Про нову в Україні компанію Colway International, корисний вплив на організм натурального колагену і наукові факти, які підтверджують покращення при його використанні шкіри, нам розповідає представник компанії, Віктор Макаренко.

 

Ви працюєте для жінок чи з жінками?     

Так як The Collagen –  це косметичний проект, тому з нами співпрацює багато жінок по всій Європі, та і з інших країн світу. Але й чоловіки теж не байдужі до своєї зовнішності.

Ми працюємо зі всіма, хто любить дивитися трохи далі,  хто розуміє і бачить, як технології з фантастичних романів приходять в наше повсякдення, з тими, хто розуміє, що кожен має знайти своє місце.

Наш основний продукт, це Нативний колаген, видобутий зі шкіри риб —  це високотехнологічний косметичний гель, який при нанесенні на шкіру з водою швидко вбирається та проникає в глибокі шари шкіри і стимулює виробітку власного колагену, який відповідає за продовження молодості.

З чого все почалось?

Colway International – це міжнародний проект, який виник в Польщі.  Чотирнадцять років тому в Гданську було винайдено, запатентовано та запроваджено у виробництво колагеновий косметичний гель зі шкури риб – “Натуральний колаген Colway”. Засновники компанії — мрійник Мауріций Турек та практик – продавець Ярослав Зих –  зуміли розгледіти величезний маркетинговий потенціал цього продукту. З тих пір було продано в Польщі та по всій Європі декілька мільйонів пляшок, Натуральний колаген пройшов шлях від перспективного косметичного засобу до надійної та перевіреної відновлювальної космоцевтики — косметики з лікувальними властивостями, яку давно і успішно використовують не тільки для домашнього догляду, а й в косметичних салонах, клініках пластичної хірургії, опікових центрах та масажних кабінетах по всій Європі.

А от проект Colway International почав працювати два роки тому. Він був створений спеціально для роботи в європейських країнах, а в Україні з’явився з жовтня 2017.

Як ви заходили на ринок? З якою ідеєю та концепцією продукту?

Креативність проекту полягає в тому, що він увірвався в косметичну галузь з принципово новим продуктом — Нативним колагеном, який відрізняється від інших подібних продуктів двома вирішальними перевагами. Перша — він має динамічну в’язкість – не псується під впливом температури (що є сенсацією для гідратів колагенів, які мають зберігатися в холодильниках, або при температури  не більше 15 — 25 º С.), і друга — він може емульгувати, тобто змішуватися без втрати своїх властивостей з іншими корисними речовинами.

Сенсація полягає в тому, що ми представили на ринку не тільки ефективний колагеновий гель, який може проникати в глибокі шари шкіри та стимулювати синтез власного колагену, але й також унікальний косметичний продукт, в якому ми поєднали відновлювальні властивості риб’ячого колагену з потужною дією різноманітних найсучасніших корисних та необхідних для шкіри інгредієнтів.

Ваша продуктова лінійка  

Крім Нативних колагенів, в асортименті фірми представлено сьогодні декілька косметичних ліній, за допомогою яких можна підібрати ефективний домашній догляд до будь-якого  типу шкіри та в будь-якому віці.

Є в нас також дієтичні добавки, які синергічно доповнюють дію колагену.

Як це працює?

Людина, яка купує колаген Colway International або інші косметичні засоби, отримує  ефективний, безпечний, перевірений продукт для осмисленого домашнього догляду. Але це далеко не все. З цього моменту починається справжня магія. Споживач чекає кожну процедуру, вранці та ввечері, бо вони дають реальні результати. Для ефективного засвоювання колагену потрібно дотримуватись певної дієти, ми про це детально розказуємо, і людина з задоволенням виконує наші рекомендації. Чому? Тому що бачить результат. Щоб робота над собою була ще більш продуктивною, ми пропонуємо реалізувати так званий “принцип двох потоків” – косметика ззовні, та дієтичні добавки з середини. Це перевірена методика, яка оздоровлює не тільки шкіру, але й весь організм.

Що міняє колаген в людині? (дослідження, факти, цифри)

Нас часто запитують про те, чи може молекула колагену проникати в глибокі шари шкіри, бо у всіх медичних підручниках написано, що не може. Це дійсно так, молекула колагену занадто велика, щоб потрапляти під епідерміс, і більшість “так званих” колагенів (гідролізатів колагенів) може тільки ефективно працювати на поверхні шкіри, утворюючи  плівку, яка утримує вологу. Наша косметика іншого рівня, з іншим, науково доведеним, принципом дії.

Молекула колагену потрапляє на шкіру та, під впливом температури, розпадається на пептиди – невеликі залишки молекули колагену. Так от ці самі пептиди і мають здатність проникати глибоко в шкіру.

В 1999 році Гюнтер Блобель отримав Нобелівську премію по фізіології та медицині за відкриття сигнальних пептидів відповідальних за транспорт білка в клітину.

В 2010 році на Тайвані було проведено наймасштабніше, профінансоване державою, академічне дослідження на тему “Вплив розмірів та конформації пептидів з риб’ячої шкіри на особливості шкіри обличчя та ефективність трансдермального проникнення”, результати якого були надруковані в журналі Biomed Biotechnol. 2010; 2010: 757301.

Висновок: підготовлені риб’ячі пептиди здатні проникати скрізь роговий прошарок епідермісу та саму дерму. Пептиди колагену зі шкіри риб в епідермісі та дермі здатні активувати фібробласти та прискорювати синтез колагену, значно покращуючи, таким чином, характеристики шкіри.

Компанія  Colway про це говорила та доводила результатами своїх досліджень ще з 2004 року!

Де вас купувати?

Наші продукти не можна купити в магазинах та аптеках, тільки по особистих рекомендаціях.
www.facebook.com/colway.vm
www.colagen.com.ua

Colway International The Collagen Compani — перша в світі колагенова компанія, яка випускає косметику високого класу з великим вмістом колагену та інгредієнтів, які допомагають йому ефективно засвоюватись організмом.

 

Фото взяті зі сторінки фейсбук компанії @colway.vm