Тут відчувається безпека і турбота. Здається, що з салону Madlen виходять геть іншими людьми: здоровішими, красивішими, впевненішими в собі. Мене зустріли дві жінки: мама і доня. Затишні і відкриті, вони розповіли про справу, яку створили.
Валентина Григорівна Золотарьова к.м.н , лікар дерматокосметолог вищої категорії, керівник відділу косметології Української Академії дерматовенерології. Спікер і тренер з естетичної медицини.
Алла Гара. к.м.н , лікар дерматокосметолог, спеціаліст по лазерним технологіям, член Української Академії дерматовенерології.

Що стало стимулом відкрити салон?
В. Я завжди хотіла мати професію дерматолога-косметолога. Колись дана спеціальність була більш елітною, ніж навіть гінекологія. А тому, як дружині військового, отримати її було неможливо. Та пройшов час. Я закінчила свою роботу у Вінницькому державному педагогічному університеті. Пішла з кафедри, на якій викладала 7 років. Бо, маючи в університеті зарплату близько 5 доларів, розуміла, що не можу собі дозволити працювати майже задарма. І дуже мріяла розвиватись в напрямку косметології. Поїхала в Київ. Пройшла спочатку курси по косметології. Навчилась робити маски, масажі, варити креми (на той момент це було дуже актуально за відсутності косметики), робити електроепіляцію. Спершу працювала вдома. Але потім з чоловіком вирішили, що було б добре відкрити лікарсько – косметологічний салон. Це була утопія, адже ми зовсім не мали коштів. На допомогу прийшов чемпіон світу по важкій атлетиці Анатолій Писаренко, який виступив інвестором, і ми розпочали справу життя.
А. З підліткового віку спостерігала за роботою мами. Вже коли навчалась в університеті постійно приходила до мами в салон, спостерігала за її роботою, асистувала, практикувала на подругах. Остаточний вибір професії зробила після шостого курсу, обравши дерматологію. Дуже люблю свою спеціальність і роботу, здається- вони найкращі, адже роблять людей щасливими та впевненими у собі.
Чи були страхи? В. Страхів зовсім не було. Балансуючи між пошиттям шуб із каракулю, в’язанням светрів із мохеру , роботою над кандидатською дисертацією і викладацькою діяльністю, я розуміла, що зможу відкрити і підняти власний косметологічний салон. Так невдовзі з чоловіком відкрили перший у Вінниці приватний салон і один із перших в Україні. Маючи спеціалізації з терапії, радіології, розуміла, що маю бути правильним спеціалістом і поїхала до Києва навчатись в Академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика по спеціалізації дерматовенерологія. За кадром успіху залишилось дуже багато…

Медичною косметологією має право займатися
дерматолог-венеролог,
у якого є субспеціальність косметологія.

Розкажіть про послуги, які у вас можна отримати в салоні?
А: Я притримуюсь позиції, аби жінка не створювала себе штучною, а була красивою і виглядала дорого, доглянуто відповідно свого віку. Щоб в очі кидалась краса і здоров’я її шкіри, внутрішній блиск і сяйво.
Ми робимо все, що стосується естетики та проводимо дерматологічні консультації.
Процедури абсолютно різні від чистки з призначенням домашнього догляду, до ін’єкційних методик: мезотерапія, біоревіталізація, плазмоліфтинг, ботулотоксин, філлери, контурна пластика та багато інших. Перелік наших послуг достатньо широкий.

Шкіру потрібно підтримувати, тому що вона теж хоче їсти і пити і без догляду вона старіє швидше.

Яка відмінність вашого салону від інших в місті?
В. Не впевнена, що це відмінність, але особливістю являється те, що це сімейна справа і всі процедури від початку до кінця виконуються лікарем, кожен пацієнт для нас – це скарб, індивідуальність. Саме так ми вибудовуємо концепцію своєї праці.
Я до сих пір навчаюсь не дивлячись на те, що являюсь спікером міжнародних конгресів, викладаю від різних компаній і маю багато учнів по всьому світу. Лікар повинен постійно навчатись. Найстрашніше – це лікар неук.
Шкіра – найбільший орган в організмі людини. І найскладніший, тому що саме шкіра – це дзеркало внутрішніх проблем і здоровя.

