Воу-воу-воу!
Запрошуємо тебе на новий цикл зустрічей формату Lunch&Talk, в якому раз на місяць успішна віннничанка впродовж обідньої перерви за ланчем поділиться своєю харизмою, звичками і навичками.

9 жовтня | 13-14.00 | 125 грн | Ani Bakery

Перша наша гостя – Анна Станіславенко. Вона розкаже, як бути реалізованою жінкою, аби створювати та вести успішні масштабні проекти, мати сімейний затишок та не боятись рухатись вперед. Вона не думає стереотипами, керує командою, народжує дітей і нові ідеї, отримує нагороди. Натхненна, смілива та наша, вінницька.

Більше про гостю:
Анна Станіславенко – засновниця друкованих та онлайн видань Harved online, співорганізатор проектів: Конкурс краси та талантів “The Best kids of Ukraine”, “Beauty Weekend”, «Бізнес марафон», конкурс краси «Miss Bikini”, “Розвивайлик фест», організатор “Fashion event”, очолює громадську організацію «Harved – развиток особистості», Жінка Вінниччини 2018 у номінації «Медіа». Багато читає, про що свідчать цитати на особистих сторінках в фейсбук та інстаграм. Мама двох дітей та дружина свого чоловіка. Не уявляє свого життя без кохання.

Локація:
Ani Bakery – атмосферна кондитерська з авторськими десертами і ексклюзивним декором у центрі міста.

Модератор:
Марина Прісняк, засновниця проекту АМБІТНА ПАНІ, маркетолог, піарниця та автор камерних зістрічей з жінками у м.Вінниця

Партнер: видання АМБІТНА ПАНІ

Вартість: 125 грн
Сюди входить ланч: Салат з запеченою індичкою, гарбузом та журавлиною, бесіда з Анною, подарунок від кондитерської Ani Bakery і атмосферні фото. За додаткову плату можна замовити напої чи десерти.

Реєстрація триває до 8 жовтня 16-00.
Тому не зволікай — бронюй заздалегідь!
Лінк для реєстрації: https://goo.gl/forms/Eykcd1I6m1hOb1Xn1
Деталі: 0677405764, Марина