LEVIKA OPEN AIR: як змінився за рік і що очікується 8 червня?

Ідея організації ЛЄВІКА family open air виникла досить спонтанно. Минулого року ми втілили в життя спеціальний фото-проект «Сім’я, яка надихає»:  фотографували родини наших постійних пацієнтів, а згодом планували зробити фотовиставку. Фото вийшли дуже душевні і нам так хотілося показати їх не тільки  учасникам проекту, а й іншим сім’ям, що виникла ідея організувати свято під відкритим небом. Сюди запросили не тільки пацієнтів нашої клініки, а  й усіх бажаючих.

Свято минулого року було дуже яскраве, емоційне, щире і справжнє. Відвідувачі, як малеча,  так і дорослі, були дуже задоволені і запитували, коли повторимо. Тому ще в 2018 знали – новий LEVIKA OPEN AIR станеться в 2019. А так як розважально-пізнавальний формат свята у 2018 році був успішним, ми взяли його за основу і додали ще більше корисностей для дорослих: пізнавальні лекції і майстер-класи.

Тому і 8 червня очікуємо, що наше родинне свято буде ще одним приводом разом  провести весело й пізнавально вихідні: дітки  гарно розважаться, у ігровій формі дізнаються більше про свої зубки та догляд за ними, а батьки також матимуть нагоду відпочити і знайти відповіді на питання щодо стоматологічного здоров’я родини.

Для чого створений захід?

LEVIKA Family Open Air потрібен нам всім (і лікарям, і пацієнтам), щоб забрати “паркани недовіри, нерозуміння та страху” між нами.

Клініка “ЛЄВІКА” – це бізнес, заснований на сімейних цінностях: підтримки, довіри, індивідуалізації, безпеки.

Це ми хочемо транслювати пацієнтам, щоб людям легше було підтримувати та зберігати рівень свого стоматологічного здоров’я на належному рівні.

Кого з гостей очікуєте?

Цього року ми запросили двох спеціальних гостей. Нам дуже важливо, що ми маємо партнерів-однодумців, що підтримують та розділяють наші цінності, дотримуються тих же підходів в роботі з пацієнтами та сповідують ту ж філософію.

Серед спеціально запрошених гостей та партнерів свята – Сергій Макаров (лікар загальної практики, сучасна педіатрія EVIDENCE ) та Віта Багрій (лікар-дієтолог, кандидат медичних наук, коуч по зниженню ваги сімейного лікувально – діагностичного медичного центру “ЦЕНТР-В”).
Так як наш організм цілісний, то аспект стоматологічного здоров’я запрошені спікери висвітлять з точки зору своєї спеціалізації.

Ви запрошуєте за лаштунки “ЛЄВІКА”. Чим це корисно для гостей?

Коли пацієнти приходять в клініку, вони бачать лише “верхівку айсберга”. Ми хочемо показати ту частину роботи, яка залишається “в основі айсберга”, і про яку пацієнти навіть і не здогадуються. Під час екскурсії ми показуємо і  розказуємо про наше (не побоїмося цього слова) найсучасніше у місті обладнання,  показуємо, як і чим оснащені робочі місця лікарів-стоматологів, і найголовніше (!!!) ведемо у “найсокровенніше” місце нашої клініки  – стерилізаційну.  Тут є змога подивитися, яку кількість процесів і етапів проходять інструменти, яких заходів ми вживаємо, аби кожен пацієнт почувався безпечно під час лікування.
Екскурсія в клініку – це також гарна нагода відчути ту атмосферу, якою наповнена клініка. А також пересвідчитися, що у нас немає “золотих унітазів”, адже дуже часто, коли люди бачать триповерхову будівлю клініки, роблять висновки про те, що ціни тут “космічні”. Ми прикладаємо усіх зусиль, щоб пацієнти могли отримати весь комплекс стоматологічних послуг в одному місці та зробити лікування доступним для родини.
Тож, будемо раді запросити за лаштунки і познайомити ближче з роботою клініки.

Ключові моменти заходу

Нам приємно, що дуже багато партнерів відгукнулися і підтримають наше свято. Ми вдячні кожному, хто докладе зусиль, емоцій і зробить наше свято дійсно особливим. Ми наповнили нашу святкову програму таким чином, щоб дітки розважилися вдосталь, а батьки мали змогу взяти для себе щось корисне й цікаве.

Серед постійних партнерів, звичайно, наша зіркова ведуча Ольга Сольвар. Вона вміє створити святкову, дружню, позитивну та драйвову атмосферу, дуже чітко вловлює і відчуває настрій гостей та допомагає їм відчути себе на святі вільно й невимушено.

Святковий настрій створюватимуть зіркові колективи ART Fusion та талановиті дітки з центру ORIGAMI, свої досягнення презентують також вихованці школи “Соробан.

Розваги для діток ми придумали на будь-який смак:

  • це і батут, який, мабуть, обожнють усі дітки;
  • творчі майстер-класи;
  • майстер-клас з виготовлення лизунів;
  • тематичні майстер-класи з пломбування зубів;
  • справжнє наукове шоу від наших партнерів “Крута наука”;
  • анімаційна програма від Центру святкових подій “5 зірок”, а також десерт, який люблять усі дітки – солодка вата;
  • яскравий аквагрим від волонтерів фонду “Майбутнє без болю”

“Смачні” партнери нашого свята – “Ласощі зі смаком щасті” від Наталії Головащенко та авторські рецепти смачних напої від Анни Джуринської (кав”ярня Gallery). Також на відвідувачів лекцій чекатимуть пригощання від Марини Корчак (Термомікс Україна).

Окрім цікавих та корисних лекцій, дорослі зможуть відвідати екскурсії в клініку, а також прийняти участь у танцювальному флеш-мобі від наших партнерів FIt Curves і, звичайно, ж познайомитися з іншими партнерами та напрямками їх роботи.

Гарні фото на згадку можна буде зробити в стилізованій тематичній фотозоні від Dedey Design Kids. На святі працюватиме професійний фотограф Олена Дьоміна. То ж, якщо бачитимете об”єктив, обов”язково посміхайтеся!

І, звичайно, ж без сюрпризу не обійдеться! Але тут краще один раз побачити, ніж 100 разів почути.
Гарним завершенням нашого свята традиційно стане розіграш подарунків від нас та партнерів заходу!

Програма LEVIKA OPEN AIR

https://www.facebook.com/events/352131518985928/


ДЕ?
Келецька, 26, парковка стоматологічної клініки “ЛЄВІКА”

КОЛИ?
8 червня з 10.00 до 13.00

ВХІД ВІЛЬНИЙ