Навколо квіти, подарунковий папір та коробки, різноманітні обгортки, бантики, повітряні кульки… Очі розбігаються, і радієш, немов маленька дитина…

Тут уміють створювати справжнє свято, знають про тенденції в декорі та зможуть прикрасити будь-яку вашу подію…  Ми спілкуємося з Діаною Козловою – співвласницею студії святкового дизайну «Sharrlin DiSe».

Чим займається студія святкового дизайну ?

Ми даруємо людям радість, красу, свято! 90% інформації людина сприймає очима, тому гарний декор   це запорука незабутнього свята.

Розшифруй, будь ласка, вашу назву.

DiSe   це Діана та Сергій, імена співвласників, а Sharrlin – це така вигадана нами дівчина, певний образ, який асоціюється із повітряними кульками, адже з них у нас все і починалося.

Сергій – це твій чоловік, правильно?

Так, це мій чоловік. Він наш головний майстер-дизайнер по декораціях, тобто робить усе, що ви бачите: столики, ширмочки, стільчики, диванчики! Ми доповнюємо один одного: я йому кажу, що треба зробити так і так, малюю картинку, а він відповідає, що краще зробити так і ось так (сміється). Тобто майже все вирішується за вечерею.

Розкажи про спектр ваших послуг.  Що робите, що прикрашаєте?

Усе робимо! Ми студія святкового дизайну! Флористика, кульки, аеродизайн, поліграфія, фотозони, виготовлення декору, упаковка, Handmade. Прикрашаємо дні народження, виписки з пологового будинку, хрестини, родини, весілля, освідчення, навіть розлучення!  А починали з кульок, виключно з кульок. Перші два роки я працювала і паралельно підробляла, а потім звільнилася з рутинної роботи в бухгалтерії, і тоді чоловік сказав: «Або ти вертаєшся на роботу, або щось своє пробуй!» Ми вирішили створити своє! І за 4 роки справа «розрослась» до 4 відділень у місті.

Що, невже навіть на розлучення декор чи подарунки замовляють? А були ще замовлення, які вас дивували?

Один чоловік брав подарунок на розлучення: квіти, цукерки, при цьому казав: «От ось це їй сподобається!»  Хоча нас здивувати дуже важко! Та інколи з упаковкою це виходить (сміється)!Була в нас курка-гриль, був кактус… Спробуй його ще запакуй! Пакували також м’ячики, величезних іграшкових ведмедів. Взагалі в нас всі замовники класні! Ми їх любимо! І замовлення стильні!

Яким, на твою думку,  має бути ідеальне свято?

Якщо це стосується весілля, то для мене це максимум на 50 людей, гарний ресторан, мінімум декору, тобто він повинен бути «доповнюючим» до ресторану. Тому що інколи обирають дешевий ресторан, а потім намагаються все виправити за рахунок прикрас. На дитячому дні народження обов’язково повинно бути багато повітряних кульок! Це однозначно. Мають бути якісь герої з мультиків. Тому що це дитяче свято! У першу чергу ми намагаємося, щоб воно сподобалось дитині. Але й тут треба пам’ятати, що загальний стиль має бути стриманим, хоч із додаванням яскравих кольорів.

Скільки взагалі кольорів може бути використано у дизайні?

Два-три. Максимум –  четвертий! Якийсь зовсім-зовсім нейтральний, то може бути молочний колір, щоб освітлити.  До речі, зараз узагалі чорне в тенденції. Жодне свято, яке готуємо для дітей та молоді віком від 12 до 25 років, не обходиться без чорної кульки! Приходять дівчатка з батьками, замовляють чорні кульки, а мама з татом стоять у шоці! Але воно, дійсно, круто виглядає!

Як тенденції змінюються? І чи слідкуєш за ними?

Зараз замовляють фотозони й атрибутику з пінопластовими та дерев’яними виробами, різноманітними банерами. Проте тенденції оновлюються дуже швидко. Обов’язково слідкую за новинками та раджу щось клієнтам! Ми рекомендуємо, замальовуємо, робимо промопортфоліо… Якщо це нова тематика «з нуля», то для підготовки хоча б 2-3 тижні треба.

А що особисто для тебе свято?

Для мене ідеальне свято – це має бути море або ліс (сміється).

Фото: Таня Петрова