Це був звичайний робочий день, обідній час. Затишна зала ресторану, пропахнена спеціями і свіжоспеченим хлібом, зі столами, в накрохмалених білих скатертинах, гостинно зустріла замріяну та закохану вінниччанку в ніжній рожевій сукні. З Катею Лукашик ми розмовляли про моду, жінку, сукні і закриту вечірку KATHERINE LUKASHYK, яка відбудеться 21 січня в ресторані AURA. Партнерами заходу стали школа англійської мови FLASH та журнал “Амбітна Пані”.

Я займаюсь дизайном одягу, акцентуючи увагу на вечірні сукні, тому що вважаю, що саме в сукнях жінка найгарніша. В сукнях вона впевнена і приваблива. Жінці обовязково має бути комфортно, тоді вона, красива і впевнена, зможе подолати всі вершини.

Сукня для мене — це свого роду оберіг, амулет. Ніколи не можна почувати себе настільки жіночними та романтичними, як в гарній сукні. Мої сукні зазвичай силуетні, не повсякденні. Кожного дня можна бути красивою і в джинсах, і в повсякденному одязі. Але саме сукня має якусь особливу магію. А сама красива сукня — це на самих великих конкурсах краси. Тому до них все життя йшла, вірила, мріяла. І, коли ця мрія збулась в минулому році (другий рік поспіль ми відшиваємо фінальні сукні на Міс Світу), – це дійсно виногорада і велике задоволення. Вірю, що саме такими сукнями можна дівчатам створювати оберіг — щоб вони відчували себе красивими, щоб розкривались їх таланти.

Та ми створюємо будь-який одяг, нині працюємо більше індивідуально з клієнтом. То може бути і шкіра, і хутро, діловий чи вечірній одяг, це білизна, це корсети, верхній одяг.

Чи рахуєте ви створені вами сукні?

Я не знаю чому, але не рахую. Я рахую для себе ті речі, які вийшли не так, як я того замріювала. Це одна-дві речі. Те що виходить — не можливо злічити, тому що це емоції, і їх багато. А те що не склалось — це досвід.

В чому ви вимірюєте свій успіх і щастя?

Успіх — це емоції. І щастя це емоції. А всі емоції йдуть від кохання: це чоловік, дитина, сім”я. Це те, що тебе надихає на будь-що. А потім — це задоволений клієнт. Це коли я відчуваю, що ця річ клієнту потрібна — найбільша винагорода.

Мені подобається бути подругами своїм клієнтам, вітати їх зі святами, запрошувати на свята до себе.

На що варто витрачати свій час?

На нові ідеї. Виходити з будення, ризикувати, не стояти на місці. Прикладом цього може бути навіть цей показ. Ми готуємо його за край малий проміжок часу. Місяць організації для такого масштабу — дуже мало. На ставку поставлено все, адже дуже хочеться, щоб були задоволен гості. Це буде вечір натхнення і великих емоцій.

Як у вас народжуються ідеї?

Не знаю, як це передати, але я відчуваю моду за декілька років наперед. Я не прив”язуюсь до конкретних кольорів чи деталей. Для мене жінка — це красива фігура і силует. Тому мої сукні — це ті, які силуетно підкреслюють фігуру і дуже фактурні.

З чого складається ваш робочий день?

Мій день не нормований. Він просто фізично не можке бути нормований, тому що це буде робота як сфера послуг стандартного плану. У нас так не виходить. Ми працюємо усі дні, і з радістю робимо примірки навіть в недідю ввечері.

Кому належить ваш вечір?

Дуже важко не відчувати сім”ю. Тому останнім часом я планую вечори так, аби їх проводити в родині. Ми багато розмовляємо.

Особисто ваш час — як любите проводити?

Я люблю подорожувати. То може бути навіть міський транспорт. До мене всі ідеї приходять лише в дорозі. Поки я їду, дивлячись у вікно потяга, наприклад, у мене народжується майбутнє. Так я бачу нові проекти і планую нові зустрічі.

Якщо зараз це не зроблю все, знаю, що життя йде вперед. І коли ти не робиш все, що замріюєш — ти ніби втрачаєш час. І мрії. Тому я ризикую завжди. І все вдається, хоч іноді і дуже важко.

Для вас сім”я — це святе і на першому плані. Чи стали ви з материнством творити ще більше?

Все саме тоді й почалось — з народженням сина. Дитині був рік, я поїхала на індивідуальне навчання до Петербургу в корсетну школу. Потім мала тривалі поїздки в Італію, де вивчала тканини, виробництва, заводи. Ще тоді я дала собі обіцянку, що коли не буду робити ідеальні корсети — не стану дизайнером і не буду займатися одягом. Жінка хоче бути красива. Клієнти уже приходять з “болями”, а корсет допомагає все прикрити, змоделювати. І можна зробити так корсет, що ніхто не буде знати, що там є корсет. Жінка — це сукня, це фігура, це силует, тому їй треба дати натхнення, щоб вона собою займалась.

Далі, після отримання цих навиків, я зрозуміла, що варто акцентувати увагу на тканинах. А що я нове зроблю, купуючи тканини в звичайному магазині? Я закохалась в Італію, в їх тканини. Рік малювала логотип, шукала студію, запатентувала назву, створила команду, об”єднала фахівців, які зараз працюють зі мною. Відразу знала, що буду пробувати по-різному. Перший авторський показ був в Вінниці, в ресторані “Велюр”. Потім в Києві на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Там познайомилась з Іриною Бонь, директором однієї з модельних агенцій PM Models, з якої у мене розпочались конкурси краси і створенння для них найчарівніших суконь. Вона колись мріяла мати власну модельну агенцію і що її дівчата будуть перемагати в міжнародних конкурсах краси, а я мріяла для цих дівчат створювати сукні. Так ми і знайшли одна одну.

Яка вона, ідеальна моя сукня, яку ви ще не створили?

Та, що створена руками. Основа сітка. Далі кутюрна робота, на прозоромі полотні фактурою зліпити сукню. Але обовязково на корсетній основі.

Що треба робити, щоб мати сукню від Катерина Лукашик?

Телефонуйте безпосередньо дизайнеру Катерині (093) 533 44 31 і приходьте в студію, яка розташована на вул. Академіка Ющенка, 10. Салон має затишну та домашню атмосферу.

Створення таких речей не можливе по графіку, тому зустрітись можна в будь-який день та час.

http://lukashyk.com

Побажання жінкам

Спочатку — віри в себе. Гарних емоцій, робити те, що дарує емоції і приносить радість. І пам”ятати: життя починається з народження, а жінка — з красивої сукні.

Яку інтригу окрім заявленої програми готуєте для гостей?

Єдиний лот вечору та перша презентація календаря KATHERINE LUKASHYK. Стиль, вишуканість, нічого зайвого. Зупиняємо погляд на дівчині. В сукні від Катерини Лукашик.

Мрія з календарем у мене виникла одназу, коли почала створювати сукню. У нас відбувались лукбуки з Міс Україна. Я не могла дочекатись того моменту, коли зможу зробити календар.

Нарешті він у нас доповнився. Ми маємо розкішне портфоліо з Міс Україна та з Мiss Іnternational.

Фотографи— Ангеліна Москаленко і Юрій Балан.

Текст: Марина Прісняк

Розмовляли: Марина Прісняк та Анна Вараниця

Фото: Діана November Rain

Місце зйомки: ресторан “Анастасія”