Цей матеріал про відчуття. Про пізнання через дотики, ніжність рук у обіймах, тактильних доторках, красивій тілесності. Про життя в тканинах та на кінчиках пальців.  Про жінку, яка носить сукні.

З Вітою Блажей, власницею першого в Вінниці шоу-руму молодих українських дизайнерів MyLook_ua, ми познайомились ще тоді, коли магазин знаходився не в Мегамоллі. Її захопленість стилем, важливістю не повторитись, а підкреслити особистість, віра саме в молодих, часом не дуже відомих, але уже креативних і якісних українських дизайнерів, дозволила за рік кардинально змінити образ жінки.  Коли Вона вдягає MyLook_ua, її в місті одразу стає помітно.

«У нас в шоу-румі MyLook.ua представлені молоді українські дизайнери, молоді виробники – і мені це дуже імпонує. Їх багато. Представляють собою не високу моду, а, скоріше, вуличну, casual стиль. У них якісні тканини, багата кольористика, асиметрія в крої. Насправді, тут уже дуже важко вразити чимось, оскільки ніша густо заповнена. А тому молоді дизайнери виділяються оригінальним кроєм, авторськими принтами.
Стиль жінки — це щось загадкове і особисте. Для нас кожна жінка — загадка. Вона зайшла в наш шоу-рум, і ми одразу маємо зрозуміти, яку вона каву п’є, скільки в неї вона кладе цукру — тому що все це впливає на її стиль: де вона працює, куди ходить, що любить, яке взуття носить і т.д. І лиш вловивши все, ми можемо запропонувати їй те, що вона хоче.», Віта Блажей, власниця  шоу-руму молодих українських дизайнерів MyLook_ua.

Комфортним є те, що в шоу-румі є обмежена кількість одиниць моделей, з вами працюватимуть професійні стилісти, а власниця особисто знайома з усіма дизайнерами, які представлені в її магазині.

MyLook_ua – спражній жіночий простір, в якому здійснюються бажання, закохуються серця, створюються мрії ї з’являються нові друзі. Тому що справжні емоції живуть в один дотик між жінкою, чоловіком та сукнями…

 

ТРЦ Мегамолл (2-ий ярус, біля дитячої кімнати)

З 10 до 21, без вихідних.

0679436096

instagram.com/mylook_ua