Вечірнє сонце огортає вінницьку набережну, так само ніжно та хвилююче, як і улюблений аромат від  «Lambre»…  Вишукані леді в квітчастих сукнях або ж з квітковими аксесуарами, солодощі та фрукти, шампаське і подарунки. Справжнє магічне дійство для жінок – арома-вечірка від «Lambre» під назвою «Flower party», яка відбулася 6 липня в Вінниці в ресторані “STUDIO 123”.

Що бачили:

  • Чарівна Оксана Бега, координатор «Lambre» в Україні музично відкрила вечір, підкоривши всіх своєю харизмою та вокалом.
  • Галина Василівна Крюкова – людина, без якого свято арома-паті не був би таким змістовним і гармонійним. Галина Василівна – відомий лектор, кандидат філологічних наук, доцент кафедри світової літератури Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, автор і ведуча декількох десятків телевізійних програм. Всі присутні із захватом слухали інформацію про «ароматні гарячі» точки на тілі, історію ароматів, починаючи із стародавніх пахощів і завершуючи нашими днями та сучасними парфумами. Побачили, які на вигляд ці пахощі та як їх підпалюють. Не обійшлося і без екскурсу в історію: Клеопатра, Соломон, Анна Австрійська, Наполеон Бонапарт – всі вони були пов’язані з ароматами та вміли їх застосовувати в своїх цілях. Вразила історія кохання Сальвадора Далі та Гали, яка почалася саме з екстравагантного вчинку Далі та, звісно, запаху. Почули детальну та маловідому версію створення «Chanel №5» славнозвісної Коко Шанель. Також дізналися секрети підбору парфумів, їх вплив на сексуальність та дію феромонів.
  • Оксана Бега презентувала супер-цікавинку «Арома-конструктор», до якого входить 5 ароматів з чудовими назвами: «Захоплення», «Кохання», «Спокій», «Ейфорія», «Надія», які можна наносити як поодинці, так і комбінуючи між собою. Також на всіх присутніх чекали конкурси, вікторини та подарунки за участь і правильні відповіді!
  • Завершив вечір своїм виступ віце-президент компанії «Lambre» Мачей Монгірд. Він розповів про те, на яких фабриках в Франції для компанії  роблять парфуми і про парфюмерів, які створюють аромати.

Коко Шанель казала, що жінка повинна наносити парфуми саме туди, кули хоче, щоб її цілував коханий чоловік. А прекрасні феї з «Lambre» привідкрили завісу в чарівний світ аромату і як саме підбирати запах, щоб ваш чоловік хотів цілувати вас знову і знову.

 
Фото: Віка Щеголькова