Розкажи про свою дiяльнiсть, освiту, досвiд
Я лiкар-дерматовенеролог, косметолог. Закiнчувала Вiнницький медичний унiверситет iм М.I.Пирогова. 5-ть рокiв практикую у приватному косметологiчному кабiнетi.

Чому так важливо мати медичну освiту, щоб бути косметологом?
Косметологи без медичноi освiти не можуть розумiти всiх процесiв у шкiрi, a частiше вони є патологiчними. Тому, я вважаю, косметологом має бути лiкар. А ще краще, він має бути дерматологом, щоб надавати якiснi послуги та не зашкодити!

Якi послуги ти надаєш?
Надаю прислуги як з лiкувальноi косметологii (чистка, пiлiнг, догляд, масаж обличчя, карбокситерапiя), так i з iн’єкцiйних методiв (мезотерапiя,редермалiзацiя, контурна пластика).

З чого варто почати, коли йдеш до косметолога вперше
Коли клiєнт приходить до мене вперше, ми починаємо говорити про те, як правильно доглядати за обличчям та якими засобами. Пiдiбравши домашнiй догляд по проблемi та типовi шкiри, розробляємо программу процедур в залежностi вiд можливостей кожного.

Розкажи про особливiсть саме твого кабiнету
Про особливiсть мого кабiнету можна багато говорити, тому його теплоту та затишок рекомендую кожному вiдчути на собi.
Осiнь – сезон пiлiнгiв, тому запрошую оновити шкiру пiсля сонячних ванн. Будемо вирiвнювати колiр обличчя та вiдновлювати водний баланс шкiри перед зимовими морозами.
А от результат клiєнтка бачить тiльки тодi, коли вона менi довiряє.

Як часто потрiбно ходити до косметолога та чому
Найчастiше, клiєнтки приходять за процедурою чистки обличчя. Для нормального чи сухого типу шкiри достатньо раз в два-три мiсяцi такоi процедури. Шкiрi комбінованій та жирнiй – раз в мiсяць. Якщо є проблема та дiагноз, варто приходити раз в один-два тижні. Шкiра з вiком не може так вiдновлюватись, як хотiлось би. Тому працюємо на профiлактику зморшоі тургору. А для цього потрiбнi iн’єкцiйнi процедури (приблизно раз у два тижні курсом 10-ть процедур).

Як ти себе розвиваєш?
Розвиваю себе вебiнарами вiд компанiй, яким довiряю, та семiнарами, на яких завжди виступають професiйнi мiжнароднi спiкери.

Урок життя, який ти зрозумiла
У жiнки має бути своя улюбленна справа, яка зможе зробити її наповненною та самодостатньою.

Твоi цiнностi
Моя цiннiсть – це моя сiм’я та здоров’я рiдних.

Про що ти мрiєш?
Я мрiю про особистий кабiнет(зараз винаймаю), в якому будуть пудровi стiни та пряний аромат кави. Про кабiнет, в якому кожна жiнка зможе розслабитись, а пацiент отримати квалiфiковану допомогу.

Базовi речі/звички,якi є у твоєму життi
Базовi речi – це побути за день у ролi дружини, мами, доньки, невiстки, внучки та лiкаря. Формую звичку займатись спортом.

Що ти хочеш досягти (до чого ти прагнеш)
Прагну накопичувати досвiд та передавати його iншим. Хочу бути тренером в компанii Institut Hyalual

Книга/фiльм
Книга- це Тамріко Шолі «Внутри мужчины»
Фiльм – Андрiя Звягiнцева «Елена»

Про що я тебе не запитала?
Не запитала, як жiнку зробити гарною та щасливою. Її просто потрiбно навчити цiнити себе. Тому, запрошую кожну на дружню розмову та релакс-масаж обличчя.


0987508725
Порика 16, м.Вінниця
(в косметологічному кабінеті перукарні “Мальва”)
Фото надані Мариною Марценюк. Фотограф: Лена Дьоміна