Елегантна та стримана, вона нагадує жінок з епохи чорно-білого кіно. Напевно, недарма портрет незрівнянної Грейс Келлі красується перед входом до салону «Монако». Його власниця вміє поєднувати непоєднуване, створювати комфорт та красу навколо себе… Яна Голошивець – власниця салону «Монако»: про зв’язок з Грейс Келлі і свою державу в місті

Декілька років назад ми з чоловіком подорожували Південною Францією. Середземномор’я вразило своєю легкістью і теплотою.Але до душі мені була маленька держава з аристократичною зовнішністью. Вона як жінка, як княгиня, як звабливий промінчик у моря. Це МОНАКО.
Поєднання французькой, італійськой та монегаськой культури, як витримане червоне вино, має свій смак і надзвичайний букет ароматів. А якщо заплющити очі і уявити обличчя, що уособлює Монако, то з’являється чорно біле фото княгині Грейс Келлі. З ідеальною зачіскою та завжди з посмішкою і сяючими очима.
Щасливими нас роблять чоловіки. Завдяки ним в нас запалюються яскравинки в очах. А зовнішня краса-це кропітка, щоденна праця над собою. І коли чоловік подарував мені на подяку за трьох дітей приміщення для салону, я одразу зрозуміла, що в мене є своя мікродержава, своє княгівство Монако…

У вас і магазин, і салон краси – вдале поєднання

Для магазину трішки забагато було місця, я розуміла, що одна кімната залишається вільною і потрібно з нею щось робити. Прийшла така думка, що, це буде салон. А потім на першу річницю одна з клієнток сказала: «Я дуже дякую за таку імперію краси, тому що це, дійсно, зручно! Зробила манікюр, педикюр, зачіску, одягнулася і щаслива пішла по справам!»

Як ви вважаєте, що найголовніше у вашому «Монако»?

Колектив! Знаєте, бувають якісь святкування, і дівчата говорять: «Яно Олександрівно, ми вам дякуємо, що ви так усе зробили, усе організували…» А я постійно кажу, що насправді це й їхня заслуга! Адже настрій і атмосфера в салоні залежать від кожної з нас, ми всі робимо «погоду в домі»!
А ще в «Монако» найголовніше – це здоров’я наших клієнтів! Ми використовуємо абсолютно всі види стерилізації! Стерилізуємо всі прибори і забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного відвідувача салону!

Розкажіть, як ви підбираєте працівників?

Коли мені телефонують щодо роботи і відразу запитують: «Яка в вас зарплатня?» – для мене це вже не працівник! Коли матеріальне на першому місці, людина не буде віддаватись роботі. Я впевнена: коли любиш свою роботу, вона тобі буде давати дохід!
Я, дійсно, іду з радістю вранці на роботу і вввечері йду з задоволенням додому!

Що вас мотивує?

У першу чергу, сім’я! У мене троє дітей: дві дівчинки і хлопчик. Коли донечки приходять сюди – для них це просто дівчачий рай! Потім подорожі, адже цікаво в інших країнах примічати деталі, яких немає в нас, а потім їх втілювати в рідному місті. Завжди підтримує чоловік, дає поради. З усіх питань раджусь із ним, а він – зі мною.

Який парфум ви носите?
Для мене парфуми – це частина мого іміджу. Я люблю міксувати їх під настрій, погоду, і внутрішнє відчуття дня.
Ваш комфортний колір лаку та помади?
Більш пастельні тони. Але іноді буває червоний.
Улюблена річ в гардеробі?
Джинси.
Що ніколи не повинна робити жінка?
Брати на себе чоловічі зобов’язання.
Яка риса характеру тебе відрізняє від інших жінок?
Завжди досягаю своїх цілей. Тому, це наполегливість.

Фото: Таня Петрова