5 липня в кав”ярні StarVin Coffee проходило публічне інтерв”ю з засновницею шоу-руму молодих українських дизайнерів MyLook .ua та командою творчих фотографів та стиліста, які в першу річницю магазину проведуть другий в Вінниці жіночий фотоексперимент. Було круто.

Віта Блажей, засновниця шоу-руму
У нас шоу-рум відкритий, тому ми раді чекати гостей в будь-який час і не лімітуємо їх перебування в магазині. Ми представляємо одяг молодих українських дизайнерів. Усім їм – десь від 20 максимум до 35 років. Вони намірені на розвиток, якість, креативність. Їх одяг гарно пасує на кожен день, та коли вдягти цю ж сукню на святкову подію лиш з більш урочистими взутям, образ буде вишуканим та елегантним. Тому, одна й та ж сама сукня вам працюватиме на усі випадки.

Наш шоу-рум не зовсім стандартний, адже не знаходить десь в квартирі, закритий і працює строго по запису. Наш MyLook .ua – досить таки експериментальний, адже знаходиться в торговому центрі, відчинений, і ми постійно проводимо якісь проекти. Доказом того є навіть наша Інстаграм-сторінка, на якій своїм настроєм та підібраним у нас вбранням діляться наші клієнтки. https://www.instagram.com/mylook_ua/

Максим Білоконський, експерт з краси
Це дуже потрібний проект. З попереднього фотоексперименту запам”ятались реакції жінок на себе: до та після. Після легких маніпуляцій (макіяж, зачіска, правильно підібраний одяг) жінки несуть себе по-іншому, їм подобається на себе дивитись, розглядати в дзеркалі.
Ах, так. Трендом минулої нашої зустрічі був ефект зацілованих губ. Що чекатиме в неділю – приходьте експериментувати 10 липня.

Анастасія Жилинська, фотограф
Я намагалась ловити атмосферу, передавати емоції і почуття жінок: як спостерігають за іншими, що відчувають, як хвилюються, перевтілюються, розкриваються, змінюються, повністю розслабляються і врівноважуються у диханні та серцебитті.

Таня Петрова, фотограф
Було цікаво спостерігати, як напочатку фотоексперименту в повітрі відчувалась нотка настороженності. Та уже одразу після фото “До” всі включились в роботу, ожили, почали один одному допомагати, навіть підбирати look-и. Вони позували, забавлялись перед камерою і відчували себе вільними і щасливими.
В нашому фотоексперименті гарно те, що працює єдина, перевірена часом та досвідомю команда. Ми допомагаємо один одному, вміємо вчасно спіймати мить, коли треба підстрахувати, щось порадити чи змінити. А то впливає на якість і вдоволення.

Вікторія, фея в MyLook .ua
Мені більше подобається бути на стороні феї та допомагати клієнткам обирати найбажаніший одяг. Дуже трепетно відношусь до клієнтів, люблю їх. Ось нещодавно одна наша постійна гостя мене обійняла – то так щиро і приємно!

Отже, приурочено першій річниці шоу-руму молодих українських дизайнерів та брендів MyLook. ua – запрошуємо на МК від Юлії Шпильки та фотоексперимент!

Реєстрація http://goo.gl/forms/NrOHEWQy51OUM4I13
Деталі, репортажі, про стиліста: https://ambitna.com.ua/lito-stil-mylookua
А ще розповідаємо, що в StarVin Coffee, що на Соборній, окрім смачної кави до опівночі(10:00-24:00) є затишна зала на другому поверсі для ділових переговорів, ігр, дискусій або просто теплих обіймів та спогадів у колі друзів.

Фото: Таня Петрова
Модератор: Марина Прісняк