Скільки зараз коштує бути здоров’ю та красивою?
В. У нас уже обслуговується 3 покоління: прийшли мами, їхні діти, тепер йдуть внуки. Ми маємо три покоління, вихованих нами. Тому наших пацієнток вчимо правильно доглядати за собою. Адже профілактика – це краще і дешевше, аніж лікування.
А. Ціни у нас в салоні доступні, помірні, намагаємось підлаштуватись під всіх клієнтів з різним добутком. Процедури з догляду у нас коштують від 450 грн. Я завжди рекомендую клієнтам бодай раз на місяць виділяти кошти на догляд за шкірою. Але завжди повторюю, що домашній догляд і салонний – то відношення 60/40 для успіху. Має бути комплексний догляд.
На консультації ми обов’язково дивимось, чим клієнт користується вдома, Аби доповнити чи скоригувати як косметику, так і самі процедури догляду.
Топовою процедурою вважаю лазерну епіляцію. Видалити волосся назавжди вдається за 6-8 процедур. Це знахідка, як для жінки, так і для чоловіка, адже вони теж страждають постійними запаленнями після щоденного гоління.

Розкажіть про ексклюзивні послуги салону
В. Для мене ексклюзивність – це індивідуальний підхід до кожного. Придбати нові технології може кожен, сьогодні ти один, а завтра – вони в іншому салоні. Ми ніколи не навантажуємо своїх пацієнтів, не являємося прихильниками, так би мовити, “ поліпрагмазії” в процедурах.
ми робили День Меланоми,
коли безкоштовно
продіагностувати родимки могли усі бажаючі
А. Ексклюзивними процедурами в нашому салоні є королівська процедура для глибокого зволоження шкіри та ліфтингу – гідрадермія від французького інституту Guino.
І девайс Skin Up – це інновація домашнього догляду, яка дозволяє стежити за шкірою у будь-якому місці і в будь-який час. Спеціальний склад сироватки та мікророзпилення за допомогою ультразвуку допомагають шкірі залишатися молодою, здоровою і красивою, незалежно від того, нанесений макіяж, в літаку ви або в спортзалі.

Мама і донька в одній справі: чим це в плюс, а чим це в мінус?
В. Для мене це лише великий плюс. Найбільшою моєю мрією було започаткувати династію Золотарьових в медицині. І я вдячна донці, що вона пішла моїми стежками.
А. Однозначно, то допомога. Мама – мій учитель і наставник. Я зростала і зростаю завдяки їй.
Єдиний мінус – це те, що часто приносимо робочі моменти додому і обговорюємо те на свята чи за спільними вечерями.

Що для вас відданість і як ви балансуєте між роботою і сім’єю? Як розставляєте пріоритети?
В. Звичайно, найголовнішою завжди була сім’я. Але професійний розвиток теж відігравав значиму роль. Тому, я мала два крила свого життя, обидва дуже вагомих для мене.
Постійно багато навчалась. Тому я захистилась в 42 роки, коли була бабусею. Чи страждала від цього сім’я? Чоловік завжди був помічником, моєю правою і лівою рукою. Я стала займатись кар’єрою, коли мені виповнилось 35 років. Тоді я уже мала дорослих дітей.
Тому для мене відданість – це перш за все бути гарною господинею, люблячою мамою, хорошою жінкою і лікарем. Це не важко, але це потребує від нас роботи над собою. Тому що коли пливти за течією, не вийде ні спеціаліста, ні дружини, ні мами.
А. З віком та досвідом прийшло, що на першому місці має стояти сім’я. Зараз свята та вихідні все ж намагаюсь проводити з донечками, чоловіком та мамою, хоча майже не говорю «ні» своїм клієнтам.-A

вул.Магістратська 148/4 , 0432 66 2202
097 169 45 44 , 093 701 8748