Рік тому ми уже розмовляли з Оленою Крутиковою про правильне харчування, спорт і самопочуття. Тоді вона була директором СК “Атлант”, а нещодавно відкрила авторську студію розвитку здоров”я KRUTIKOVA STUDIO. | https://ambitna.com.ua/vse-ce-zabezpechuye-vidminnij-rezultat-tilo-i-samopochuttya/

Олена Крутикова, тілесний терапевт та тренер за методикою пілатес, в цьому інтерв”ю розповідає про те, що все стається вчасно, і що запрошує на ранковий пілатес та обідній пор де бра. | 097 457 0214

Що змінилось після того, як ти переїхала в Універмаг?
Емоційно розслабилась і зрозуміла, що саме я господиня своєї долі, а тому маю і можу робити лиш те, що хочу. Мрій було дуже багато, і втілювати їх у складі іншої компанії було важко. Саме відкривши власну студію я отримала можливість зробити багато речей, які можуть допомогти людям. У нас продаються еко-товари: хліб, цукерки без цукру. Ольга Козик відкрила в мені талант остеопата (тілесне орієнтування). Тепер я інтенсивно навчаюсь, практикую, активно допомагаю людям.

Як ти вирішила, що “хватить” і змінила локацію?
Все сталось одночасно: у нас сформувались різні бачення ведення справ і я паралельно отримала пропозицію Ольги Козик до співпраці. Погодилась і дуже тим зараз задоволена. А ще вдячна СК “Атлант”, адже саме він сформував мене і закохав у професію.

Все стається тоді, коли має статись? Чи ми все робимо своїми руками?
Є певні речі, які я дуже хочу змінити. Але для того повинен настати певний час, має “дозріти”. Все стається тоді, коли має статись. Але при тому варто продовжувати якісно робити ту справу, якою займаєтесь, а не чекати чи стискувати кулаки і гепати ногами по підлозі від того, що не отримуєте всього одразу.

Хто твої клієнти?
Це жінки з певними проблемами здоров”я. Можливо, це ті, які мають деяке емоційне перевантаження і прагнуть отримати спокій і заряд енергії. Частина до мене приходить з конкретними болями в спині. Через місяць-два вони вирішують цю проблему.

Я завжди створюю таку атмосферу, щоб було комфортно і фізично, і емоційно. Щоб жінки, які приходять до мене, розвантажувались від зайвих думок і стереотипів. В житті дуже багато місць, де є керівник, сім”я, партнери, які підганяють, сварять, демотивують в чомусь. Від того людина емоційно зжимається. Я намагаюсь на тренуваннях не працювати в режимі контроль-тиск-контроль. А домовлятись, взаємодіяти, пробувати варіанти.

Кого б ти взяла собі в команду?
Людину, яка хоче працювати, і в якої головна мотивація не грошова. Я дуже ціную відданність справі. Тому готова платити багато, але то у вигляді бонусів, нехай навіть і постійних.

Гаряча пропозиція
Пілатес о 8 та 9 ранку. Також відкриваємо денний напрям пор де бра – це танцювальний пілатес з елементами йоги. Дуже хороший напрям і зручний для того час.

 

Фото зі сторінки Олени Крутикової в ФБ