Часто для того, щоб стати ближче до мрії, досить зважитись на серйозні зміни. Так Ксенія Ревуженко відкрила студію зачісок та візажу «Krasa Studio» і cміливо ділиться досвідом у beauty сфері. Її учениці люблять свою справу і стають професіоналами. Про те, як перетворити своє хобі на улюблену роботу, Ксенія розповіла в цьому інтерв’ю. Завжди помічала за собою таку рису, що мені часто хочеться зробити людей кращими. Коли їдеш у транспорті, чи бачиш жінок на вулиці, то помічаєш деталі, які можна змінити чи підкреслити, аби людина стала більш охайною та доглянутою.

Дуже складно знайти студію, у якій би збігались усі пункти та вимоги клієнта. Але, на мій погляд, найголовніше — це гармонія в салоні. Щоби клієнт приходив до нас і отримував не тільки ефект від послуги, але й позитивні емоції, які заряджають його на весь день.
Моя студія – це мій дім, тут усе розраховано на індивідуальний підхід. Тому всі, хто сюди приходить,
почуваються теж як вдома. До нас може прийти клієнтка в піжамі, ми закриваємо двері і від нас вона вийде красунею. Бувають неймовірні дні, коли збираємо на весілля всю велику родину, це дуже весело.
Весь колектив — це одна велика дружна сім’я. Я пишаюся своїм персоналом. Це дивовижні люди з великим творчим потенціалом. Вони є не тільки майстрами своєї справи, а й добрими, чуйними людьми. -A

098 092 3939

Фото: Вікторія Щеголькова