Вона посміхається, зустрічаючи мене, пригощає чаєм за моїм уподобанням, а сама замовляє свою улюблену каву. Уважна до деталей, любить піклуватися про інших та створювати комфорт навколо себе – я відчуваю це з перших хвилин нашого спілкування…

Алла Юзвишина,  керівник фуд-корту в «Дитячій планеті»: про роботу, уподобання, натхнення – із посмішкою на вустах…

Як довго ти працюєш тут? І як починалася твоя кар’єра?

У Вінниці я працюю 4-ий рік, а у свого шефа – майже 5. Взагалі за освітою я кухар-кондитер та технолог. Починала з роботи офіціанткою, потім була барменом, далі – адміністратором. Згодом ми приїхали у Вінницю на відкриття фуд-корту командою з 6-ти чоловік  у відрядження… (посміхається) і так моє відрядження на 4 дні затяглося майже на 4 роки. Я перебралася з рідного Хмельницького до Вінниці.

Ти – керівник фуд-корту. Це досить велика відповідальність. Як вважаєш, що тобі допомагає справлятися з роботою?

Я – віруюча людина,  католик. Ходжу до костьолу хоча б два рази на тиждень. Мені завжди в усіх питаннях допомагає моя віра.

Чи є в тебе улюблені звички, які мотивують і допомагають і в житті, і в роботі?

Так як я живу не в рідному місті, далеко від батьківського дому, а ще й після смерті тата, то щоранку телефоную мамі, коли йду на роботу. Це така наша з нею звичка, яка зігріває навіть на відстані. І це дуже важливо. А ще я щоранку п’ю каву, потім приходжу на роботу… і також п’ю каву (посміхається). Взагалі я людина багатогранна: можу і хрестиком вишивати, і з бісеру плести, і крючком в’язати, ходжу на тренування тричі на тиждень… Не можу сидіти вдома (сміється)! Мені потрібно щось робити, організовувати, придумувати… І дуже люблю свою роботу, бо вона дозволяє мені втілювати мрії й задуми!

А є таке, що не любиш, але робиш?

Не люблю – і не роблю (сміється)! Та ні, єдине, чого не люблю, але роблю, так це вставати зранку, бо сова, але встаю.

Скажи, будь ласка, які особливості вашого фуд-корту відрізняють його від інших такого ж типу?

Ми – «Дитяча планета» і  годуємо дітей. Скажу зі свого досвіду:  з дітлахами інколи ще важче, ніж із дорослими, адже вони перебірливі (сміється). А ще, звісно, їхні матусі.  Кожна мама знає, що хоче саме її дитина.

А що найчастіше замовляють?

Звичайно, це улюблена дитяча їжа: піца, картопля фрі, курячий шашличок. Це «коронні» страви.

На твою думку, що є вашою найголовнішою перевагою?

Усе разом (сміється)!  Люди обирають, де буде цікаво й весело провести час із дітьми, а потім смачно поїсти. А ще, звісно, атмосфера. Ми виграємо завдяки тому, що в нас є весь комплекс послуг, які доповнюють  одна одну, тож тут можна перебувати цілий день!

Що тебе надихає в роботі?

Учитися на кухаря пішла з подругою «за компанію». Та, згадуючи, як гралися з дівчатками в дитинстві, пам’ятаю, що завжди була  директором.  Мені це подобалося! Я зараз точно розумію, що ця сфера – на 100% моє, адже вона охоплює все, що мені подобається! Тут для мене і вміння керувати, і вирішення складних задач, і спілкування, а ще я просто обожнюю дітей! Моя робота – це моя особиста зона комфорту, тем, чим я займаюся з любов’ю.

Як ти спілкуєшся з колективом? Чи є якісь свої традиції? Чи проводите разом час після роботи?

У мене молодий колектив. Часто збираємося і веселимося на дозвіллі, при чому ініціатива надходить саме від колег (посміхається)! Але навіть у такі хвилини зберігаємо субординацію…  Взагалі я вважаю, що спільний відпочинок зміцнює колектив.

Чи плануєте найближчим часом якісь цікавинки та оновлення у фуд-корті? Поділися задумами.

Так! Ми постійно робимо певні сезонні зміни та оновлення: і в декорі, і в кухні. Зараз запускаємо нові кондитерські вироби, які готують спеціально за нашим замовленням, тож  їх не знайдете ніде, окрім «Дитячої планети» у Вінниці та Хмельницькому. Будемо дивувати і смаком, і яскравими кольорами! Я куштувала всі ці тортики – це щось неймовірне! Уже маємо солодкий пластилін, аби  діти могли із задоволенням ліпити поробки й смакувати ними. А ще ми замовили яскраві салатові бейджики для наших працівників і нову форму.

Супер! Побажай щось нашим читачам.

Можливо все, неможливе для втілення просто потребує більше часу або більше грошей. А ще обов’язково потрібно пробувати, ніколи не опускати руки!

 

Який парфум ви носите?
– Парфум Lambre #14, #1 і серію під назвою «емоції».
Ваш комфортний колір лаку та помади?
– Лак подобається різних кольорів, а також люблю класичний французький манікюр. Помада під настрій – це чи рожева, чи коричнева, чи червона.
– Улюблена річ в гардеробі?
 – Важко визначити улюблену річ, але можу виділити спідницю «олівець» – у мене їх багато.
– Що ніколи не повинна робити жінка?
– Жінка не повинна робити усе сама.
– Яка риса характеру вас відрізняє від інших жінок?
– Спонтанність і відданість справі.

Фото: Таня Петрова