Мені пощастило деякий час працювати з цією жінкою. Дуже сподобалась сила її характеру, яка контрастує з ніжною зовнішністю; конкретність дій, спрямована на виконання певної справи – її важко відволікти від заданої мети; принциповість у важливих питаннях, що абсолютно не виглядає занудно, натомість стимулює до зібраності та ефективності.
Юлія Паньковська займає одну з керівних посад у всеукраїнській компанії «Корса». Про робочий досвід, життєві переконання і навчання…

Розкажіть про Ваш професійний шлях: від бухгалтера до керівної посади.

Насправді, все вирішує не тільки сама людина, але й доля. Потрапила я сюди за збігом обставин. Ніяких глобальних цілей собі не ставила, просто прийшла працювати бухгалтером. А вийшло так, що з часом зайняла керівну посаду. Шлях вийшов цікавий і довгий.

Які якості допомагають справлятися з вашою роботою?

Внутрішня зібраність, відповідальність, бажання працювати, певний азарт.

Які якості заважають бути ефективною?

Банально – прокрастинація. Буває, просто ось немає настрою, і робота йде важко. Це такі періоди, які всім відомі. Але вмію сама себе включати. Просто кажу собі: «треба» – і включаюсь у роботу в потрібному темпі. Взагалі для себе зробила висновок, що мотивацію і інтерес можна знайти в будь-якій роботі, головне – це бажання!

Що вам дає робота в компанії «Корса»?

Для мене це – азарт. Усі люди, які тут працюють, горять тим, що вони роблять. І більша частина мого професійного досвіду припадає на роботу саме в цій компанії. Також тут є багато знань і емоцій. А ще мені подабається занурюватись у робочий процес.

Що подобається в компанії, в якій працюєш?

Я пишаюсь тим, що маю відношення до “Корси”. Мені важливо, що це компанія, яка має власне виробництво. 130 офісів у більш як 120-ти містах України! Це масштабно, робота важка, а тому цікава. «Корса» працює з 1998 року. Компанія виготовила понад мільйон вікон із профілю REHAU, тут контролюється відповідність ДСТУ і надається десятирічна гарантія на вироби.
Мені подобається, що “Корса” відслідковує європейські сучасні тенденції, а тому виготовляє максимально енергоефективні вікна з використанням газу криптону у склопакетах (що майже ніхто не робить), теплої дистанційної рамки SWISSPAСER (Швейцарія) тощо.
Більше про компанію можна прочитати на сайті korsa.ua .

Як боретеся з рутиною?

З рутиною? “Корса” і рутина – речі не сумісні. В нас постійно започатковують якісь нові ідеї. Наше керівництво горить своєю роботою, і це передається й нам. Один день завжди не схожий на інший.

Як часто делегуєте завдання своїм колегам?

Одна людина не може охопити все, та й не варто це робити. У моїх співробітників є перелік обов›язків, які вони виконують без мого втручання. Крім того, я делегую їм ряд завдань, виконання яких контролюю. Мені пощастило не тільки з керівництвом, але й з підлеглими. Завдяки цьому виробничий процес у компанії завжди злагоджений: завдання передаються по ланцюжку, кожен виконує свою роботу.

Спершу важливі речі чи пріоритетні?

Я намагаюся працювати за принципом Парето: потрібно знайти «ключові завдання», куди вкласти 20 % зусиль, щоб отримати 80 % результату. Не люблю розпорошувати свої зусилля. А в інтересах компанії намагаюся виконувати все, що на мене покладено. Все просто.

 

А є звички, які перейшли з роботи в буденне життя?

Є таке, хоч будь-якій жінці-керівнику хочеться і відпочити, і розслабитися. Єдине, що дійсно перейшло з роботи в звичайне життя, –відповідальність. Якщо я, наприклад, щось пообіцяла своїм дітям, то я обов›язково намагаюся це зробити. І ще, напевно, вміння планувати.

А є хобі?

Люблю готувати! Найбільше, напевно, випічку. Та, в цілому, готую все. Для мене це не рутина, мені це дуже подобається. Ще люблю подорожувати разом із сім’єю. У мене всі хлопці, мені з ними весело!

Особисті моменти на самоті… Які вони?

Я по своїй суті інтроверт, часто занурююся сама в себе. Улюблене заняття – подумати. Тому час на самоті для мене дуже продуктивний!

– Який парфум ви носите
– Люблю періодично змінювати, на данний час Yves Saint Laurent Elle.
– Ваш комфортний колір лаку та помади
– Помада: відтінки червоного, або взагалі без помади; колір лаку залежить від настрою, але ніколи не зелений або синій)
– Улюблена річ в гардеробі
– Сукні, сукні і ще раз сукні
– Що ніколи не повинна робити жінка
– Насправді, я, буває, роблю таке, що на думку інших жінок, жінка робити не повинна. Наприклад, приймати рішення “за себе і за того брата”) Але я це я. Тому стандарти для кожного свої. Нехай кожна вирішує для себе, що вона ніколи не буде робити. До речі, такий список може змінюватись з роками. І це також нормально.
– Яка риса характеру вас відрізняє від інших жінок?
– Я схожа на інших жінок і водночас ні на кого не схожа. Я не люблю кидати слів на вітер, не люблю вести пусті розмови і пліткувати.

Фото: Таня Петрова