою. А від обіймів доні я взагалі тану. Вона дає сенс життя.

Розкажи про людей, яких читаєш в інтернеті

Люблю слухати Карпачова. І відвідую заходи Смаля.

Розкажи про свої місця: косметолог, манікюрниця, магазини і т.д.

Косметолог –  Катерина,  вона чарівниця.
Манікюр вже роками тільки в Люди Мелещенко( все стерильно, я задоволена) .
Люблю бренди  Zara і H&M.
Дизайнер – Андре Тан ( особливо дитяча колекція).

Про що мрієш?

Про відпочинок, тому що цього року ще нікуди не їздили.

І створити власний бізнес.

Що любиш в Вінниці?

Вінницю люблю. Це найчистіше місто в Україні. Тут все охайно і злагоджено.


0966927050
https://instagram.com/kamenjarska.iya
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010917373428

Фото надала Ія Каменярська