В рубриці представлені жінки та чоловіки, які працюють в напрямку косметології. Описуємо їх особливості клієнтського підходу та контактні дані, аби для себе ти обрала свого.

Список постійно доповнюється. Тому, рекомендуйте своїх спеціалістів, а ми їх розмістимо.

Гара Алла Вікторівна,

лікар першої категорії, дерматовенеролог, к.м.н. , член європейської академії дерматоверегології, лауреат премії кращий дерматокосметолог, стаж роботи 14 років.

Прийом дерматолога, косметолога, трихолога, видалення тадіагностика новоутворень шкіри, мезотерапія, ботулінотерапія, контурна пластика, плазмотерапія, процедури догляду, лазерна епіляція, видалення тату, рідженейра.

ДЛЯ ЧОГО?
Здоровий зовнійшній вигляд вашої шкіри дасть вам впевненість у собі, ми допоможемо вам призупинити ознаки старіння та завжди виглядати доглянуто.

ДЛЯ КОГО?
Діти, підлітки, жінки, чоловіки, всі, хто турбується про стан своєї шкіри.

Магістратська 148, салон «Мадлен»,

097 169 45 44, 093 701 87 48,
facebook.com/madlen.vn.ua
instagram.com/madlen.vn.ua

Марценюк Марина ,

лiкар-дерматовенеролог, косметолог з 5-ти рiчним досвідом роботи

Повертаю жiнкам молодiсть, прибираю зморшки, пiдлiткам лiкую шкiру вiд вугревоi хвороби. Дiяльнiсть направляю на просвiтницьку роботу в правильному доглядi за обличчям. А комунікацію з клієнтами веду з позиції подруги, а не суворого лікаря.

ДЛЯ ЧОГО?
Кожен,хто приходить на прийом, знайомиться з основним правилами догляду за шкiрою та отримує чiткий план, якi засоби та процедури потрiбнi для збереження молодостi шкiри або вирiшення проблемит(зморшки, пiгментацiя, акне, асиметрiя рiзних зон обличчя,вiковi змiни шкiри).

ДЛЯ КОГО?
Для кожного, хто турбується за красу за здоров’я шкiри.

Запис за телефоном +380987508725
facebook.com/m.m.kosmetolog
instagram.com/m.m.kosmetolog