Дві чарівні Lady, яких об’єднали творчість, наполеглевість, музика  та велике бажання дарувати позитив та радість. Вони працюють в тандемі, створюючи незабутню атмосферу, вміють відчувати публіку та живуть тим, чим займаються!

Віра Голубенко та Катерина Мельник – проект «LADY STAR MIX»: «У кожної душі є струни, і саме музика торкається їх, пробуджуючи радість, бажання любити, творити та відчувати себе щасливим. Люди до цього тягнуться, а ми можемо й хочемо це дарувати».

Що це за проект «LADY STAR MIX»?

Віра Голубенко: Народилася ідея створити проект «Lady star mix», тому що вийшли на рівень, коли є що запропонувати слухачеві, починаючи від організацїї свята – до проведення та музичного супроводу в різножанрових стилях. Кожна людина, прийшовши на свято, підсвідомо вже налаштована на відпочинок, тож головне – створити саме ту атмосферу, за якої вона зможе зняти психологічну скованність та зарядитись яскравими позитивними емоціями. Чому «Lady Star Mix»? Lady, зрозуміло, це ми (посміхається), а Star Mix – подвійний сенс: світові хіти,  голосові українські композиції в реміксах, та й ми в тандемі за необхідності міксуємось, тобто виконуємо роботу ведучого та DJ як почергово, так і в парі.

Катерина Мельник: З Вірою ми знайомі 5 років, тому почали працювати разом, дивитися одна на одну, чомусь учитися, створювати свій особливий стиль. Так народилася цікава ідея «Lady Star Mix». У мене, наприклад, Леді асоціюються з мудрістю, талантом, вірою в себе, вони дуже сильні, незламні та успішні (посміхається). А чому? Тому що вони мами! Дуже багато успішних Lady стають прикладом для своїх дітей!

Кожна із нас мама, і, можливо, саме наші діти надихають нас рухатись, розвиватись, бути прикладом!

У вас тандем? Чому вирішили об’єднатися?

Віра: Так. Чому ми удвох, чому об’єдналися? Тому, що на сьогоднішній день для досягнення бажаного результату в нашій справі дуже добре, коли є надійний партнер, колега, на якого можна покластися, який розділяє твоє бачення та постійно у твоєму ж ритмі рухається та розвивається. Плюс для людей, які планують свято, не потрібно шукати окремо ведучого, окремо DJ, музичний супровід з живим вокалом. «Lady Star Mix» об’єднують у собі все, що потрібно для проведення свята.

Катя: У кожної душі є струни, і саме музика торкається їх,пробуджуючи радість, бажання любити, творити та відчувати себе щасливим. Люди до цього тягнуться, а ми можемо й хочемо це дарувати.

Які програми робите? Перерахуйте.

Віра: Весілля, ювілеї, банкети, відкриття ресторанів, випускні вечори, промо-акції – та все, що завгодно, свято будь-якого формату! Головне – почути побажання клієнта, що він хоче, яким бачить своє свято, що ми повинні озвучити і як провести вечір. Якщо це День народження – акцентуємо увагу на іменинникові. Якщо це формат офіційний, то і сценарій, і музичний супровід аналогічного характеру, хоча знову ж таки все залежить від побажань і бачення замовника.

Ми багато років працюємо в цій сфері і завдяки нашій професійності навчилися комбінувати та гармонійно об’єднувати побажання людей. Відповідальність, бажання й можливості, талант, душа, серце, фактура  – тобто все, що потрібно: від душевних якостей  – до звуку, апаратури…

 

Фото: Таня Петрова