Мрійлива дівчина, яка повірила в себе та робить усе можливе, щоб втілювати свою мрію в життя. Вона дуже жіночна та емоційна. Коли розповідає про своє турагентство, у неї палають очі  і їй просто не можливо не  повірити …

Інна Міщанчук – власниця турагентства «Just believe»: «Коли людина приходить у турагентство, щоб купити собі відпочинок, вона хоче, щоб втілили її мрію в життя!» 

Інно, розкажіть, будь ласка, про себе. Чим ви займаєтеся?

Я займаюся туризмом та втілюю в життя свою мрію, таку вже пережиту та сформовану. Навіть не можу назвати це своєю роботою, адже це і є моє життя.

Назва вашого турагентства «Just believe». Що самі для себе вкладаєте в цей зміст?

Так, назва «Just believe», що в перекладі означає «Просто вір». Це для мене дуже важливо та символічно! Адже моя мрія почала втілюватися, коли я повірила в себе і в те, що зможу це зробити. Це не просто турагентство…

Людина приходить до мене також зі своїми мріями та бажаннями, інколи починаючи планувати свій відпочинок і за півроку, і за рік. Вона відкладає кошти, формулює певні фантазії, у неї є свої очікування…  Коли людина приходить до агенції, щоб купити собі відпочинок, вона хоче, щоб втілили її мрію в життя! Я сприймаю це настільки глобально! Інколи вона може прийти до мене і лиш в кількох реченнях описати, чого б хотіла від відпочинку. І я маю зрозуміти, що для неї буде найкращим! І треба зробити все-все, щоб ця людина приїхала відпочивати і зрозуміла, що вона отримала те, чого хотіла, а можливо, і більше!

Втілювати чужі мрії в життя – величезна відповідальність! Та я так люблю те, чим займаюся! І вірю, що в мене це виходить.

А як у вас зявилася ідея відкрити турагентство і хто вас підтримував у цьому?

Усе почалося з того, що я працювала на звичайній роботі. Все було, як у всіх. Та минулий рік став переломним для мене, і я пообіцяла собі, що просто буду щасливою. І тоді, коли навіть я сама в себе не вірила, в мене вірила моя мама і казала, що все буде добре. Коли я звільнилася зі своєї роботи і просто пішла в нікуди, запитання  «чим я буду займатися?»  навіть не стояло! Я вже знала, я вже вірила!  Але підтримка – це, дійсно, дуже важливо! І, до речі, це завжди було настільки «моїм», що тоді, коли в мене і не було власного турагентства, до мене завжди телефонували мої друзі, радилися зі мною, запитували, як краще і куди краще поїхати! Та й взагалі, я вважаю, що це не я обрала цей шлях – він мене обрав! Наші мрії нас обирають! Це правда!

А є лозунг чи певне кредо у вашого турагентства?

Звісно: «Вір. Кохай. Подорожуй»!

Куди відправляєте? Куди найчастіше вирушають на відпочинок? 

Відправити можемо будь-куди! У нас повне розмаїття напрямків! Є все, чого душа бажає! І навіть якщо такого туру, як ви хочете, немає, то для мене це не проблема взятися за нього і сформувати! Останнім часом помічаю, що клієнти бажають нового та екзотичного. Звісно, Туреччина і Єгипет залишаються, та все ж хочуть вже чогось незвичайного. Наприклад, відвідати острови. Багато зараз їдуть відпочивати на Шрі-Ланку. У мене є така своя думка, таке бачення, що в недалекому майбутньому Шрі-Ланка ще стане другою Туреччиною чи Єгиптом для українців!

Які тури найпопулярніші? Туристичні, сімейні, love story чи просто відпочити у форматі «все включено»?

Практично в усіх країнах, на всіх курортах, відомих і невідомих, є можливість втілити майже будь-яке бажання відпочиваючих! Коли до мене приходять люди, вже в процесі розмови  я завжди допомагаю виявити і сформувати певні бажання і втілити вже їх у реальність! Тури обирають різні! Треба бути навіть трішки психологом, щоб уміти відчути і зрозуміти людину! Відпочинок починається не тоді, коли людина сіла в літак, а тоді, коли вона прийшла до нас! Люди приходять часто в різному настрої, дехто в не досить доброму чи після важкого дня, і тут вже наше завдання створити цей гарний настрій, вміти вислухати і почути! Я впевнена, що турагент – це спосіб життя, у першу чергу! Цим треба, дійсно, жити, бути в курсі всього! Усіх новинок, інновацій, навіть політичного, культурного, релігійного стану в країні!

А де самі бували, подорожували?

Туреччина, Єгипет, Туніс, Шрі-Ланка, Емірати, екскурсійні тури Європою, минулого року відвідала Грузію…  – це все мрії, які я здійснила! Ох (посміхається)!  Особливо побачити океан – це фантастично! Дуже люблю подорожувати! І мені подобається допомагати іншим також відчувати ці емоції.

Назвіть, що робить саме ваше турагентство унікальним?

Я дуже люблю те, чим займаюся!  Це для мене моя мрія і бажання втілювати мрії інших. Я точно можу ручатися, що коли ви прийдете в «Just believe», я докладу всіх зусиль, щоб сформувати той тур, який ви бажаєте. Ми продумаємо його до дрібниць, щоб ви ні про що не переживали. Я зроблю все можливе, щоб саме в моєму турагентстві у вас був чудовий настрій  і ви вийшли з думкою про очікувану чудову подорож! Адже  я цим живу! Це справа мого життя.

Тел: viber +380966271235

– Який парфум ви носите?
– Burberry black .
– Ваш комфортний колір лаку та помади?
– Червоний.
– Улюблена річ в гардеробі?
– Кардиган.
– Що ніколи не повинна робити жінка?
– Чекати
– Яка риса характеру вас відрізняє від інших жінок?
– Стресостiйкiсть.

 

Фото: Таня Петрова